Як відучити вашої дитини мастурбувати на людях

Мастурбація - широко поширене явище серед дітей. У той час як мастурбація вважається природним і нешкідливим способом досліджувати свою сексуальність у дітей, надмірна та / або недоречна мастурбація може викликати значні проблеми. Діти від зачаття і до 12 років знають, як мастурбувати. Діти до 5 років можуть не бачити сенсу в самоті. Коли ви бачите вашої дитини зайнятого цією справою, спокійно поясніть йому, що це потрібно робити усамітнившись. Покарання, швидше за все, викличе сексуальне або емоційний розлад у майбутньому.

Кроки

 1. 1

  Дайте вашій дитині трохи відокремленості і незалежності. Але, якщо він вирішить мастурбувати прямо перед вами, дивіться наступний крок.

 2. 2

  Поговоріть з дитиною і поясніть, що якщо він вирішив робити це, то йому необхідно сховатися в безлюдному місці, наприклад, спальні або ванній, і якщо він не стане дотримуватися цього правила, то наслідки неминучі.
 3. 3

  Якщо ви помітили, що ваша дитина постійно мастурбує і завдає собі рани, намагається змусити інших дітей робити це, або якщо ви підозрюєте когось у тому, що його або її навчив мастурбувати, зателефонуйте педіатра або терапевта, так як може трапитися проблема сексуального насильства .


Поради

 • Не будьте занадто твердими і / або злими з цього приводу. Це тільки налякає дитину і погіршить становище.


 • Як зазначено вище, мастурбація може відбуватися і в утробі матері з ще не народженими дітьми. В той момент рішення дитини мастурбувати є неусвідомленим. Але це трапляється.
 • Завжди нагадуйте дитині, що ви завжди поруч.
 • Любіть дитину, але будьте твердими в цьому питанні.

Попередження

 • Якщо ви помітили, що мастурбація має місце бути, не зліться і не турбуйтеся. Краще зрозумійте вашої дитини і постарайтеся провести якомога більше часу з ним.