Як створити весільну сукню

Створити весільну сукню легше, ніж ви думаєте. Дотримуйтесь цих кроків, щоб зробити сукню своєї мрії і одночасно заощадити гроші.

Кроки

 1. 1

  Погортайте журнали або пошукайте в Інтернеті можливі стилі і кольори, які підійдуть вам найбільше. Подумайте, якщо ви будете виходити заміж на снігу або піску, можливо, варто вибрати щось більш практичне.

 2. 2

  Відвідайте весілля і подивіться, як виглядають сукні інших людей.

 3. 3

  Підіть і приміряйте різні сукні. Спробуйте ті, які зазвичай не розглядаєте. Дивно, як виглядають різні сукні. Спочатку спробуйте імператорський стиль, риб`ячий хвіст і т.д. Спробуйте знайти стиль, який відображає ваші достоїнства. Ви можете бути здивовані.

 4. 4

  Зверніть увагу на тканину. Походіть в сукні і подивіться, як воно відображає у світлі і як рухається тканину. Постарайтеся подивитися на себе при природному освітленні. Спробуйте також приміряти тіари і вуалі, як частина загального дизайну, щоб отримати більш повне уявлення. Запитайте в магазині, чи є у них відповідне взуття. Дивно, що може зробити різниця в кілька сантиметрів.

 5. 5

  Тепер у вас є краще уявлення про те, що показують у журналах. Подумайте про це, поєднуючи ідеї різних сукнях.
 6. 6

  Зробіть кілька попередніх ескізів. Якщо ви дійсно погано малюєте, розкладіть навколо сукні аналогічної форми з журналу, а потім просто додайте деталі на свій розсуд. В першу чергу, спробуйте відтворити образ бажаного сукні в голові. Подумайте про тканини і візерунку. Пограйте з варіаціями. Це ваш мозковий штурм і немає правильного чи неправильного. Коли у вас є кілька варіантів, переходьте до наступного етапу.

 7. 7

  Сходіть до 2 або 3 виробникам суконь і розкажіть про свої ідеї. Попросіть їх показати вам тканини і варіанти бісеру. Переконайтеся, що подивилися всі зразки їх роботи- у них повинно бути портфоліо. Це буде впливати на ціну. Переконайтеся, що отримали письмову пропозицію, яке показує включені матеріали і вартість роботи.
  • Також можна підігнати вже зроблене сукню. Ви можете замовити те, яке буде відповідати всім вашим ідеям або купити одну з основ, а потім змінити її. Це найдешевший варіант.

 8. 8

  Відтворіть всі бажані деталі. Спочатку виберіть пару суконь, які найближче підходять до вашого дизайну. Попросіть магазин надати колірні варіанти, якщо можете змінити бісер. Якщо це не можливо для вибраного плаття, запитаєте, чи є сукні, для яких це можливо. Не забудьте уточнити ціну.
  • Якщо хочете радикально поміняти сукню, змінивши форму додаванням панелі, бісеру тощо, то купівля основи є хорошим варіантом. Магазин повинен рекомендувати плаття виробника. Отримайте консультацію, покажіть їм свої проекти та малюнки сукні, щоб вони могли бачити, з чим їм працюють. У них теж можуть бути якісь пропозиції. Послухайте їх думку і уточніть наявність відповідних тканин. Ви можете купити матеріал самостійно або попросити виробника зробити це за вас. Переконайтеся, що отримаєте плаття до весілля, щоб ідеально його підігнати. 9. 9

  Візьміть фотографії сукні, перш ніж змінювати його і дивіться на нього в процесі, щоб не забути, що і як має виглядати.

Поради

 • Мислите нестандартно- прислухайтеся до своєї реакції на колір, текстуру, форму.
 • Переконайтеся, що одягаєте на примірку гарне білизну, так як це може змінити весь зовнішній вигляд плаття.
 • Якщо вам сподобалося плаття, спробуйте його намалювати і додати свої ідеї.
 • Визначте бюджет і намагайтеся його триматися.
 • Слідкуйте, щоб тканина була чистою: все можливо.
 • Дослідження є найважливішим етапом.
 • Перед тим, як робити малюнок, спробуйте переглянути якомога більше різних суконь.
 • Візьміть фотографії вподобаних суконь і підпишіть, де ви їх знайшли.