Як стати інструктором з пілатесу

Робота сертифікованим фітнес-інструктором з пілатесу - досить складне завдання, але якщо ви любите групові вправи і фітнес, вона варта того, щоб її вирішити. Якщо ви готові витратити свій час і докласти певних зусиль, менш ніж за рік зможете отримати сертифікат і почати викладання пілатесу. Як інструктор з пілатесу, ви зможете допомагати іншим досягти своїх цілей у фітнесі, а також підтримувати свою спортивну форму.

Кроки

 1. 1

  Виберіть відому фітнес-організацію з підготовки сертифікованих інструкторів з пілатесу. Ретельно продумайте, в яку фітнес-організацію варто звернутися для навчання, від цього залежить ефективність результатів пошуку майбутнього місця роботи після отримання сертифіката фітнес-інструктора з пілатесу. Різні організації пропонують навчання та сертифікацію, але не всі вони вважаються авторитетними і визнаються тренажерними залами та іншими фітнес або медичними установами. Запитайте інших інструкторів з пілатесу, де вони навчалися і в яких відомих навчальних фітнес-організаціях проходили підготовку. Серед таких організацій виділяється Американська Асоціація Професійного Фитнеса (AFPA), яка має ліцензії і розташовує спеціалізованими групами з підготовки інструкторів різних напрямків.

 2. 2

  Продумайте, які кар`єрні цілі ви збираєтеся досягти у фітнесі. Працюйте з організацією, яка допоможе вам у досягненні цих цілей. Спочатку ви повинні отримати сертифікат групового фітнес-інструктора після визначення ваших професійних навичок навчальними фітнесу організаціями, такими як Американська Федерація Фитнеса (ACE). Знання основних групових вправ і наявність початкового сертифіката допоможуть відкрити більше дверей і нададуть більш міцну основу для спеціалізованої підготовки, включаючи сертифікацію з пілатесу.
 3. 3

  Протестуйте обрану вами програму з підготовки інструкторів з пілатесу і ряд інших спеціалізованих курсів, бажано і підготовчих курсів. Перш ніж приймати рішення, розберіться, що вам необхідно зробити для отримання сертифікату та визначте, яка буде вартість навчання. Розрахуйте витрати і для підготовчих курсів, таких, як CPR підготовка.

 4. 4

  Пройдіть навчання на необхідних підготовчих курсах, в тому числі CPR, перед початком занять за програмою підготовки інструкторів з пілатесу. Дізнайтеся в навчальної організації, чи є підготовчі курси частиною програми підготовки інструкторів з пілатесу. З`ясуйте, чи буде фітнес-організація враховувати підготовчі курси та сертифікати інших організацій.

 5. 5

  Переконайтеся, що ви отримаєте необхідні фітнес кредити для завершення навчання. Багато фітнес-навчальні організації розраховують курс кредитів для сертифіката так само, як і більшість коледжів та університетів розраховують накопичення кредитів для здобуття вищої освіти. Іноді фітнес кредити можуть бути застосовані і до інших видів сертифікації. 6. 6

  Починайте заняття з підготовки фітнес-інструктора з пілатесу на дому або використовуючи прямий ефір. Замовте навчальні матеріали для підготовки інструктора з пілатесу для вивчення та проведення практики на дому, або зареєструйтеся і відвідуйте вибрані сертифіковані курси з пілатесу. Виконайте всі необхідні завдання і тести для сертифікації.

 7. 7

  Проведіть ділові зустрічі в потенційних місцях для фітнесу, таких як спортивні зали, танцювальні студії та інші фітнес-центри або медичні установи. З`ясуйте, чи потрібно вам проходити додаткове навчання, щоб розпочати викладання на курсах. Деякі спортивні зали та інші клуби для відпочинку, вимагають певного рівня сертифікації фітнес-інструктора з пілатесу, можливо, їм може знадобитися наявність більше одного сертифікату.

 8. 8

  Почніть пошук роботи інструктором з пілатесу. Зверніться безпосередньо до роботодавців в області пілатесу або скористайтеся інформаційними ресурсами з пошуку роботи вашої фітнес-навчальної організації. Розпитайте інших інструкторів з пілатесу про можливі вакансії. Запропонуйте спільне викладання або можливість заміни викладача. Створюйте і розвивайте професійні відносини з іншими інструкторами з фітнесу та танців, менеджерами тренажерних залів та іншими людьми, які можуть допомогти вам у пошуку робочого місця інструктора з пілатесу. Пам`ятайте, отримання вами роботи інструктором з пілатесу залежить від того, які ви побудуєте взаємини з іншими працівниками в цій сфері діяльності.

 9. 9

  Щоб залишатися сертифікованим інструктором з пілатесу, необхідно постійно вдосконалювати свої знання. Уважно відстежуйте процедури повторної сертифікації та виконуйте необхідні вимоги для продовження освіти та збереження акредитації робочого місця інструктора з пілатесу.