Як вибрати супутника життя

Вибір супутника життя є дуже важливим рішенням. Провести решту життя потрібно з людиною, яка не тільки веселе або розумний, головне, щоб ви підходили один одному. Ось кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Кроки

 1. 1

  Дізнайтеся самого себе. Який ви? Що ви можете запропонувати іншій людині? Бути впевненим людиною і нести відповідальність за свої принципи дуже важливо. По-перше, ви цим зацікавите свого партнера, привернете його до себе. По-друге, це допоможе визначити, чи підходите один одному.
  • Не сподівайтеся на те, що вас хтось полюбить, якщо ви самі себе не любите.
  • Не відкидайте запропоновану вам любов, цим самим ви тільки скривдите людини, який хотів стати вам ближче.

 2. 2

  Визначте для себе, які якості ви шукайте в партнері. Тільки таким способом ви вбережете себе від відносин з людьми, які не поділяють ваші життєві цілі.
 3. 3

  Якомога більше ставте питань своєму партнерові на початку відносин. Якщо ви налаштовані на тривалі відносини, то для вас має бути цікаво все: його внутрішній світ, інтереси, мрії і навіть те, що він любить їсти.
  • Вам потрібно буде ставити питання, що стосуються буквально всіх сфер його життя. Курить він, п`є, вживає наркотики? Чи є у нього які-небудь страхи? Чи здатний ваш партнер розуміти і підтримувати вас?
  • Якщо ви хочете дітей, то запитайте у свого партнера, чи мріє вона про дітей. Цілком нормально мріяти і будувати плани на майбутнє.

 4. 4

  Не поспішайте з інтимною близькістю. Фізична близькість на початку залицяння може сильно затьмарити ваші стосунки. Якщо партнер викликає у вас сильний сексуальний потяг, то це зовсім не означає, що він здатний на тривалі відносини. Хоча сексуальний потяг і статева сумісність цілком реально можуть стати запорукою тривалих відносин. Трохи почекайте з фізичною близькістю, очікування дасть можливість зрозуміти, чи сумісні ви.

 5. 5

  Не потрібно будувати з себе людину, якою ви не є насправді. Звичайно, під час залицяння буває дуже важко стримати себе, щоб трошечки не прикрасити своє життя - минулої чи справжню. А це згодом може обернутися великими проблемами. Коли людина дізнається правду (а як показує практика, він обов`язково її дізнається), повторно завоювати довіру буде дуже складно. 6. 6

  Як ви відчуваєте себе поряд з потенційним супутником життя? Якщо вам доводиться сміятися над жартом, яка, на вашу думку, абсолютно не смішна, то це, швидше за все, не ваш чоловік. Якщо ж ви в присутності іншої людини відчувається себе спокійно і невимушено, то, швидше за все, ви перебуваєте на правильному шляху.

 7. 7

  Проводите разом час зі своїм потенційним супутником життя. Щоб бути впевненим у тривалості відносин, вам потрібно якомога більше часу проводити разом. Ви повинні побачити, як людина поводиться в різних життєвих ситуаціях. Познайомте потенційного партнера зі своїми друзями і родичами. Якщо він знайде з ними спільну мову, то все має бути добре.

 8. 8

  Не очікуйте занадто багато чого. Під час залицяння і далі по життю не чекайте, щоб ваш партнер був тим, ким він насправді не є. Чи не приписуйте йому якостей, якими він не володіє. Не чекайте, що ваш партнер почне змінюватися тільки тому, що цього хочете ви. Любите свого партнера таким, яким він є.

 9. 9

  Відносини вимагають жертовності. Немає ідеальних людей, і якщо вам потрібні будуть ці відносини, то не бійтеся жертвувати собою і своїми інтересами заради них. Партнерство - це щось безкорисливе, що вимагає постійних зусиль як з вашого боку, так і з боку вашого партнера.
  • Зрозумійте, що цукерково-букетний період рано чи пізно закінчиться, і настануть будні, коли вам доведеться трудитися на благо ваших відносин. Обставини можуть внести значне коригування в ваш життєвий план, тому ви повинні бути впевнені в тому, що ваш партнер піде разом з вами і у вогонь, і у воду, і в мідні труби.

Поради

 • Визначтеся зі своїми інтересами, пріоритетами, життєвими цінностями та мріями. Звичайно ж, неможливо знайти людину з точно таким же набором інтересів і цінностей, але ви хоча б повинні бути впевнені в тому, що ваш партнер поважає і приймає ваші цінності.
 • Ключем до успішних відносин є щирість і гарне почуття гумору - без них побудувати відносини вам навряд чи вийде.
 • Ніколи в житті не дозволяйте іншому людині принижувати вас - фізично чи психологічно. Таке ставлення неприпустимо, біжите геть від такої людини.