Як тренувати кисті рук (Залізне спис Кунг фу)

Тренування Залізного тіла - це частина Шаолінь Кунг фу, коли практикуючий тренує своє тіло, щоб витримати важкі удари без серйозних травм різних частин тіла, і допомагає освоїти безліч інших навичок. Ця стаття розповість вам, як саме тренувати удари кінчиками пальців для посилення атаки.

Кроки

 1. 1

  Вам потрібно ознайомитися з п`ятьма кроками дихання Цигун. Було б корисно мати високоякісну мазь Dit Da Jow для підготовки та лікування.

 2. 2

  Підготуйте ваші руки направляючи в них Чі / Силу. Після того як ви активуєте чи, ви можете тренувати руки 5 днів на тиждень, від 7 до 20 тижнів (100 разів). Використовуйте Dit Da Jow (DDJ) до і після кожної вправи. Якщо у вас завжди виходить правильно підготувати руки без помилок, ви можете переходити до наступного кроку.

 3. 3

  Підготуйте миску, каструлю або щось подібне, які в два рази глибше щодо довжини ваших кистей і в 4 рази ширше їх. Наповніть посудину киплячою водою. Влийте воду в контейнер до того, як почнете дихальну підготовку з 5 кроків. Коли ваші кисті готові: виконуйте 100 ударів в стильової формі кисті «голова змії» (50 кожною рукою) 5 днів від 7 до 20 тижнів без помилок і невдач для переходу до наступного рівня.

 4. 4

  Замініть воду в посудині на м`який, дуже м`який пісок. Так само як і раніше, підготуйте ваші кисті за допомогою мазі DDJ і дихальні вправи, що складаються з 5 кроків (Five Step breathing - FSB). Переконайтеся, що у вас коротко обрізані нігті, інакше ви заженете пісок під них і це буде дуже болісно. Ви ще не готові до такого. Тепер опустіть пензля в пісок так, щоб 4 пальці були повністю в піску. І знову тренуйтеся доти поки ви не зробите це 100 разів, по 50 на кожну руку за одне тренування. Тепер починайте поступово збільшувати швидкість ударів, поки не досягнете межі. Робіть це повільно, так як це доленосний етап. Так само, ви можете доповнити цю тренування 100 віджиманнями спочатку на кулаках, а потім на трьох середніх пальцях кожної руки.
 5. 5

  Ні в якому разі не подряпайте шкіру! Завжди зупиняйтеся, якщо пошкодили шкіру, і починайте все з початку!

 6. 6

  Замініть м`який пісок на гранули грубого піску і повторіть попередню тренування, при цьому продовжуючи віджимання на трьох пальцях. Якщо у вас виходить зробити 100 віджимань на обох руках 5 днів з 7 - НЕ переходьте до наступного кроку. Знову так, якщо у вас виходить працювати з цим піском так само легко як з м`яким піском і з хорошою швидкістю - переходьте до наступного рівня.

 7. 7

  Після того, як у вас вийде з легкістю впоратися і з бобами мунг, замініть їх річковою галькою округлої форми і з рівними краями. Повторіть тренування як в попередніх кроках!

 8. 8

  І нарешті, на останній стадії потрібно замінити гравій залізними або сталевими кульками і повторити тренування. Тренування можна вважати закінченими, коли у вас вийде проводити удари безболісно або без пошкоджень кистей рук. 9. 9

  І ЗНОВУ, ПАМ`ЯТАЙТЕ, якщо шкіра ВАШИХ КИСТЕЙ кровоточить, то ПОТРІБНО ПОЧАТИ ВСЕ З САМОГО ПОЧАТКУ. Якщо ви відчуваєте біль у суглобах - пригальмувати! І найкраще проводити ТРЕНУВАННЯ З ЧІ КУНГ АБО КУНГ ФУ МАЙСТРОМ.

Поради

 • Під час ваших тренувань, необхідно використовувати мазь для куркулів, щоб уникнути травм. Ця мазь називається Die (1) Da (3) Jiu (3) на китайському, і широко відома в західному світі як Dit Da Jow. Нанесення цієї мазі на уражені місця до і після тренування, ретельно втираючи її в шкіру, запобігає травми надалі, викликані технікою залізного тіла. Лінімент отримують з китайських медпунктів або замовляють через інтернет. Переконайтеся, що її можна використовувати спеціально для тренувань залізного Тіла.

Попередження

 • Це мистецтво, яке не може бути осягнуте швидко, це на все життя. Переконайтеся, що ви максимально готові приступити до підготовки.
 • Ця підготовка впливає на кістки і призводить до потовщення шкіри. Може призвести до небажаної деформації, наприклад, вкорочення пальців. Щоб проходити таку підготовку, необхідно враховувати можливі ризики. Цей тип тренування залізного тіла найменше рекомендується проводити, через велику схильності до деформації.
 • Ця інформація надається виключно в пізнавальних цілях та її використання може бути тільки на ваш страх і ризик.
 • Будьте обережні при ударі - знайте ваша межа, і не перевищуйте його. Починайте тренування з невеликим зусиллям, поступово нарощуючи силу.
 • Чи не демонструйте свою майстерність. Якщо ви хочете освоїти навички тільки для демонстрації, вам варто переглянути свої мотиви.