Як привчити малюка спати в своєму ліжечку

Коли у вас є дитина, ви дуже радієте, що він спить всю ніч, не прокидається і не плаче, але ви зовсім не замислюєтеся про те, де він спить. Поки дитина маленька він спить з вами, але приходить час, коли йому доведеться навчиться спати у власному ліжку. Але що робити, якщо дитина постійно проситься спати з вами? Для цього буде потрібно час, але ви можете допомогти йому спати самостійно.

Кроки

 1. 1

  Зрозумійте, чому ваш малюк хоче спати у вашому ліжку. Є багато різних причин, чому це може бути, це може бути пов`язано з розладом дитини, потрібно з`ясувати причину замість того, щоб просто дозволяти спати дитині з вами. Варто дослідити деякі з найбільш поширених питань:
  • Чи справді вони бояться речей, які відбуваються вночі?  • Чи справді вони ревнують до молодшого рідному брату і відчувають, що це, єдиний шлях, щоб привернути увагу, яку вони хочуть?
  • Чи звуки, які вони чують, і які турбують їх?
  • Чи справді їх кімната занадто темна і потребує нічнику? 2. 2

  Створіть вечірній ритуал. Деякі діти, перш ніж покласти їх в ліжко, повинні повністю заспокоїтися, інакше вони легко можуть прокинутися. Щоб цього не сталося, скупайте дитини, потім прочитайте йому якусь казку або заспівайте колискову. Повторювані щовечора дії, допоможуть створити потрібний настрій, щоб дитина знала, що пора спати.

 3. 3

  Дайте дитині "захисника", щоб допомогти йому спати самостійно. Деякі діти набагато краще сплять, обіймаючи велику м`яку іграшку. Інший відмінний спосіб дозволити їм почувати себе безпечними і захищеними полягає в тому, щоб дозволити різним іграшкам представляти різних членів своєї сім`ї. Таким чином, коли дитина спить з певним ведмедем, або іграшкою, це точно так само як спати з мамою.

 4. 4

  Не пошкодуйте гроші на нічне освітлення. Це може мати велике значення в напрямку по вигнанню нічних страхів. Для деяких дітей темрява, може перетворити знайому кімнату в дуже страшне місце, але за наявності світла кімната знову стане рідний. Інший спосіб контролювати ситуацію - це дати дитині ліхтарик, який він буде тримати біля свого ліжка.

 5. 5

  Майте терпіння. Це не обов`язково буде працювати в першу ніч. Укласти вашої дитини спати у власну ліжко насправді може бути простіше, ніж ви думаєте, і кращий спосіб зробити це, почати думати про вирішення цієї проблеми.