Як змастити воском сноуборд

Якщо люди розглядають в об`єктив як ви з шаленою швидкістю несете по схилах, швидше за все ваш сноуборд як слід змазаний воском. Якщо на дошці з`явилися білі плями - це означає, що дошку пора змастити воском. Зазвичай, вам слід змащувати дошку воском кожен раз перед тим, як відправитися підкорювати гори. Весь процес займе у вас близько години (включаючи час на сушку). Все можна зробити в домашніх умовах. Дотримуйтесь порад в статті, щоб як слід прискоритися на свіжому снігу.
Метод 1 з 2: для початку

 1. 1

  Отвинтите шурупи кріплень. За допомогою шуруповерта, викрутити болти, щоб вони не заважали прасці при поліровці. Вам не потрібно повністю відкручувати шурупи. Послабте їх, щоб створити рівну поверхню.

 2. 2

  Зберігайте дошку в добре провітрюваних приміщеннях стороною без кріплень до верху. Вам знадобиться плоска поверхня, бажано покрита гумою, щоб дошка не їздила з боку в бік.

 3. 3

  Дістаньте спеціальний праску для полірування дошки. Ви можете дістати такий в магазині для сноубордистів. Підшукайте праска з різними температурними режимами.
  • Ви, звичайно, можете полірувати шматком тканини, але будьте впевнені, пополірувавши один раз праскою, ви вже не захочете користуватися нічим іншим. Ви тільки зіпсуєте свої речі, якщо спробуєте погладити їх таким праскою.
  • Ну і в добавок, пори в ганчір`яної тканини ускладнять плавку і розмазування воску по поверхні дошки.

 4. 4

  Вибирайте віск, який більше підходить до погодних умов, в яких ви будете кататися. Може бути як жарко, так і холодно або просто тепло. Якщо не впевнені за якої погоди будете кататися, ви завжди можете взяти віск, відповідний для будь-яких температур. Приміром, віск для низьких температур дозволить вам розігнатися швидше, ніж, скажімо, віск для високих температур.

Метод 2 з 2: поліруємо сноуборд

 1. 1

  Почистіть сноуборд. Користуйтеся очищувачем для дошки і ганчіркою, щоб прибрати бруд і наліт зі сноуборду. Очищувач для дошки ви можете знайти в будь-якому магазині для сноубордистів.
  • Для очищення доки підійде будь неполярний розчинник або цитрусове масло. Також підійдуть: апельсиновий обезжирюючих розчинник, Citra Kleen, лимонна нафта для зняття воску, рідина для розлучення багать, розчинник фарби і гас. Будьте уважні при роботі з небезпечними речовинами та не паліть біля легкозаймистих речовин, як наприклад гас і рідину для розпалювання. fluid.
  • Якщо ваша дошка потребує глибокої очищенні, ви можете за допомогою праски нанести тонкий шар воску і швидко зішкребти його спеціальним інструментом.
  • Техніка видалення бруду за допомогою воску ефективно видаляє бруд і наліт з вашої дошки.
  • Відмінною ідей буде почистити воском дошку під час сезону або після весни, коли на дошці може почати утворюватися цвіль.

 2. 2

  Тримайте нагріте праска над дошкою і розплавляють віск на дошці. Подивіться на упаковку для воску. Там повинно бути написано до якої температури повинен бути розігрітий праска. Якщо температура не вказана, просто стежте, щоб віск не почав диміти, коли ви наносите його на праску. Якщо з`являється дим, зменшіть температуру. Для м`якого або теплого воску, температура повинна бути нижчою, ніж для холодного або твердого воску.

 3. 3

  Рівномірно нанесіть віск на дошку. Проводьте праскою по краях, щоб капає віск повністю покрив дошку. Почніть наносити з країв і дошки і поступово просувайтеся до центру.

 4. 4

  Опустіть праска безпосередньо на дошку і розмажте віск уздовж дошки. Шар по краях має бути трохи товщі. Коли розмазуєте віск, не залишайте праску на дошці, постійно водите їм по поверхні. Не залишайте праску на одному місці, це може пошкодити ваш сноуборд

 5. 5

  Розмазавши рівномірним тонким шаром віск, дайте йому охолонути протягом 30 хвилин. Перевірте, щоб кімната, в який ви підсушує дошку добре провітрювалася. 6. 6

  Після того, як віск підсох, використовуйте спеціальний скребок, щоб зачистити поверхню і прибрати зайвий віск. Скребок тримайте під кутом 45 градусів і зачищайте довгими смугами зверху вниз. Чи не зачищайте поперек дошки. Під час зачистки ви видалите більшу частину воску. Але не варто хвилюватися, тонкий шар воску вже вбрався в дошку і набагато покращить ковзання.

 7. 7

  Використовуйте нейлонову щітку середньої жорсткості, щоб надати структуру. Ведіть щіткою зверху вниз, щоб додати поверхні структуру з довгих ліній. Ці маленькі лінії збільшать імпульс ривка під час катання.

 8. 8

  Візьміть шматок тканини, щоб відполірувати поверхню. Для полірування воску добре підходить замша. Натирайте невеликими круговими рухами.

Що вам знадобиться

 • Очищувач дошки і тканина
 • Віск
 • Праска для сноуборда
 • Скребок для воску
 • Щітка середньої жорсткості

Поради

 • Зайвий віск може збільшити тертя і уповільнити на схилі ваш рух. Нанесіть лише невеликий шар воску.
 • Під дією тепла, дошка сама вбере необхідну кількість воску. Зіскрібаючи віск, не турбуйтесь, що видаляєте занадто багато воску.
 • Для найкращого ефекту, використовуйте віск, відповідний під тип снігу, на якому ви будете кататися (м`який і зі сльотою або холодний і твердий).

Попередження

 • Якщо замість звичайних цитрусових очисників, як очищувача ви використовуєте гас (він дешевший) або будь-який засіб для розпалювання, не паліть при роботі з ними.
 • Як тільки забруднили праска у воску, що не гладьте їм більше речі.
 • Будьте обережні при роботі з праскою і воском- віск може не тільки завдати опік, а й пропалих речі і килими.
 • Працюйте в добре провітрюваному приміщенні, щоб уникнути можливого потрапляння шкідливих парів у дихальні шляхи.