Як вмовити дитину лягти спати, якщо ви його няня

Ви няня? Діти, яких ви няньчити, відмовляються лягати спати? Якщо це так, то ця стаття для вас. Сон є важливою складовою для розвитку кожної дитини, і ви, як няня, несете відповідальність за те, що вони сповна висипаються!

Кроки

 1. 1

  Ніжно попросіть їх. Якщо ви злобно ставитеся до них, очевидно, що вони не захочуть вас слухати. У їхніх очах, ви будете поганий. Якщо ви добра, і добре до них ставитеся, вони з більшою ймовірністю послухаються вас.

 2. 2

  Будьте серйозною. Іноді дітям важко зрозуміти, говорите ви серйозно чи просто дуріли? Переконайтеся, що вони розуміють, що коли ви говорите «Час йти спати», то це не жарт.

 3. 3

  Грайте з ними. Бігайте, стрибайте, виходьте гуляти на вулицю, робіть все, що завгодно. Якщо вони втомилися, вони швидко ляжуть спати.

 4. 4

  Використовуйте магічні зілля. Гаразд, можливо, ми знаємо, що вони не чарівні, але діти цього не знають. Спробуйте змішати яблучний і апельсиновий соки, і назвати цю суміш «сонним зіллям», і як раптом, діти відчують себе дуже втомленими. Ви навіть не зобов`язані постійно дотримуватися теми «зілля», інші продукти теж підійдуть.
 5. 5

  Після схвалення батьків дайте їм теплий напій перед сном, такий як гаряче какао або тепле молоко. Кращий рецепт теплого молока полягає в додаванні до одній чашці молока трохи цукрової пудри і ванілі. Це пікантний і чудовий напій!

 6. 6

  Прочитайте їм казку на ніч, зробіть невеликий масаж спинки, заспівайте колискову. Все це створює розслаблюючу атмосферу, що заспокоює дитину і готує його до сну.

 7. 7

  Якщо дитина боїться монстрів або чогось подібного, принесіть йому пляшечку води в розпилювачі і скажіть: «Це спрей проти монстрів! Це моє секретне зілля! Тому ти повинен пообіцяти НІКОЛИ нікому не розповідати про нього! ». Добраніч.

 8. 8

  Увімкніть нічник. Якщо дитина боїться, він не засне. Простий нічник зможе вирішити цю проблему в одну мить.

Поради • Якщо дитина знову і знову встає з ліжка, повторіть останні три кроки. Якщо він встає з ліжка більш ніж два рази, поясніть йому, що він повинен піти спати. Скажіть йому, що його батьки хотіли б, щоб він залишався в ліжку. Якщо нічого не допомагає, постійте біля дверей в кімнату дитини і переконайтеся, що він не встає. Переконайтеся в тому, що залишили записку для батьків, щоб дізнатися, ця проблема тільки тому, що немає мами і тата, або вона постійна.
 • Якщо дитина просто не слухає вас, скажіть йому, що важливо слухати няню, коли мама і тато пішли. Скажіть дитині, що його батьки хотіли б, щоб він ліг спати.
 • Використовуйте реверсивну психологію (зворотний). Якщо дитина раніше відмовляється йти спати, скажіть йому, що він може дочекатися, поки прийдуть батьки. Дитина може почати хвилюватися, що його покарають, і ляже спати.

Попередження

 • Коли даєте дитині «зілля», переконайтеся, що у нього немає на нього алергії.

Що вам знадобиться

 • Сильне бажання
 • Сік
 • Казки на ніч
 • Нічник