Як накачати м'язи плечей

Чи знаєте ви, що вам необхідно всього лише кілька хвилин на тиждень, щоб накачати м`язи плечей? А м`язисті плечі в свою чергу значно поліпшать форму верхньої частини тіла.

Кроки

 1. 1

  Виконайте перший комплекс вправ, піднімаючи гантель над головою для закачування триголовий м`язи. Лава, на якій ви робите цю вправу повинна мати вертикальну опору для спини. Дана вправа є найважливішим при побудові м`язової маси плечей.

 2. 2

  Дотримуйтесь наступному режиму: 2 підходи по 5-7 повторень.

 3. 3

  Виштовхніть гантелі до точки, коли ваші лікті майже повністю випростовується, а потім повільно опустіть гантелі вниз до плечей.
 4. 4

  Виконайте другий комплекс вправ, що складається з підйому гантелей в сторони, закачуючи медіальні головки плечей.

 5. 5

  Дотримуйтесь наступному режиму: 1-2 підходи по 10-12 повторень.

 6. 6

  Трохи зігніть ноги в колінах, візьміть пару гантелей в руки, спрямовуючи долоні до себе. Виведіть гантелі до рівня плечей, зберігаючи лікті в трохи зігнутому положенні перед поверненням їх у вихідну позицію.


Поради • Зосередьтеся на якості, а не кількості при закачуванні м`язів плечей для досягнення максимальних результатів.
 • Ніколи не жертвуйте правильним розташуванням тіла заради здійснення більшої кількості повторень.
 • Записуйте свої результати на щотижневій основі. Продовжуйте покращувати свої попередні досягнення у вигляді підвищення кількості повторень або збільшення ваги або опору використовуваного обладнання.
 • Змушуйте себе працювати до тих пір, поки ваші м`язи фізично не зможуть виконати ще одне повторення без виходу з правильного положення.
 • Знаходьте в інтернеті все нові вправи, так як різноманітність м`язової навантаження є ключем в успішній тренуванні м`язів. Будьте тільки обережні при їх виконанні.

Попередження

 • Ви воспрепятствуете своєму прогресу, якщо будете піддавати м`язи плечей надмірному навантаженні, тому уникайте ізолюючих вправ для передньої і задньої головок плечей.