Як збільшити трицепси

Трицепс - це м`яз на задній стороні плеча. Її повна назва - триголовий м`яз плеча. М`яз складається з трьох головок: довгою, медіальної і латеральної. Трицепс становить приблизно 2/3 верхньої окружності руки, і тому той, хто хоче накачати міцні руки, повинен приділяти цим м`язам особливу увагу.

Кроки

 1. 1

  Виконуйте складові вправи. До таких вправ відносяться ті, в яких задіяно 2 або більше суглобів. Це означає використання більш важкої ваги, що призведе до збільшення м`язової маси. Для того, щоб стимулювати всі 3 головки трицепса, необхідно використовувати важкі навантаження. Одне з відповідних вправ - французький жим.

 2. 2

  Не нехтуйте довгою голівкою. Довгу голівку трицепсів складніше качати звичайними вправами, ніж дві інші головки. З цієї причини ви повинні додати якісь конкретні вправи для цієї головки, такі як вправи з гантелями над головою.
 3. 3

  Виконуйте вправи в діапазоні 4-12 повторень. Ця оптимальне число для росту м`язів. Іноді можна зробити більше або менше цього, але більшість ваших вправ повинні виконуватися в цьому діапазоні. 4. 4

  Багато їжте! Якщо ви очікуєте значного росту м`язів, тоді вам потрібно споживати більше калорій, щоб підживлювати ваші тренування і відновлення. Тільки при правильному харчуванні та відпочинку ви нарощувати м`язову масу за допомогою ваших тренувань.

Поради

 • Трицепс дуже активно бере участь у багатьох вправах для грудей і плечей, як віджимання від лавки і верхній прес. Тому ви зможете додати будь-які додаткові вправи для трицепсів в повсякденні тренування для цих частин тіла.

Попередження

 • У кожного тренування є свої ризики. Переконайтеся, що ви знаєте володієте правильною технікою виконання вправ, щоб зменшити ризик виникнення травм.