Як бути гарною дочкою

Бути донькою складно. Гормони, цькування і тиск однолітків також цьому не сприяють. Якщо ви втомилися від себе колишньою і хочете стати хорошою, правильною дочкою, то ця стаття для вас.

Кроки

 1. 1

  Складіть список того, що може подобатися вашим батькам. Також визначте, що ви вмієте робити добре. Вам потрібно продовжувати справу це або навіть поліпшити свої навички.

 2. 2

  Спробуйте вирішити проблеми. Наприклад, якщо ви рідко показуєте батькам свою любов, постарайтеся кожне вранці обіймати ваших батьків і говорити їм, що ви їх любите. Вирішіть всі проблеми з вашою родиною та друзями. Зрозумійте, що ви можете бути неправі і повинні попросити у когось прощення.

 3. 3

  Проводьте час з вашими батьками. Сблізьтесь і будьте собою поряд з ними. Наприклад: час від часу ходите в торговий центр за покупками разом з ними або ж запросіть маму випити з вами кави в найближчому кафе. Цей зв`язок зміцнить ваші стосунки.

 4. 4

  Прибирайте у вашій кімнаті. Так у вас з`явиться чистий простір, де ваші думки зможуть вільно літати, а також переконайтеся, що ви допомагаєте батькам, коли їм це потрібно найбільше, будь то миття посуду чи прибирання на горищі - згодиться будь-яка дрібниця.

 5. 5

  Доглядайте за собою. Приймайте душ або ванну, використовуйте шампунь і кондиціонер, зволожуйте шкіру. Догляд за собою не тільки допомагає вам відчувати себе краще, але також дозволити вашим батькам побачити вашу кращу сторону.

 6. 6

  Використовуйте нейтральні кольори в макіяжі, так як батькам б не хотілося, щоб їхня дочка привертала до себе занадто багато уваги, так що в більшості випадків краще зберігати простоту. Не перестарайтеся з аксесуарами або макіяжем!

 7. 7

  Слухайте, коли ваші батьки хочуть вам щось сказати. Якщо ви не будете слухати їх, вони подумають, що ви не поважаєте їх. Навіть якщо це щось, що ви ненавидите (винести сміття, доробити домашню роботу), це допоможе вам стати кращою людиною в майбутньому. Пам`ятайте, що у батьків є сила влади і грошей в будинку, і ви, найімовірніше, отримаєте те, що хочете, якщо будете гарною дочкою.
 8. 8

  Робіть щось приємне для оточуючих. Робіть щось приємне, що зігріває вас зсередини і надає оптимізм.

 9. 9

  Робіть все, що в ваших силах, і намагайтеся в школі, отримуйте хороші оцінки, домагайтеся успіхів у спорті, щоб подарувати їм можливість відчути батьківську гордість. Тим не менш, пам`ятайте, що ви повинні бути вірні собі і знати, коли потрібно зупинитися-не виснажувати себе.

 10. 10

  Розмовляйте з батьками про те, що вас хвилює у ваших стосунках - те, що може відбуватися як з їхньої вини, так і по вашій. Будьте спокійні. Останнє, що вам потрібно - це сварка. Коли обидві сторони вирішили, що саме потрібно вирішити, скажіть, що ви любите їх. Обійміть їх і попрощайтеся. Потім рушайте на прогулянку, щоб ваша мама або тато обдумали те, на що він або вона тільки що погодився.

 11. 11

  Насолоджуйтесь простими речами з вашими батьками. Дивіться їхнє улюблене шоу разом, вечеряйте разом, дивіться фільми та грайте в настільні ігри. Не дозволяйте їм відчувати, що їх маленька дівчинка віддаляється.

 12. 12

  Будьте спокійні і стримані. Потягнула Чи вас інша дівчинка за волосся в класі або ж якщо у вас є молодший братик або сестричка, яка не хоче залишити вас у спокої, - м`яко відсторонитеся від них - ваші батьки оцінять вашу спокійну поведінку.

 13. 13

  Завжди говоріть правду! Добре говорити правду, навіть якщо ви цього не хочете.

 14. 14

  Завжди поважайте ваших батьків і довіряйте їм. Вони бажають вам лише хорошого.

Поради • Завжди стежте за своїми словами, коли ви говорите з батьками, не обманюйте їх і не кричіть, будьте ввічливі й добрі - так вони будуть більше цінувати вас, як свою дочку.
 • Завжди будьте вдячні за те, що ваші батьки зробили для вас.
 • Ставтеся до мами і тата дуже по-доброму. Якщо ви будете проявляти доброту і любов, це викличе відповідні почуття. Наприклад, запитайте, чи не потрібна їм допомога по дому?
 • Будьте незалежні і показуйте, що ви можете виконувати роботу (зобов`язання по будинку і т.д.) без нагадування батьків.
 • Не лінуйтеся і не ледарює поруч з ними, а також слухайте все, що вам говорять.
 • Завжди будьте спокійні, якщо вони неправі, не кричіть і не перебивайте їх. Якщо вони говорять щось правильне, відкрийте ваші вуха і слухайте.
 • Допомагайте вашим батькам з готуванням і миттям посуду час від часу.
 • Якщо ви не згодні з тим, що ваші батьки просять вас зробити, просто зробіть це. Потім поверніться пізніше і скажіть: "Гей, чи можу я зробити ще щось?" Просто говорите це по-доброму, не грубо. Якщо тільки ви не хочете, щоб вас покарали.
 • Ніколи не обговорюйте батьків у них за спиною. Світ повний людей, яких завжди буде цікавити, чому їхня дочка така пихата? Спочатку полюбите себе, і не робіть того, що змусить ваших батьків покарати вас.

Попередження

 • Любіть їх такими, які вони є, не засуджуйте і не кричіть на них.
 • Поважайте ваших батьків та їх точку зору, навіть якщо вона трохи дивна або ексцентрична. Якщо тільки вона не абсолютно безглузда, змиріться з нею.
 • Здається, що це складно. НА насправді це не так. Вам потрібно тільки розслаблення і пристрасть. Це допоможе вам стати кращою дочкою.
 • Якщо у вашій школі відбувається бійка, скажіть про це директору. Не вступайте в конфлікт.
 • Якщо ви не згодні з чимось, що говорять або роблять ваші батьки, скажіть їм про це, щоб ви разом могли вирішити цю проблему.