Як бути красивою лисою жінці

Все більше і більше жінок в наші дні голять собі голови. Хтось робить це у зв`язку з хворобою, хтось хоче на цьому заробити, а хтось просто хоче змінити імідж. Багато жінок дорожать своїм волоссям. Ця стаття призначена для жінок, які змушені збрити волосся, але які при цьому хочуть залишатися красивими і привабливими.


Метод 1 з 3: Підтримати впевненість у собі

 1. 1

  Будьте впевнені в собі. Будь-яка жінка, навіть всесвітньо відома фотомодель, буде виглядати непривабливою і здаватися недоступною, якщо вона не буде впевнена в собі. Випряміть спину, посміхніться і почніть пишатися собою. Якщо ви будете впевнені в собі і будете приймати себе такою, яка ви є, то і в очах інших людей ви будете виглядати так, як ви бачите себе самі. Самовпевненість - це один зі способів змусити людей прийняти вашу думку.

 2. 2

  Знайдіть у собі що-небудь, що вам подобається. Ви втратили своє волосся, але це всього лише одна частина вашого тіла. Подивіться в дзеркало, і знайдіть щось, що вам подобається в собі. Вам подобається колір ваших очей? Форма обличчя? Губи? Навіть якщо ви і втратили своє волосся, то це зовсім не означає, що ви втратили всі інші свої гарні риси.
  • Знайдіть в інтернеті фотографії лисих жінок. Навіть за відсутності волосся жінки живуть повним життям, радіють кожному дню і отримують задоволення від усього, що вони роблять. Можливо, ці знімки вас надихнуть, і ви подивіться на багато речей іншими очима.

 3. 3

  Зрозумійте, що відсутність волосся не міняє вас як людину. Звичайно, ви виглядаєте трохи по-іншому, але навколо стільки лисих жінок! Люди, які ображають лисих жінок, просто нечемні. Це те ж саме, якщо сказати: «Ця дівчина виглядає смішно, тому що у неї довге волосся». Ці слова теж не мають ніякого сенсу.

Метод 2 з 3: Макіяж

 1. 1

  Робіть легкий макіяж. Коли справа доходить до макіяжу, дотримуйтесь головне правило: не можна перестаратися. Якщо у вас немає волосся на голові, то це не означає, що вам потрібно робити більш яскравий макіяж. І вам не потрібно робити макіяж тільки тому, що ви лиса.

 2. 2

  Зробіть татуювання на голові. Це може бути перманентна або неперманентная татуювання. Ви можете набити малюнок, символ, спіраль, зображення пасма волосся або що-небудь інше.

Метод 3 з 3: Одяг та аксесуари

 1. 1

  Підкресліть свої найбільш жіночні риси. Намагайтеся вибирати більш жіночний одяг (якщо, звичайно, вона буде підходити обраному вами стилю). Носіть сережки, сукні, капелюхи, одяг, що підкреслює вашу фігуру. Якщо ваш стиль не відрізняється жіночністю, не потрібно міняти його тільки тому, що ви збрили волосся на голові. Носіть те, що вам подобається і те, в чому вам зручно. 2. 2

  Носіть сережки. Вибирайте великі яскраві моделі. Якщо вам не подобаються великі сережки, спробуйте підкреслити одне вухо. Наприклад, вставте шпильки в обидва вуха і вставте в одне вухо ще кілька маленьких цвяшків.

Поради

 • Більшість лисих жінок насправді виглядають дуже красиво. Просто будьте впевнені в собі.
 • Пам`ятайте, що це всього лише волосся, і без них жити можна.
 • Немає нічого ганебного в тому, що у вас немає волосся. Крім вас, у світі величезна кількість лисих жінок, і кожна з них гарна по-своєму.
 • Ну і що, що ви позбулися свого волосся. Ви все та ж жінка, якій ви були до цього. Якщо ви збрили волосся, то це не означає, що ви автоматично стали потворною. Ви все та ж красива жінка, якій ви були раніше. Красива як всередині, так і зовні.
 • Не всі володарки довгого волосся виглядають надзвичайно, тому не панікуйте. Лисою, ви можете виглядати навіть більш привабливо, ніж з довгим волоссям.

Попередження

 • Будьте готові до того, що над вами будуть сміятися. 99% ваших знайомих не скажуть вам і слова, але ось цей 1%, швидше за все, буде сміятися над вами, говорити щось неприємне. Ці люди є найгіршою частиною нашого суспільства, але з цим, на жаль, нічого не можна зробити. Ви можете їх не любити, але ви і не зобов`язані їх любити.