Як впевнено співати

Спів в ду? Ше і спів перед публікою - це дві абсолютно різні речі. Якщо ви багато над цим міркували, спів перед публікою перетворилося для вас у вимотуюче випробування, позбавлене задоволення. Правильно підібрані прийоми допоможуть вам позбавитися від невпевненості в собі і почати співати, впевнено і в такт.
Метод 1 з 2: Закладіть фундамент

 1. 1

  Знайдіть свій жанр. Якщо ви весь час співали в класичному стилі або стилі кантрі, але у вас джазовий тембр, ви весь цей час обманювали свою природу. Всі співаки на радіо співають в одному жанрі з цієї причини. Чи можете ви уявити, щоб Френк Сінатра, Джош Гробан або Майкл Бублей співали в стилі кантрі ?!

  • Ви зрозумієте, що таке співати у рідному жанрі, коли виявите його. Ви відчуєте себе в своїй стихії. Може знадобитися деякий час, але ви можете поекспериментувати з такими стилями, як поп, класика, кантрі, музична драма, джаз, блюз, фолк, RB, і тоді напевно зрозумієте, що вам до душі, і почнете звужувати сферу співочої діяльності.

 2. 2

  Практика, практика і ще раз практика. Чим більше ви займаєтеся повторенням, тим комфортніше (краще) ви себе почуваєте при виконанні даного завдання. Якщо ви будете часто виконувати одну і ту ж пісню, вам буде комфортно чути її з боку. Ви будете частіше чути власний голос, і думка решти перестане вас сильно турбувати.
  • На жаль, в даному випадку, повторення - не мати ученія- скоріше, звичка. Візьміть собі за звичку добре співати. Практикуйте красиву позу і грудне дихання. Якщо голос напружений, перестаньте співати.

 3. 3

  Вкладіть тепло в свій голос. Ви ж не збираєтеся підкорювати вершини з першої ж ноти? М`яке звучання голосу дозволить вам розслабитися. Як тільки ви розслабитеся, ви відчуєте впевненість у своїх силах.
  • Практикуйте трелі, одноголосий і арпеджіо. Не забувайте використовувати всі ресурси організму! Красива поза - понад усе (уявіть, що крізь вас проходить рибальська нитка, яка тягне вас наверх) і розробляйте діафрагму. Потріть пальцями щелепні м`язи, щоб вони розслабилися. Використовуйте помахи руками для взяття високих нот. Как не странно, фізичні дані людини допомагають у співі.

 4. 4

  Забудьте про все інше. Виберіть кілька пісень, які ви знаєте напам`ять і можете проспівати з закритими очима, з руками за спиною, стоячи на одній нозі. Ви повинні зосередитися тільки на одному: власному голосі.
  • Це означає, що вам потрібно вибрати правильний темп, почати і вийти з фрази- знати, коли потрібно зменшити темп, а коли прискоритися. Якщо вам акомпанують, потрібно брати правильні ноти. Якщо ви знаєте пісню від початку до кінця, потрібно зосередитися тільки на техніці виконання. Коли ви почнете співати, ви будете думати тільки про те, як би заспівати ще краще.

 5. 5

  Працюйте з професіоналом. Очевидно, що найлегший шлях до впевненості - це удосконалення наявних навичок. Ви поліпшите свою майстерність, вивчіть більше прийомів. Якщо ви працюєте з професійним учителем вокалу, він буде вас підбадьорювати в процесі роботи!
  • Розповідайте вчителя про свої проблеми. Розкажіть йому, в якій сфері вам хотілося б працювати. В результаті, вчитель вибере пісню, яка стимулює вас і зажадає внутрішньої впевненості. Якщо ви досить практикуєтеся, хвилювання залишиться позаду.

Метод 2 з 2: У процесі співу

 1. 1

  Не бійтеся робити помилки. Ви не зможете вдосконалюватися, якщо не будете ризикувати. Іноді ризик може мати протилежний результат. Але через деякий час ризик буде виправданий, і це найголовніше. Ми не рекомендуємо вам робити помилки. Ми говоримо про те, що не потрібно їх боятися. Постійний самоконтроль - великий удар по впевненості.


  • Коли ви перестаємо контролювати голос, з`являється страх. Ми не знаємо, що вийде в кінцевому підсумку. Але якщо результат хороший, як би ви змогли отримати його, якби не ризикнули? Коли ви починаєте ризикувати, ви заходите на територію, куди б ніколи не наважилися зайти до цього моменту. Швидше за все, в цьому вам допомагає впевненість.

 2. 2

  Розкривайтеся і приймайте свій голос. Якщо вам він не подобається, це відіб`ється в міміці і жестах. Якщо ви некомфортно себе почуваєте, всі будуть про це знати. Любіть свій голос, незважаючи на його звучання. Ваш голос унікальний, і іншого у вас не буде.
  • Всесвітньо відомі співаки не покладаються тільки на свій голос. Чи насправді, у Мадонни і Брітні Спірс такі вже фантастичні голоси? Ні, це не так. Не обманюйте себе, що вони талановиті. У них є харизма і величезна ступінь впевненості в собі. Якщо у вас не такий вже фантастичний голос, не намагайтеся переконати оточуючих у зворотному.

 3. 3

  Насолоджуйтесь. Найчастіше, коли ми бачимо людей, які веселяться від душі, ми згораємо від заздрощів. Те ж саме відбувається і з співом - якщо вам подобається ваш голос, люди будуть позитивно сприймати його. Мільйони людей, які співають в караоке на планеті, не є професійними певцамі- вони просто насолоджуються прекрасним проведенням часу.
  • Розслабтеся. Спів - це не операція на головному мозку, і навіть не хімічна атака. Ніхто не помре (і ви в тому числі), якщо ви провалите свій виступ. Якщо тиск виходить в першу чергу від вас самих, спробуйте позбутися від нього! Якщо ви насолоджуєтеся процесом, ніхто у вас цього не відніме.

 4. 4

  Пориньте в атмосферу пісні. Перед вами сотні людей, і всі дивляться на вас? Їх тут більше немає. Ви наодинці з собою. Можна співати про розбите серце, але все в порядку. Це мелодія вашого серця. Вас не слухає вся країна. Ви нічим не ризикуєте - ви просто висловлюєте свої емоції.
  • Навіть якщо ви не знаєте мови пісні, ви можете прислухатися до музики. Якщо мелодія ніжна і нагадує колискову, пустіть в хід свою фантазію. Якщо музика зухвала і провокаційна, харчуйтеся її енергією. Пориньте в музику: нехай вона створює атмосферу. Але не забувайте про навколишню дійсність.

Поради

 • Дихайте. Не забувайте правильно дихати. Правильне дихання уповільнює серцебиття, і напруга зменшується.
 • Наші думки не завжди визначають нашу поведінку - буває і навпаки. Частіше посміхайтеся! Можна самостійно налаштуватися на позитивне мислення і бути готовим до рішучих дій.
 • Постарайтеся спочатку заспівати разом з друзями. Це додасть вам впевненості, ви повеселитесь і розслабитеся. Не потрібно сприймати все, що відбувається занадто серйозно.
 • Якщо ви сором`язливі по натурі, можна почати співати в присутності домашніх вихованців. Потім можна перейти до співу перед братами / сестрами, і друзями. Рано чи пізно ви зможете співати перед публікою.