Як вимити дитяче сидіння в машині

Дитячі сидіння в машинах часто забруднюються. Коли ваша дитина бавиться, їсть, або ж навпаки, проливає їжу, вам потрібно витягнути сидіння і ретельно його вимить- це важливо, тому що це захистить вашу дитину від мікробів. Хочете дізнатися як? Почніть з першого кроку.
Метод 1 з 3: Приготуйте сидіння для миття

 1. 1

  Виберіть відповідний час. Так як у більшості батьків по одному такому сидінню, то важливо почати прибирати, коли ви будете впевнені в тому, що воно вам найближчим часом не знадобиться.

 2. 2

  При необхідності одягніть рукавички. Якщо ви миєте сидіння через те, що ваша дитина вирвав або на ньому був протікає підгузник, буде краще, якщо ви надягнете гумові або пластичні рукавички, щоб уникнути розмноження мікробів.

 3. 3

  Дістаньте сидінні. Розв`яжіть всі ремені, і витягніть сидіння. Це дозволить вам ретельно вимити сидінні, і ви не будете залазити для цього в машину і не намочіть все всередині неї. Ви також дістанете навіть до найдальших країв сидіння.

 4. 4

  Витрусіть крихти і дрібні частинки з сидіння. Струсіть сидіння, щоб витрусити крихти і різні частинки, які там накопичилися.

 5. 5

  Використовуйте пилосос. Якщо у вас є пилосос з маленькими насадками, використовуйте його, щоб прибрати будь-які інші частинки, які застрягли між стінками в куточках.

 6. 6

  Зніміть чохол з сидіння. Більшість сидінь покриті тканинним знімним чохлом. Якщо у вас під рукою знаходиться довідник, перевірте, як правильно його зняти. Якщо ні, ви можете почати з верху, розстібаючи ремені і кнопки, поки не зніміть чохол.

 7. 7

  Приберіть ремені. Якщо ви зняли чохол, ви також повинні прибрати і ремені. Постарайтеся запам`ятати їх розташування, щоб потім закріпити їх знову (особливо важливо, якщо у вас немає довідника).
  • Якщо стурбовані тим, щоб правильно закріпити ремені, сфотографуйте їх (або намалюйте).

Метод 2 з 3: Миття сидіння

 1. 1

  Вимийте всі плями на чохлі. Коли ви зніміть чохол, вам буде легко вимити всі видимі плями миючим засобом. Вимивайте круговими рухами, щоб все вичистити.
  • Якщо на вашому сидінні чохол не знімається, намагайтеся вивести плями, використовуючи губку і трохи мила. Тріть, поки плями не виведуться.

 2. 2

  Виперіть чохол в пральній машині. Подивіться в довіднику або етикетці спеціальні вказівки, але загалом, краще всього прати на делікатному режимі. Використовуйте м`яке миючий засіб, пам`ятайте, що воно повинно підходити до шкіри дитини. Переконайтеся, що чохол добре випраний.
  • Говорячи загалом, бавовняні чохли можна прати при температурі до 60 ° С. Якщо ваш чохол зроблений з синтетичного матеріалу або він темного кольору, періть при температурі до 40 ° С.

 3. 3

  Виперіть чохол вручну, якщо він не відстібається. Якщо ви не можете попрати чохол в пральній машині, ви повинні випрати його вручну. Використовуйте губку і миючий засіб. 4. 4

  Вимийте пластикову основу і застібки. Якщо ви почали мити чохол, також вимийте всі пластикові та металеві частини сидіння. Використовуйте вологу ганчірку або губку з миючим засобом і водою. Вимийте весь бруд і пил, а потім промийте губку під проточною водою. Якщо захочете, можете також використовувати дезінфікуючий спрей.
  • Як правило, найкраще після миття перевертати сидіння в різні боки. Це допоможе уникнути скупчення води.

 5. 5

  Помийте вручну ремені. Ремені вимиваються в пральній машині, тому їх потрібно буде вимити руками. Вимийте їх губкою, добре промийте і просушіть.

Метод 3 з 3: Сушка сидіння

 1. 1

  Висушіть чохол. Якщо ваш чохол знімний, використовуйте сушку, якщо можна, або повісьте його на вулицю.

 2. 2

  Висушіть пластикову основу. Коли ви помили пластикові та металеві частини сидіння, висушіть їх. Промокніть їх сухою ганчіркою, але краще залиште їх сушитися на цілий день.

 3. 3

  Поставте вимите сидіння сушитися на сонці. Якщо ви не можете зняти чохол, ви повинні залишити машину на сонячному місці. Якщо всередині дуже жарко, відкрийте двері.

 4. 4

  Надіньте чохол. Коли ви його висушили, одягніть його на сидінні. Зверніться до довідника в разі потреби.

 5. 5

  Одягніть ремені. Вставте ремені в отвори для них правильно, і переконайтеся, що дитина буде в безпеці. Знову, зверніться до довідника в разі потреби.
  • Переконайтеся, що ремені не вивертаються, коли ви хочете їх закріпити. Вигнуті ремені - показник того, що ви їх занадто швидко прикріпили, і можуть подряпати шкіру дитини. Навіть гірше, такі ремені не зможуть утримати дитину при зіткненні.


Поради

 • Подумайте над покупкою знімного чохла для сидіння. Вони бувають різних кольорів і дизайну, і вони також захищають сидіння від бруду і плям. Це означає, що ви можете просто знімати чохол для прання.
 • Якщо вам потрібно використовувати сидіння до того, як воно повністю висохло, ви можете використовувати невеликий електричний обігрівач або електричний фен, щоб висушити вологі частини.
 • Поліція і пожежники станції перевірять установку сидіння у вашій машині, щоб переконається в його безпеці. Хороша ідея - перевірити його після миття і повторної установки.