Як прати одяг малюка

Малюки можуть бути дуже неохайними. Їх, здається, залучають саме найбрудніші забави, наприклад, гра в піску, валяння в траві і плескання в калюжі. У той час як ви з щастям в очах дивитеся на те, як ваш малюк розважається, ви можете вже не бути настільки щасливі, коли беретеся за прання. На щастя, прання одягу вашого малюка може бути швидкою і результативною завданням, коли ви знаєте, як розсортувати її і що з нею робити після цього.
Метод 1 з 2: Сортування одягу малюка

 1. 1

  Перевірте ярлики на одязі. І на дорослою, і на дитячому одязі, як правило, є ярлик, на якому пояснюється, як краще всього прати цю річ. Крім вказівок, що цей предмет одягу можна прати в пральній машині і сушити в сушильній машині, на ярлику можуть також бути особливі вказівки, наприклад, «стирати з схожими кольорами» або «вивернути навиворіт перед пранням». Якщо ви будете дотримуватися цих інструкцій, то одяг вашого малюка буде виглядати як нова протягом більш тривалого періоду часу.
  • На деяких речах вашого малюка може бути покажчик «тільки ручне прання». Якщо ви виявите такий напис, то одяг потрібно або прати руками, або віднести в хімчистку.

 2. 2

  Розсортуйте одяг на «кольорову» і «білу зі світлим». Для того щоб предмети одягу не фарбували один одного в процесі прання, їх потрібно розсортувати за кольорами. Всю білий одяг (наприклад, майки і нижню білизну) можна прати разом.
  • Темно-сині і чорні речі можна прати разом, оскільки ці кольори дуже близькі.
  • Якщо є пастельні кольори, які не будуть фарбувати інші речі, то їх теж можна прати всі разом.
  • Джинс краще прати в поодинці. У більшості випадків джинс схильний фарбувати інші речі, так що всю джинсовий одяг можна прати в одному завантаженні.

 3. 3

  Попередньо заперіть всі плями, які знайдете. Малята дуже часто залишають плями на одязі. Є різні способи попередньої обробки різних плям, які описані в наступних кроках.

 4. 4

  Використовуйте перекис водню, щоб вивести плями крові з одягу. Якщо на речах малюка є кров, виводите її перекисом водню. Налийте трохи перекису водню в маленьку чашку (або в кришку ємності з перекисом). Вмочіть ватний тампон в перекис і протріть їм пляма крові.
  • Це дозволить вивести кров з тканини, перш ніж вона потрапить в основну прання.

 5. 5

  Використовуйте миючий засіб або паличку з плямовивідником від плям бруду трави, їжі або соку. Миючий засіб можна розвести невеликою кількістю води. За консистенцією воно має бути схоже на пасту, засіб не повинен повністю розчинитися у воді. Втирайте його в пляму і залиште на недовгий період часу перед пранням.
  • Паличку з плямовивідником, яку можна купити в магазині, використовуйте таким же чином. Втирайте засіб і залиште на кілька хвилин (або на годину), перш ніж випрати.

Метод 2 з 2: Прання одягу малюка 1. 1

  Визначте, яку температуру ви будете використовувати. Більшість пральних машин мають три-чотири температурні режими: гарячий, теплий, прохолодний і холодний. Білі і світлі речі можна прати в гарячій воді. Гаряча вода допомагає видаляти мікроби з одягу.
  • Теплий температурний режим підходить для темних і часто носяться речей. Він допомагає знизити линяння кольору під час прання.
  • Для делікатних тканин використовуйте режим з холодною водою.
  • Майте на увазі, що холодна і прохолодна вода може бути використана для полоскання майже кожного завантаження білизни.

 2. 2

  Виберіть миючий засіб. Є деякі порошки призначені тільки для дітей. Вони добре перуть одяг і розроблені так, що не дратують чутливу шкіру дитини. Тим не менш, якщо ви не віддаєте перевагу купувати окреме миючий засіб для дитини, вибирайте порошок, який добре підійде ніжній шкірі вашого малюка і одязі всіх інших членів сім`ї.
  • У деяких дітей дуже ніжна і чутлива шкіра-вибирайте засіб, призначений для чутливої шкіри. У багатьох дітей (і дорослих) є алергія, і вони не можуть використовувати кошти з запахом- вирішите, чи краще для сім`ї використовувати засіб з запахом або без запаху.

 3. 3

  З`ясуйте, як потрібно сушити одяг. Знову погляньте на етикетку, щоб визначити найкращий спосіб сушіння певного предмета одягу. Ви можете виявити, що ярлик вказує, що одяг потрібно сушити або на повітрі, або лежачи. Це означає, що річ потрібно повісити / покласти де-небудь в такому місці, де вона не буде піддаватися впливу додаткових джерел тепла. Можна також сушити одяг лежачи, якщо ви боїтеся, що вона сяде в сушильній машині.
  • На ярликах дитячого одягу часто вказують, що її потрібно сушити при низькій або середній температурі. Такі речі можна класти в сушарку.

 4. 4

  Додайте листи для сушіння, якщо хочете. Якщо ви кладете речі в сушарку, можете додати листи для сушильної машини. Вони допомагають видалити статичну електрику, яка накопичується, коли тканини труться одна об одну в сушарці.
  • Подумайте, чи не буде у вашої дитини шкірної реакції на такі листи. Якщо у вашої дитини немає алергій і у нього не чутлива шкіра, то можете спокійно класти листи для сушарки в вашу білизну.


Поради

 • Після того як ви успішно випрали одяг своєї дитини, можете скласти або повісити її. Якщо це одяг з примхливих тканин, і ви не хочете, щоб вона пом`ялася, краще повісьте її.