Як тренувати м'язи обличчя

Регулярні вправи - відмінний спосіб привести ваші м`язи обличчя в тонус, прибрати обсяг і запобігти обвисання шкіри, яке викликається віковими змінами. Правильне харчування, достатня кількість води і регулярні вправи допоможуть вам виглядати набагато молодше ваших років. Тренування м`язів обличчя (або йога для особи) - природний спосіб омолодження за рахунок зміцнення м`язів і зменшення зморшок. На вашому обличчі приблизно 50 м`язів. Тренуючи їх, ви знімаєте напругу очей, шиї і м`язів обличчя. Зробіть цю коротке тренування м`язів обличчя частиною вашого дня, і ваші шкіра і м`язи почнуть виглядати більш пружними вже через кілька тижнів. Нижче вказані способи тренування лицьових м`язів.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть будинку місце, де ви зможете побути на самоті і відчувати себе комфортно. Як і багато інших ізометричні вправи, тренування лицьових м`язів може спочатку здатися вам незручною. Сядьте прямо на стільці, при цьому тримаючи поставу.

 2. 2

  Перед початком тренування м`язів обличчя витягніть шию. Всі рухи повинні виконуватися повільно, глибоко дихаючи. Кілька разів нахиліть голову вперед і назад.
  • Повільно поверніть голову з боку в бік так, щоб підборіддя торкнулося спочатку одного плеча, а потім другого.

  • Подивіться через кожне плече по 5 секунд. Повторіть вправу двічі.

  • Нахиліть голову на праве плече. Залишайтеся в цьому положення протягом 10 секунд. Повторіть вправу для лівого плеча. Поверніться в нейтральну позицію для початку вправ для тренування лицьових м`язів.
 3. 3

  Не змінюючи положення особи, подивіться направо. Замріть на 5 секунд. Точно так само подивіться протягом 5 секунд наліво.
  • 5 секунд подивіться вгору. Потім вниз. Подивіться в кожному з напрямків по діагоналі так само по 5 секунд. Повторіть серію вправ від 2 до 10 разів.

  • Ця вправа для очей допоможе зменшити ризик опущення верхньої повіки, а також зняти зорове напруження після довгої роботи за комп`ютером або перегляду телевізора. Ви можете виконувати цю вправу з закритими очима.

 4. 4

  Висуньте мову як можна далі. Залишайтеся в цій позиції протягом 60 секунд. 5. 5

  Підніміть брови і зберігайте це положення протягом 5 секунд. Відкрийте очі якомога ширше і дозвольте куточків губ опуститися. Повторіть 5 разів.

 6. 6

  Широко відкрийте очі, як ніби ви здивувалися. Намагайтеся при цьому не піднімати брови. Повторіть 5 разів.

 7. 7

  Подивіться на стелю. Витягніть губи, начебто збираєтеся когось поцілувати. Затримайте положення на 5 секунд. Повторіть 5 разів.
  • Поки ви дивитеся на стелю, висуньте мову 5 разів. Ця вправа зміцнює і розтягує м`язи шиї. Поверніться у вихідне положення і продовжите вправи.

 8. 8

  Вправа на глибокі вдихи. На видиху витягніть губи і випустіть повітря, ніби посилаєте повітряний поцілунок. Робіть вправу від 30 секунд до 1 хвилини.

 9. 9

  Покладіть три пальці на верхню частину скули. Легко натисніть. Посміхайтеся, намагаючись підняти вилицю якомога вище.
  • Повторіть вправу по 3 рази для кожної сторони, напружуючи м`язи по 5 секунд.

Поради

 • Перед початком вправ вимийте руки. Чіпаючи обличчя, ви наносите жир і бруд, що може стати причиною запалень і прищів.

Що вам знадобиться

 • Стілець