Як годувати дитину грудьми в сумці кенгуру

Годувати дитину грудьми в сумці-кенгуру зручно і практично. Ви можете пересуватися, і у вас вільні руки, щоб виконувати іншу роботу. Це також безпе- більшість людей навіть не зрозуміють, що ви робите.
Метод 1 з 2: Годування грудьми в сумці-кенгуру на кільцях

 1. 1

  Помістіть вашої дитини в сумку-кенгуру. Новонароджених дітей зазвичай годують в лежачому положенні, тому сумки-кенгуру ідеально підійдуть для цих цілей. Для початку вам необхідно правильно покласти дитину в сумку-кенгуру. Його або її голова має бути на протилежній стороні від кілець сумки - іншими словами, якщо кільця на лівому плечі, то голова дитини повинна бути з правого боку від вашої грудей, так щоб ви могли використовувати праву грудь для годування.

 2. 2

  Переконайтеся, що дитина перебуває на правильній висоті. Голова вашої дитини повинна бути на рівні грудей - не надто високо і не занадто низько, - так, щоб вашій дитині було зручно. Підтягуйте кільця, поки не знайдете потрібну висоту.

 3. 3

  Обнажите ваші груди. Нахиліться вперед, щоб залишити простір між вами і вашою дитиною. Якщо у вас кофточка на ґудзиках, то розстібніть її так, щоб ваші груди обнажілась- або можна просто підняти кофточку над грудьми. Розстебніть ліфчик або опустіть чашку ліфчика під груди.
  • Ліфчики для годування можуть бути неймовірно полезни- з їх допомогою годувати дитину набагато легше. Але звичайні ліфчики також подойдут- просто опустіть чашку ліфчика під груди.

 4. 4

  Прикладіть вашої дитини до грудей. Піднесіть груди до рота вашої дитини, підтримуючи її однією рукою, поки ваша дитина не почне смоктати молоко.

 5. 5

  Підтримуйте голову вашої дитини. Якщо ви годуєте новонародженої дитини, вам знадобиться підтримувати його або її голову. У разі якщо ваша дитина постарше, ви просто можете підсунути тканину сумки-кенгуру під голову дитини.

 6. 6

  Прикрийте ваші груди, якщо хочете. Якщо ви турбуєтеся, що ваші груди можуть побачити, прикрийте її і голову вашої дитини тканиною сумки-кенгуру. Більшість людей навіть не помітять, що ви делаетеg.

Метод 2 з 2: Годування грудьми дитину в спеціальній сумці-кенгуру

 1. 1

  Покладіть вашу дитину в сумку-кенгуру. Якщо ваша дитина любить, щоб його годували у вертикальному положенні, спеціальна сумка-кенгуру буде кращим вибором. Просуньте руки і ноги вашої дитини в отвори, а потім, разом з натяжним пристосуванням, притягну сумку до грудей. Зав`язки повинні бути на плечах. Притримуйте дитину однією рукою, зав`язуючи підвіску інший.

 2. 2

  Відрегулюйте висоту. Опускайте зав`язки, поки ваша дитина не буде знаходитися на потрібній висоті, при цьому голова дитини повинна бути напроти вашого грудей. Завжди притримуйте дитину однією рукою і подбайте про те, щоб сумка-кенгуру була надійно підв`язана. 3. 3

  Обнажите ваші груди. Якщо у вас кофточка на ґудзиках, то розстібніть її так, щоб ваші груди обнажілась- або можна просто підняти кофточку над грудьми. Розстебніть ліфчик або опустіть чашку ліфчика під груди.
  • Ліфчики для годування можуть бути неймовірно полезни- з їх допомогою годувати дитину набагато легше. Але звичайні ліфчики також подойдут- просто опустіть чашку ліфчика під груди.

 4. 4

  Прикладіть вашої дитини до грудей. Піднесіть груди до рота вашої дитини, підтримуючи її однією рукою, поки ваша дитина не почне смоктати молоко.

 5. 5

  Запропонуйте дитині вашу груди. Підтримуйте груди однією рукою, поки ваша дитина не почне смоктати молоко.

 6. 6

  Підтримуйте голову вашої дитини. Якщо ваша сумка-кенгуру оснащена захисним механізмом для голови, використовуйте його. В іншому випадку, підтримуйте голову вашої дитини однією рукою.

 7. 7

  Прикрийте ваші груди, якщо хочете. Якщо ви турбуєтеся, що ваші груди можуть побачити, прикрийте її кофтиною. Але упевніться, що вашій дитині легко дихати під час годування.


Поради

 • Підшукайте сумку-кенгуру, яку ви легко зможете правильно закріпити в поодинці. Спробуйте різні види таких сумок і виберете найбільш підходящий варіант-вам не потрібно буде сподіватися на когось, хто б міг вам допомогти, у випадку якщо ви часто залишаєтеся наодинці з вашою дитиною.
 • Виберете сумку-кенгуру, яка дозволить вашій дитині прийняти зручне положення під час годування. Для лежачого положення, спеціальне покривало або сумка-кенгуру на кільцях буде ідеальним варіантом- вони спеціально розроблені, щоб повністю підтримувати тіло вашої дитини і особливо підходять новонародженим. Для годування у вертикальному положенні пошукайте спеціальну сумку-кенгуру або мей тей- ці пристосування краще підтримують спину дитини, і їх зручніше використовувати при годуванні дітей постарше.
 • Не турбуйтеся, якщо ви будете почувати незручність, дискомфорт або утруднення під час годування з використанням сумки-кенгуру. Це тимчасово. Спробуйте виконати процедуру кілька разів, перш ніж сдаваться- практика допоможе вам подолати труднощі.