Як убити Симов в Sims 3

Вам набридли ваші Сіми або вони зробили щось, що викликало у вас невдоволення? Сіми повинні бути слухняними, але вони часто йдуть і роблять, що хочуть. Перед тим, як видалити своє збереження, чому б дещо не повеселиться і не покарати симов? Існує безліч способів закінчити віртуальне життя симов, навіть більше, ніж ви можете собі уявити.
Метод 1 з 5: Всі ігри

 1. 1

  Вогонь: Примусьте сіма зі слабким навичкою кулінарії і поганим настроєм готувати їжу на дешевій плиті. Також можна кілька разів наказати сіму посилити вогонь у каміні. Якщо вимкніть свободу волі і накажіть сімам готувати їжу, почнеться пожежа, в якій вони і загинуть.

 2. 2

  Смертельне ураження електричним струмом: Примусьте сіма з низьким рівнем майстерності стояти в калюжі під час лагодження електроприладу. Шанси збільшуються, якщо об`єкт, який Сіми лагодять, - це складний прилад, наприклад телевізор. Після того як сим отримав одну смужку настрою, пробуйте починають ще раз. Це, як правило, призводить до загибелі сіма.

  • Зверніть увагу на те, що ваш сим повинен мати хоча б перший рівень майстерності, щоб лагодити речі.

 3. 3

  Голодна смерть: Приберіть холодильники, печі, плити та телефони, щоб сим не мав доступу до їжі, яка потрібна йому для підтримки життя. Також можна замкнути сіма в кімнаті. Крім того можна просто ввести код "testingcheatsenabled true" і опустити шкалу голоду.

 4. 4

  Смерть від утоплення: Поки потреби сіма низькі, відправте його плавати. Коли сим виявиться у воді, побудуйте стіну навколо басейну, щоб він не міг вийти з нього і врятуватися.
  • Стіни потрібні, щоб замурувати сіма у воді, так як на відміну від ранніх версій Симов, Сіми у грі "Sims 3" можуть виходить з води без сходів.

 5. 5

  Старість: Дозвольте сіму досягти кінця його терміну життя, правда це займе багато часу. Також можете ввести код "testingcheatsenabled true". Потім затисніть клавішу shift і клацніть по сіму. Виберіть опцію "Trigger Age Transition" (Запуск переходу віку), це постарить симов. Якщо зробити так в той момент, коли Сіми вже в похилому віці, вони помруть від старості.

 6. 6

  Приберіть всі меблі і помістіть каміни по всьому будинку. Потім покладіть килими у всіх кімнатах. Накажіть сімам увійти в будинок, і приберіть всі двері, вікна та телефони, але залиште системи оповіщення пожежі включеними. Приїдуть пожежники, але вони не зможуть потрапити в будинок!

Метод 2 з 5: Вимагає доповнення «Світ Пригод»

 1. 1

  Прокляття мумій: Бийтеся з мумією. Якщо ваш сим програє, то отримає прокляття мумії. У кінцевому підсумку це вб`є його.

 2. 2

  Смерть від пасток: накажіть сіму подорожувати кудись, і увійдіть в гробницю. У деяких гробницях є пастки. Вогненні та електричні пастки можуть вбити симов.

Метод 3 з 5: Вимагає додаток «Кар`єра»

 1. 1

  Смерть від метеора: Кожен раз, коли ваш сим знаходиться на відкритій місцевості, є маленький шанс бути розчавленим метеоритом (вимагає доповнення «Кар`єра»).

 2. 2

  Використовуйте детонацію. Як тільки вміння винахідника підніметься на шостий рівень, розблокується детонація. Це просто інший спосіб спровокувати пожежу, і це вбиває симов в пастці швидше, ніж просте розведення вогню.

Метод 4 з 5: Вимагає додаток «У сутінках» 1. 1

  Жага: Не давайте вашому сіму-вампірові пити сік плазми (тільки вампіри). Це також працює в доповненні «Надприродне».

 2. 2

  Накажіть сіму розгойдати торговий автомат або налетіти на нього. Зрештою автомат впаде, і сим швидше за все помре.

Метод 5 з 5: Вбивство ліжком (Студентська Життя)

 1. 1

  Встановіть додаток «Студентська Життя».

 2. 2

  Купуйте розкладне ліжко.

 3. 3

  Складіть ліжко разом з Сімом, лежачим на ній. Розкладіть. Сім помре.
  • Якщо не спрацювало в перший раз, спробуйте ще раз.

Поради

 • Якщо немає грошей на стіни, рухайте меблі для блокування будь-якого виходу, наприклад дверей і вікон.
 • Зробіть одну квадратну кімнату на задньому ділянці землі. Додайте двері. Накажіть сімам увійти в кімнату. Як тільки Сіми опиняться в кімнаті, приберіть двері. Це вб`є їх з часом, так як Сіми замкнені в кімнаті. Також можна побудувати підвал і залишити симов під землею.
 • Використовуючи код "testingcheatsenabled true", ви можете затиснути клавішу shift і клікнути по сіму, щоб видалити його. Просто клікніть об`єкт і видаліть Сіма, щоб убити його.
 • Можна повернути ваших симов, використовуючи певну можливість або давши примарі сіма з`їсти амброзію. Також можна знайти в інвентарі у привида сіма мертвий квітка.
 • Якщо Сіми не вмирають від вогню, просто накажіть їм винаходити довгий час.

Попередження

 • Зберігайте гру перед тим, як спробуєте вбити симов. Можливо, ви захочете повернути їх!