Як збільшити силу удару кулаком

Ударна сила є критичним елементом при визначенні вашої здатності завдати шкоди супернику за допомогою ваших кулаків. Ви потребуєте саме в такій силі, щоб захищати себе від нападників, перемогти в боксерському змаганні або для задоволення особистого почуття гордості знаючи, що ви можете "вліпити" як слід. У той час, як більшість майстрів ударного ремесла вже були народжені з цієї могутньої кулачної силою, ви також можете виробити ударну міць шляхом старанних тренувань.

Кроки

 1. 1

  Міць дорівнює добутку маси і сили, а це означає, що сила вашого удару буде залежати від того, яку масу ви вкладете в удар і з якою швидкістю ви приведете кулак в контакт з метою. Тому вам слід піднімати ваги для нарощування м`язової маси, а також виконувати вибухові вправи для вироблення додаткової швидкості в руках.

 2. 2

  Для тренування сили вам слід робити вибухові вправи. Хоч підйоми ваги допомагають з побудовою маси для ударної сили, ці вправи практично марні для розвитку необхідної швидкості. Замість заліза використовуйте медичний м`яч.

 3. 3

  Тренування:
  • Тримайте медичний м`яч на рівні плечей, стоячи попереду стіни.
  • Потім виконайте присідання вниз навпочіпки і викиньте м`яч вгору вибуховою силою від стоп до кінчиків пальців.

  • Піймайте м`яч руками і киньте його з такою ж силою в стіну.

  • Швидко підберіть м`яч, підніміть його над головою, а потім втопили його в підлогу. Виконайте 5 підходів по 30 повторень, після цього візьміть м`яч потяжелее. Принадність даного тренування полягає в тому, що ви будете прокачувати всі м`язи кора. 4. 4

  Будьте мудрим, працюйте швидше. Легкі гантелі (1-3 кг) або рукавички з обважнювачами теж будуть до речі. Пограйте в бій з тінню, використовуючи ці види вагового обладнання і станьте на крок ближче до чемпіонства. Працюйте над своїми комбінаціями. Тренуйтеся на час. Боксерський раунд зазвичай триває 3 хвилини, тому займайтеся від 3 до 5 хвилин з перервою на одну хвилину. Прагніть завершити 10 таких раундів по 3-5 хвилин.

 5. 5

  Скакалка. Стрибки через скакалку хоч і можуть виглядати якось по-дитячому, але даний вид тренування здатний поліпшити вашу витривалість, спритність, реакцію, координацію і м`язовий контроль.

Поради

 • При нанесенні удару переконайтеся, що ви збираєте руку в кулак повністю за секунду до контакту з метою. Це допоможе нанести самий сильний шкоди. Також, прагнете пробивати крізь мета, ніби справжня мета знаходиться позаду неї, і ви прагнете вдарити саме її.
 • Необхідно пам`ятати про належне розташуванні кисті при ударі. Удар буде наноситися кісточками середніх пальців.
 • Надмірна тренування може також погано позначитися, як і її відсутність. Дозвольте вашим м`язам відновитися, тренуючись в середньому 3 рази на тиждень.

Попередження

 • Удари приносять біль. Потужний удар в голову може виявитися смертельним. Намагайтеся втримуватися від насильства навіть у разі самооборони.
 • Консультуйтеся з лікарем перш, ніж приступати до будь-якої нової тренуванні, дієті або новому для вас виду фізичної діяльності. В іншому випадку ви можете померти. Серйозно, звертайтеся до лікаря за порадою.