Як тренувати м'язи стегон

Якщо ви займаєтеся спортом, що вимагає інтенсивних фізичних навантажень, наприклад футболом, міцні стегнові м`язи допоможуть вам активно провести на полі весь відведений для гри час. Сильні м`язи стегна будуть також ефектно виглядати, якщо ви прийдете на пляж в шортах. У цій статті ви знайдете кілька рекомендацій щодо того, як правильно тренувати стегнові м`язи.

Кроки

 1. 1

  Катайтеся на велосипеді. Почніть з невеликих відстаней, поступово збільшуючи їх. Через деякий час ви зможете без особливих зусиль долати високі пагорби.

 2. 2

  Займайтеся бігом. Пробіжки можна здійснювати в найрізноманітніших місцях, наприклад, в найближчому парку або по дорозі зі школи додому. Можна навіть бігати навколо будинку в другій половині дня, розминаючись після школи чи роботи.

 3. 3

  Побільше ходіть пішки. При досить інтенсивної ходьбі також тренуються м`язи стегон. Прискорені прогулянки по пагорбах або підйом на сходи особливо гарні для тренування цих м`язів. Поступово підвищуйте подоланні відстані і навантаження.

 4. 4

  Відвідуйте тренажерний зал. У залі у вас буде безліч можливостей потренувати стегнові м`язи за допомогою найрізноманітніших тренажерів. Якщо ви не знайомі з обладнанням, попросіть про допомогу тренера. Не робіть відразу занадто великі навантаження, підвищуючи їх поступово, інакше ви ризикуєте пошкодити м`язи, звівши нанівець всі результати попередніх зусиль.
 5. 5

  Запишіться в секцію бойових мистецтв. При тренуваннях приділяйте підвищену увагу розвитку м`язів ніг. Намагайтеся також освоїти кілька бойових мистецтв відразу, щоб ваші м`язи розвивалися різнобічно. Наприклад, дзюдо вимагає менше роботи ногами в порівнянні з тхеквондо.

 6. 6

  При їзді на велосипеді і пробіжках користуйтеся секундоміром. Відзначайте витрачений час і кожен раз намагайтеся поліпшити його. Деякі крокоміри для велосипедів мають вбудований таймер, використовуйте його для вдосконалення. Якщо ви поступово збільшуєте навантаження, м`язова маса і сила також будуть наростати в міру накопичення в м`язах молочної кислоти.

 7. 7

  Займайтеся плаванням. Плавання брасом або іншим стилем, що вимагає сильних штовхальних рухів ногами, допоможе розвинути м`язи ніг і збільшити об`єм легенів. Обидві ці якості знадобляться вам у разі бігу на марафонську дистанцію.

 8. 8

  Проаналізуйте своє харчування. Для сильних стегнових м`язів необхідно міцне загальне здоров`я. Утримуйтеся від їжі, що містить зайву кількість цукру, солі і жирів, і пийте достатню кількість рідини. Уникайте зневоднення.

Поради • Не розказуйте нікому про ваші тренуваннях, можливо, навколишні помітять зміни самі.
 • Багато і наполегливо тренуйтеся. Для досягнення мети вам буде потрібно певний час.
 • Відвідування секції бойових мистецтв зведе вас з новими людьми, що ставлять ті ж цілі, що й ви.

Попередження

 • Не перестарайтеся з катанням на велосипеді, інакше незабаром ви відчуєте себе вичавленим, як лимон.

Що вам знадобиться

 • Велосипед
 • Горбиста місцевість або сходовий підйом
 • Пара тренерів
 • Секундомір (при бажанні)