Як вибрати красиву білизну для невеликого бюста

У жінки з маленькими грудьми часто виникає комплекс з приводу розміру її бюста, але правильно підібрана білизна може змусити жінку з маленьким бюстом відчути себе жіночною, сексуальною і впевненою. Шукайте білизна крою, яка відкривала б шкіру і якнайкраще підкреслювало б вашу природну груди, і вибирайте кольори і декоративні елементи, які створюють ілюзію повноти. Перш за все, однак, переконайтеся, що ви вибрали нижню білизну, яка правильно підходить вашому тілу.

Метод 1 з 3: Зробіть правильні вимірювання

Яке білизна ви б не вибрали, воно не буде виглядати сексуально, якщо не підходить вам. Знайте, як виміряти ваш розмір бюста правильно.

 1. 1

  Стійте з прямою спиною і розслабте плечі.

 2. 2

  Оберніть сантиметрову стрічку навколо вашого тіла, поміщаючи її безпосередньо під грудьми.

 3. 3

  Додайте п`ять до цього числа, щоб дізнатися свій об`єм. Наприклад, якщо у вас вийшло 78 см в окружності, ваш обсяг 91 см. Якщо у вас вийшов половинний розмір або непарне число, округлите до наступного парного числа.

 4. 4

  Оберніть сантиметрову стрічку навколо найповнішою частини вашого бюста, поверх сосків, попередньо вдягнувши бюстгальтер. Не затягуйте туго.

 5. 5

  Відніміть це число з вашого обсягу і використовуйте його, щоб визначити розмір чашки у відповідності з наступним: 0 це АА, 1 це А, 2 це B, 3 це C, 4 це D, 5 це DD, і 6 це DD. Наприклад, якщо ви виміряли 93 см в об`ємі і у вас розмір 91, різниця 2, виходить чашка B.

Метод 2 з 3: Виберіть привабливий покрій

Після правильної посадки ключова річ, яку потрібно враховувати при виборі відповідного жіночої білизни - це покрій. Шукайте вирізи і тканини, які привертають увагу до грудей і виставляють у вигідному світлі вашу шкіру, щоб збільшити ілюзію повноти.

 1. 1

  Пошукайте пеньюари та інші речі, які мають відповідні декольте. Подумайте про бретельках, що проходять за шиєю, вирезах- «сердечках», V-подібний виріз, круглих низьких вирізах і вирізах «замкова щілина» для досягнення найкращих результатів.

 2. 2

  Подумайте про речі із завищеною талією. Це приверне увагу до вашого бюсту, щоб допомогти підкреслити його.

 3. 3

  Виберіть білизна з відповідною талією, особливо якщо у вас достатньо худа середня частина. Менш струмлива тканину на талії допоможе візуально збільшити верхню частину.

 4. 4

  Покажіть будь-які особливості вашого тіла, якими ви пишаєтеся. Якщо у вас, наприклад, довгі, стрункі ноги, пошукайте білизну, яка вигідно їх підкреслює, і не надто турбуйтеся про те, щоб підкреслити ваш бюст

 5. 5

  Подумайте про те, щоб пошукати білизна з бюстгальтером, в якому є пуш-ап. Приміряйте його і подивіться на себе в дзеркало, щоб переконатися, що він надає вам той вид, якого ви домагалися. Деякі жінки вважають, що бюстгальтер з пуш-апом робить їх образ занадто неприродним, в той час як іншим він подобається.

 6. 6

  Використовуйте ущільнювачі помірно. Білизна з ущільнювачами в чашках може візуально надавати обсяг, але майте на увазі, що воно може також виглядати дуже неприродно, якщо використовується занадто багато підкладки.

 7. 7

  Покажіть більше грудей, використовуючи менший бюстгальтер. Чим більше шкіри ви покажете, тим більшим ваш бюст буде виглядати. Шукайте бюстгальтер-балконет, який покриває три чверті грудей, або бюстгальтер з відкритими чашками, який покриває груди наполовину. Не надягайте бюстгальтер з повною чашкою.

 8. 8

  Вибирайте бюстгальтери з гарною формою чашки, наприклад, з трикутною, або будь-якої форми, яка зводить до мінімуму кількість матеріалу між чашками. Менший розмір бюста означає, що ви можете вийти з положення за допомогою меншою підтримки, і менша колічесво матеріалу може допомогти створити ілюзію більш повного бюста. 9. 9

  Вибирайте речі, виготовлені з легкої, прозорої тканини, під якими краще видно шкіру.

 10. 10

  Вибирайте речі без бретелей або речі з тонкими ремінцями, так як вони відкривають більше шкіри і привертають більше уваги до верхньої частини тулуба.

Метод 3 з 3: Декоративні деталі

Кілька акуратно розміщених деталей можуть привернути додаткову увагу до вашого бюсту, створюючи враження повноти.

 1. 1

  Шукайте білизну більш світлих тонів. Чорний стройнит все, в тому числі ваш бюст. Виберіть пастельні або інші світлі тони, щоб створити враження повноти.

 2. 2

  Вибирайте речі з малюнком в області грудей. Малюнки привертають увагу. Горизонтальні смуги особливо добре підійдуть, оскільки вони створюють більш повний вигляд.
  • Шукайте речі з малюнком у вигляді горизонтальної смуги зверху і однотонні знизу для досягнення найкращих результатів.

 3. 3

  Шукайте білизна, на якому є різні декоративні, жіночні деталі у верхній частині. Подумайте про бантиках, тасьма, плісировці, складках і оборках.

 4. 4

  Купуйте комплект жіночої білизни з прозорою сорочкою або накидкою. Вони можуть допомогти приховати ваш маленький бюст.


Поради

 • Якщо у вас прямокутна фігура - невеликий бюст і маленькі стегна - додайте обсягу вашому верху і низу, граючи з оборками та візерунками на всьому вашій білизні.
 • Зверніться до професіоналів, щоб виміряти ваш бюст, якщо ви не знаєте, як це зробити самостійно. Підіть у відділ нижньої білизни універмагу і запитайте, чи є у них професійний кравець. У більшості великих універмагів є.
 • Перевірте, щоб кожна річ правильно «сиділа» на вас, перш ніж купити її. Уникайте спадаючих бретелей або білизни, яку здається занадто великим для вас, навіть якщо розмір відповідає вашому.
 • Якщо у вас тіло грушоподібної форми - невеликий бюст з широкими стегнами - приміряйте речі зі спадаючої вниз спідницею, але які облягають тулуб зверху, щоб приховати ваші стегна і привернути увагу до верхньої частини тіла.

Things You`ll Need

 • Сантиметрова стрічка

 • Білизна