Як вставити сережки у частково зарослі проколи у вухах

Сережки у вухах є важливою деталлю стилю, особливо якщо вони підкреслюють вашу індивідуальність. Якщо довго не носити сережки, проколи у вухах трохи заростають. Ця стаття допоможе знову надіти сережки після довгої перерви.

Кроки

 1. 1

  Ретельно вимийте руки з милом. Добре змийте залишки мила з рук. Висушіть руки чистим рушником, щоб запобігти появі на шкірі бактерій.

 2. 2

  Помасажуйте руками мочки вух. Порастягівайте їх небагато. Не перестарайтеся, щоб мочки не запалені.

 3. 3

  Помацайте зворотний бік мочки. На місці проколу повинен відчуватися вузлик. Організм намагається таким чином заростити прокол. Швидше за все, отвір заблоковано частинками омертвілої шкіри, але багато чого залежить від того, коли ви останній раз носили сережки.

 4. 4

  Візьміть сережки з тонкими штифтами. Продезінфікуйте сережки спиртом і ватяними паличками, щоб запобігти зараженню.  • Товсті сережки надіти буде не так-то просто.

 5. 5

  Покрийте кріплення сережки тонким шаром вазеліну. Це допоможе втягати сережки майже, або зовсім без болю. Не наносіть вазелін на передню частину сережки, тому що її буде складно тримати в руках.
  • Переконайтеся, що у вас немає алергії на вазелін. В іншому випадку, у вас може початися алергічна реакція.

 6. 6

  Звіряючись з дзеркалом, повільно вставляйте сережку спереду мочки однією рукою. Іншою рукою притримуйте мочку, і великим пальцем злегка натискайте на прокол (де утворилися скупчення омертвілої шкіри у вузлику).

 7. 7

  Трохи прозондуйте прокол сережкою. Ви повинні відчути канал і місце входу проколу, шкіра в цьому місці відчувається більш тонкої, ніж в інших місцях мочки. Великим пальцем теж можна намацати кінчик сережки, через шар омертвілої шкіри. 8. 8

  Як тільки знайдете вхідний отвір, вкручують рухом почніть вставляти сережку. Оскільки прокол до кінця не заріс, сережка повинна легко пройти через нього. Допомагайте великим пальцем із зворотного боку мочки, щоб сережка легко і правильно увійшла.
  • Якщо ви відчуваєте біль, зупиніться і візьміть перепочинок. Можливо, ви вставляєте сережку не туди.

 9. 9

  Вставте сережку до кінця, як тільки намацаєте канал і місце виходу. Злегка прокручивайте сережку, щоб розширити прокол. Носіть сережки довго, щоб запобігти повторному заростання.

Що вам знадобиться

 • Сережки з тонкими штифтами (гвоздики)
 • Чисті руки
 • Спирт
 • Ватні палички
 • Вазелін (необов`язково)