Як одягнутися для передвесільного вечері

Передвесільний вечеря - це обід після репетиції церемонії одруження перед урочистим днем. Зазвичай він влаштовується ввечері напередодні одруження в ресторані або в батьківському домі з боку нареченого, так як вони традиційно є господарями. Вечеря може бути як формального, так і повсякденного характеру, тому, коли ви вирішуєте що вдягнути, майте на увазі місце збору. Читайте далі, щоб дізнатися, як потрібно одягнутися для передвесільного вечері.
Частина 1 з 2: Заглянемо в дрес-код

 1. 1

  Перевірте, чи вказані в запрошенні деталі дрес-коду. Наречений і наречена або батьки нареченого повинні відправити вам запрошення, в якому вказані деталі предсвадебного вечері. Крім дати і часу події, в деякі запрошення включений стиль одягу, якого повинні дотримуватися гості. Ось кілька різних стилів одягу, які можуть бути перераховані в запрошенні на передвесільний вечеря:
  • Строгий вечірній костюм. Даний стиль є досить поширеним для церемонії одруження, тому в запрошенні на передвесільний вечерю вас можуть попросити прийти в строгому вечірньому костюмі. Чоловік повинен надіти смокінг або темний костюм з краваткою-метеликом, а жінка - ошатний костюм, довге вечірнє або коктейльне плаття.
  • Строгий вечірній або офіційний костюм на вибір. Якщо вам запропонували подібний вибір, значить, ця вечеря є менш формальним, ніж офіційна церемонія. Чоловік може надіти як смокінг, так і темний костюм з краваткою, а жінка - ошатний костюм, вечірнє або коктейльне плаття.
  • Наряд для «пляжного» події. Якщо в запрошенні зазначено, що передвесільний вечеря буде проводитися в пляжному форматі, дотримуйтеся елегантного стилю для події, яке буде проведено під відкритим небом. Гостям слід враховувати те, що буде сонце і пісок. Чоловіки можуть надіти легкий костюм поверх лляної сорочки або лляні або кольору хакі брюки з бавовняної сорочкою, застебнутому низу на гудзики. Краватка не потрібен. А жінці слід надіти сарафан по коліно або трохи нижче.
  • Підберіть належний костюм для «напівформального» або «нарядно-повсякденного» предсвадебного вечері. Чоловікам варто вибрати костюм з краваткою. Темні костюми рекомендуються для вечірнього події, а світлі тони підходять для денної репетиції. Але так як більшість передвесільних вечерь проводяться ввечері, рекомендуються темні тони. Жінці можна надіти коктейльне плаття або ошатний верх і спідницю для напівформального обіду.
  • Наряд для «повсякденного» події. Незважаючи на те, що повсякденний стиль для більшості людей - це джинси і шорти, на передвесільний вечерю одягатися подібним чином не можна, якщо тільки це не дозволено в запрошенні. Чоловікові варто надіти ошатні штани з сорочкою поло або на ґудзиках, а жінці - сукню, спідницю або брюки з ошатною блузкою.

 2. 2

  Враховуйте час вечері. Якщо в запрошенні не вказано, якого стилю необхідно дотримуватися, зверніть увагу на інші ключові моменти. Ви можете багато чого визначити по часу, на який призначено вечерю. Якщо він проходить рано, скажімо в 5:00 вечора, це означає, що можна одягти коктейльне плаття або менш формальний наряд, на відміну від вечері, яка починається, припустимо, в 7 вечора.
  • Часом передвесільний обід буває зовсім не обідом, а ланчем або бранч. Якщо у вашому випадку так, наряд також повинен бути менш формальним.
  • Тільки часу недостатньо, щоб визначити, як потрібно одягнутися, тому візьміть до відома та інші фактори.

 3. 3

  Зверніть увагу на місце зустрічі. Це, мабуть, самий ключовий фактор, який варто врахувати. У дорогих ресторанах, скоріше всього, є правила дрес-коду, що вимагають, щоб чоловіки носили, наприклад, піджаки з краватками. А от у більшості звичайних закладів немає дрес-коду, як і в більшості відкритих кафе. У даному випадку вибирайте на свій розсуд, який наряд відповідає передвесільні вечері.

 4. 4

  Візьміть до відома тему весілля. Весільна тема може визначити відповідний наряд для передвесільного вечері. Загалом, для передвесільного обіду потрібно вибрати наряд, що підходить для весільної церемонії, але менш формальний. Наприклад, для весілля на пляжі характерна спокійна обстановка, тому жінці можна надіти сарафан, а чоловікові - широкі штани з сорочками поло. Якщо буде вельми традиційне весілля, то на передвесільний вечерю слід надіти напівформального наряд, наприклад, костюм для чоловіка і коктейльне плаття для жінки.

 5. 5

  Визначте відповідний костюм, грунтуючись на меню. Якщо в запрошенні вказані блюда, ви можете визначити формальність події. Наприклад, пікнік на морському березі говорить про те, що можна одягнутися зазвичай, а ось меню з п`яти страв говорить про те, що потрібно дотримуватися напівформального стилю.

 6. 6

  Якщо ви не впевнені, зателефонуйте господарям або в заклад, де проходитиме зустріч. Коль ви хвилюєтеся про те, що в закладі є правила дрес-коду, або невпевнені, що потрібно надіти, зателефонуйте або в заклад, де проходитиме зустріч, або господареві. Не потрібно вдаватися в подробиці, що ви збираєтеся надіти, просто запитаєте про те, яке буде подія - формальне, напів- або неформальне. Після цього виберіть костюм на свій розсуд.

Частина 2 з 2: Дізнаємося про фасон

 1. 1

  Вибирайте хороші тканини. Шовк, шифон і тонкий трикотаж згодяться як для формального, так і неформального предсвадебного вечері. Купуйте тканини, які виглядають елегантно і зі смаком, переконавшись, що вони не надто прозорі.
  • Жінка може одягти сукню, зшиту з джинсової тканини або недорогого поліестеру.
  • Чоловікові потрібно надіти смокінг або костюм, зроблений з вовни. Якщо зараз літній час, краще вибрати легкі тканини. 2. 2

  Вибирайте належну довжину. Коли ви обираєте формальне чи напівформального сукню для передвесільного вечері, купуйте класичний наряд, не оголювалися і не виділяє вас з натовпу більше, ніж це необхідно. Ви ж не хочете затьмарити наречену і перевести всю увагу на себе.
  • Підходить і коктейльне плаття, і сукня в підлогу.
  • Не надягайте плаття, яке значно вище лінії колін.
  • Чоловік повинен надіти класичний смокінг у поєднанні з білою сорочкою і чорною краваткою-метеликом з поясом-поясом.

 3. 3

  Вибирайте належні кольору. Колір повинен відповідати сезону. Якщо зараз осінь-зима, придбайте насичені тони і більш темні відтінки, а для весни-літа виберіть пастельні і світліші кольори.

 4. 4

  Вибирайте ошатну взуття. Жінці дозволено надіти туфлі на високих підборах або плоскою платформі, а чоловікові - чорні або темно-коричневі туфлі.
  • Не здумайте надіти сандалі або повсякденні туфлі-човники.
  • Якщо взуття трохи протерлася, чоловікові потрібно начистити її до блиску.

 5. 5

  Вибирайте наряд по погоді. Найчастіше передвесільні церемонії проводяться під відкритим небом. Захопіть з собою светр або піджак, який підходить до вашого сукні чи костюму, щоб ви виглядали відповідно, навіть надівши його зверху.

 6. 6

  Чи не перевершуєте себе. Так як ви йдете всього лише на передвесільний вечерю, а не на саму весілля, не надягайте те, що перевершить ваш весільний наряд. Одягніть саме формальне і привабливе плаття на весілля, а на передвесільний вечерю - щось більш занижене.

 7. 7

  Якщо ви сумніваєтеся, надягніть повсякденно-діловий наряд. Коли в запрошенні не вказано, що потрібно дотримуватися «строгого вечірнього» стилю, а вам хочеться чогось модного, зійде повсякденно-діловий наряд. Сіре, кольору морської хвилі, чорне або темно-червоне ділове плаття або брючний костюм підійдуть для будь-якого предсвадебного вечері. Чоловікові слід надіти ті штани, піджак і краватку, які він одягнув би на звичайну ділову зустріч.

Поради

 • Якщо ви все ще невпевнені, що вдягнути на передвесільний вечерю, навіть після вивчення місця зустрічі, меню і весільної теми, надягніть що-небудь в полуделовом або нарядно-повсякденному стилі.
 • Для предсвадебного вечері надягайте зручне взуття. Більшість гостей, запрошених на передвесільний вечерю, також запрошені і на репетицію весілля. Тому доведеться багато стояти і ходити. Вибирайте взуття, яка зручна і підходить до передвесільні вечері.
 • Захопіть з собою легкий піджак або светр для літнього події на випадок, якщо ввечері похолодає.

Попередження

 • Не намагайтеся затьмарити наречену або нареченого. Передвесільний вечеря - це свято для нареченого і нареченої, і вся увага має бути прикута до майбутнім молодятам. Не надягайте наряд, який відверне увагу від нареченої. Не надягайте провокаційний костюм і не одягайтеся більш формально, ніж наречена. Краще всього вибрати класичний і простий фасон.