Як потай не спати всю ніч

Багато підлітки люблять лягати спати пізно. Це настільки поширене явище, що таких людей часто називають опівнічників. Неспання всю ніч, як правило, планують на вихідні дні та з друзями або поодинці, але для цього вам потрібно знайти спосіб не спати, не розбудивши ваших батьків і не попавшись. В основному, батьків дратує і злить, коли їхні діти не сплять ночами. Тим не менш, іноді підлітки просто не відчувають втоми вночі. Отже, ви хочете не спати всю ніч, так? Це не так складно! Будьте уважні, тому що у вас можуть бути неприємності, якщо не дотримуватися обережності. Наведені кроки підкажуть вам, як потай не спати всю ніч і не бути спійманим на гарячому.

Кроки

 1. 1

  Перед сном, підготуйте все необхідне. Вам може знадобитися їжа, так як ви, ймовірно, проголодаетесь серед ночі. Принісши легкі закуски потайки в кімнату протягом дня і заховавши їх у шафі, ви гарантуєте, що вам не знадобитися пробиратися до холодильника ризикуючи розбудити батьків.
  • Запасіться також напоями. Енергетичні напої не корисні, але ви можете їх спробувати, якщо вам складно не заснути. В іншому випадку, вибирайте пляшку води або газованої води. Не беріть з собою нічого, що необхідно наповнювати заново, наприклад склянку води або соку. Крім того, найкраще провести ніч без сну у вашій спальні, а деякі напої можуть легко залишити пляму на килимі, так що будьте обережні! Крім того, переконайтеся, що знаєте, як правильно пити і їсти в спальні. Якщо вас застукали, буде простіше, якщо це відбудеться зі склянкою або пляшкою води, ніж з томатним соком. Будьте обережні, щоб нічого не пролити!
  • Щоб підготуватися до безсонної ночі, не пийте і не їжте солодке, так як це змусить вас заснути.
  • Відкрийте банки з напоями заздалегідь, щоб не шуміти.
  • Можна тримати напої між віконним склом і москітною сіткою. Вночі холодно, тому скло буде підтримувати напої охолодженими.

 2. 2

  Лягайте спати в звичайний для вас час. Не йдіть в спальню рано і не поспішайте лягти прямо в ліжко, якщо ви ніколи так не робите, інакше батьки можуть запідозрити щось. Просто лягайте спати, коли вам скажуть батьки або о 9:30 або 10:00 вечора.

 3. 3

  Зачекайте тихо, поки батьки ляжуть спати, читаючи, слухаючи iРod або MP3-плеєр, або дивитеся телевізор з навушниками. Якщо можете закрити двері, зробіть це. Використовуйте це у ваших інтересах, щоб батьки не побачили світло в кімнаті. Не вимикайте світло, якщо тільки не почули, що батьки прокинулися. Відсутність світла в спальні збільшить вироблення мелатоніну, який підвищує ймовірність того, що ви відчуєте втому і заснете. Зараз, ви можете з`їсти деякі з прихованих закусок, але відкладіть частину на потім!
  • Якщо ваша спальня знаходиться на тому ж поверсі, що і кімната батьків, покладіть простирадло або маленьке ковдру в нижній частині дверей, щоб блокувати світло від тих, хто може виглянути у коридор.

 4. 4

  Слухайте, не встали батьки з ліжка. Якщо вони вийшли з кімнати, кидайте все і лягайте в ліжко негайно. Якщо у вас є кілька секунд, заховайте речі під ліжко або під подушку.

 5. 5

  Якщо у вас є молодша сестра або брат для якого використовують дитячий монітор, дотримуйтесь тишу, він може вловлювати звуки!

 6. 6

  Якщо ви використовуєте електронний пристрій, відключити звук системи, так як він може створити багато шуму!

 7. 7

  Переконайтеся, що всі сплять, перш ніж пересуватися. Можливо, вам доведеться почекати трохи, може бути, навіть годину, щоб мати повну впевненість, що батьки міцно сплять. Грайте на портативної ігрової приставки, такий як DS або PSP.

 8. 8

  Проберіться в зал і дивіться фільми або робіть домашнє завдання на завтра! Це найцікавіше!

 9. 9

  Якщо плануєте залишити кімнату, підготуйте привід на випадок, якщо вас застали поза ліжку. Якщо вас виявлено не сплячим, скажіть, що просто збираєтеся у ванну або хочете взяти склянку води. Тим не менш, якщо вас кілька разів за ніч застануть в пошуках води, батьки почнуть підозрювати щось. Звичайно, ви можете просто сказати їм, що вам не спиться. Якщо ви робите вигляд, що вам потрібно 5 або 6 склянок води вночі, на наступний день, або напередодні, вдавай хворого.

 10. 10

  Спробуйте тихі розваги, і речі, які допоможуть вам не заснути і змусять мозок працювати, наприклад, пошук слів, судоку і т.д.
  • Якщо у вас є ігрова приставка Nintendo Wi, і ви хочете в неї пограти вночі, використовуйте навушники або повністю вимкніть гучність. Все одно будьте обережні. Пульт від приставки видає звуки і вібрує, тому обов`язково відключіть його вібрацію і звук.

 11. 11

  Якщо у вас є брат або друг, який ночує у вашому будинку, попросіть їх приєднатися до вас. Нічні години можуть тягнутися дуже довго, якщо вам не з ким поговорити. Якщо друг не може прийти, домовтеся з ним спробувати НЕ спати всю ніч разом з вами кожен у себе вдома, а потім листуйтеся з ним СМС ніч безперервно, якщо у вас безлімітний тариф на текстові повідомлення. Якщо ваш тариф на відправку СМС не безлімітний, не робіть цього, інакше батькам доведеться сплатити багато грошей, і вас зловлять, якщо звичайно у вас немає дійсно вагомої причини для відправки такої кількості повідомлень
  • Якщо у вас немає братів, сестер або друга, який ночує у вашому будинку, візьміть собаку або кішку, щоб скласти вам компанію. Просто скажіть батькам, що ви хочете, щоб тварина спало з вами цієї ночі, і що при необхідності ви вигуляти собаку.

 12. 12

  Напишіть листа друзям. Напишіть жарти та інші цікаві речі. Це дозволить вам зберегти бадьорість і змусить мозок працювати.

 13. 13

  Випийте кофеїн. Пийте каву, газовану воду або енергетичні напої, щоб зберегти бадьорість. Звичайно, батьки можуть почути, коли ви йдете в туалет, тому постарайтеся пити поменше, якщо, звичайно, не збираєтеся використовувати інше місце в якості туалету. Якщо ви збираєтеся пити гарячий напій, наприклад, гарячий шоколад, каву або чай, приготуйте його в термосі заздалегідь, щоб чайник не шумів у нічний время.Файл: Stay Up Late Secretly Step 13.jpg

 14. 14

  Обов`язково стежте за часом. Якщо ви не спите всю ніч, приведіть кімнату в порядок до часу, коли ви зазвичай прокидаєтеся: сховайте їду в шафі і ляжте в ліжко. Втілюючи, що спите, коли задзвонить ваш будильник або батьки прийдуть вас будіть.Файл: Stay Up Late Secretly Step 14.jpg
 15. 15

  На наступний ранок випийте велику чашку кави, щоб бути бадьорим. Здрімніть вдень, і добре виспіться наступної ночі. Не спать протягом занадто тривалого часу небезпечно. Це може зашкодити вашому здоров`ю.

 16. 16

  Заплануйте, що сказати, якщо батьки застали вас. Крім того, переконайтеся, що ваші напої та їжу не потрібно зберігати в холодильнику. Уникайте таких продуктів, як йогурт і апельсиновий сік. Відповідні закуски і напої, які не потрібно зберігати в холодильнику - напої в пляшках, батончики з вівсяних пластівців, цільні фрукти та багато іншого!

 17. 17

  Не пийте занадто багато, оскільки це змусить вас часто ходити в туалет, а звук зливу дуже гучний і ви можете розбудити когось.Файл: Stay Up Late Secretly Step 17.jpg

 18. 18

  Якщо ви почули звук, негайно припиніть те, що робите, і якщо чуєте, що хтось ходить, вимкніть будь-яке джерело світла і лежите нерухомо. Це дозволить вам виглядати сплячим. Коли почуєте, що хтось ліг в ліжко, продовжуйте робити те, чим займалися до утра.Файл: Stay Up Late Secretly Step 18.jpg

 19. 19

  Переконайтеся, що виглядаєте так, як ніби ви спали вночі. У людей з`являться підозри, якщо вони помітять, що ви не виспалися і вас будуть питати, що ви робили вночі.

Поради

 • Укривайтеся по можливості ковдрою. Якщо батьки увійдуть, навіть якщо ви думаєте, що вас застукали, просто негайно перестаньте рухатися і залишайтеся абсолютно нерухомим. Очам потрібен час, щоб пристосуватися до темряви, і батьки скоріше будуть сумніватися в собі, ніж ризикувати розбудити їх мирно сплячу дитину.
 • Якщо на вашому IPhone, IPad і т.д. встановлено додаток Siri обов`язково відключіть його, щоб вас не зловили, коли ви будете натискати на кнопку харчування занадто довго.
 • Якщо ви використовуєте навушники, зробіть гучність досить низькою, щоб мати можливість почути, якщо хтось прокинеться, або залиште одне вухо вільним. Будьте обережні, тому що другий навушник буде видавати шум, який, як не дивно, далеко чути.
 • Коли ви крадетеся по коридору або вниз по сходах, намагайтеся йти повільно біля стіни. У цьому місці підлогу міцніше і скрипить менше.
 • У більшості будинків, кондиціювання повітря включається на 10-20 хвилин, а потім вимикається на такий же проміжок часу. Пересування, коли кондиціонер включений, знижує ризик, що вас почують.
 • Найкраще заморозити будь-які напої, такі як вода або сік в денний час, і принести їх до кімнати прямо перед сном. У такому випадку вони будуть залишатися холодними всю ніч. Проте ні в якому разі не, заморожувати газовану воду. Вона вибухне до того як стане достатньо холодною, щоб вийняти її з морозильника.
 • Якщо ви вирішили дивитися телевізор, постарайтеся по можливості використовувати навушники або майже повністю вимкніть звук. Якщо можливо, включіть субтитри, щоб знати, що відбувається.
 • Якщо у верхній або нижній частині ваших сходів є захисні ворота, відкрийте їх, перш ніж лягти в ліжко. Вони створюють занадто багато шуму при відкритті.
 • Якщо у вас двох`ярусна ліжко, спробуйте заправити товсте ковдру під матрацом і з боків для зменшення витоку світла, якщо використовуєте електроніку.
 • iPod або радіо в будильнику, яке ви слухаєте вночі повинно працювати в самому тихому режимі, і навіть тоді вони можуть бути не досить тихими. Слухати музику в навушниках безпечніше.
 • Якщо ви працюєте на комп`ютері і ваші батьки прокинулися, не вимикайте комп`ютер повністю. Просто натисніть кнопку живлення на моніторі. Це вимкне тільки монітор, і ви швидко зможете знову його включити.

Ваші батьки, ймовірно, будуть занадто втомленими, щоб перевіряти комп`ютер. (Примітка: Деякі комп`ютери як і раніше будуть видавати шум через вентиляторів всередині, так що пробуйте це на свій страх і ризик)

 • Коли крадетеся вниз, намагайтеся шуміти якомога менше, особливо якщо ваші батьки сплять чуйно. Шум може розбудити їх. Щоб шуміти якомога менше, потренуйтеся ходити навшпиньки, чи не ступаючи на п`яти. Спускаючись сходами, робіть крок, потім повільно опускайте п`яту і згинайте коліно.

Повторіть те ж саме з іншою ногою, поки не зійдіть вниз. Заздалегідь зауважте сходинки, які сильно скриплять і постарайтеся не наступати на них.

 • Сховайте все необхідне заздалегідь. Однак переконайтеся, що все надійно заховано, інакше батьки можуть що-небудь запідозрити.
 • Якщо у вас є тихий будильник (iPod з функцією будильника і навушники, стільниковий телефон з вібруючим будильником або щось подібне), то ви можете лягти спати і прокинутися дуже рано (~ 2-3 години ранку). Коли батьки встали, не лягайте спати, просто залишайтеся у вашій кімнаті. Таким чином, вам не буде складно прокинутися вранці і вас ні в чому не запідозрять.
 • Пам`ятайте, що значення має не гучність чого-небудь, а зміна гучності. Ось чому ви можете заснути при включеному шумному вентиляторі. Не створюйте занадто сильні звукові коливання.
 • Якщо ви знаходитесь в кімнаті, коли батьки прийшли, щоб перевірити вас, поверніться спиною до дверей. Не робіть це занадто явно.
 • Якщо вас застали в коридорі, скажіть, що ви щось почули або що вам потрібно в туалет.


 • Щоб батьки не побачили світ у вашій кімнаті, покласти халат або що-небудь подібне темного кольору вздовж нижньої частини дверей.
 • Якщо у вашій кімнаті немає телевізора, проведіть ніч у вітальні, сказавши, що хочете спати на дивані. Якщо ви дивитеся телевізор, і почули, що хтось іде, швидко вимкніть гучність і телевізор. Втілювати сплячим протягом приблизно п`яти хвилин.
 • Якщо хочете використовувати комп`ютер, переконайтеся, що він прихований якийсь бар`єром (відмінно підходять подушки), щоб блокувати звук працюючого комп`ютера.
 • Якщо ви йдете по дерев`яній підлозі, надягніть шкарпетки.
 • Використовуйте навушники, або переконайтеся, що те, що ви слухаєте, звучить тихо.
 • Постарайтеся дістати кілька м`яких іграшок або подушок і складіть їх у формі, що нагадує тіло. Таким чином, якщо батьки прийдуть, щоб перевірити вас, вони подумають, що ви лежите ліжку.
 • Якщо збираєтеся пити газовану воду, відкрийте її вдень, тоді, не будете шуміти вночі.
 • Прямо перед тим, як лягти в ліжко прийміть душ. Це підбадьорить вас достатньо, щоб не заснути довгий час.
 • Якщо користуєтеся комп`ютером, будьте обережні, так як вентилятор може бути чутний протягом приблизно десяти секунд після вимкнення комп`ютера.
 • Якщо у вашій кімнаті є окремий душ / туалет, користуйтеся ним. Це може розбудити всіх, але позбавить вас від зайвих прогулянок.
 • Якщо ви заснете в навушниках, ваші вуха, ймовірно, будуть хворіти, коли ви прокинетеся.
 • Якщо можете дістатися до даху, це відмінне місце, куди можна піти, щоб батьки не могли вас легко виявити. Тим не менш, не піднімайтеся на дах серед зими. Дах буде покрита інеєм, що зробить її небезпечною і слизькою.
 • Вам не потрібно вставати з ліжка. Просто сховайте приставку DS під ковдрою, і тримайте іграшки на столі поруч з ліжком. Покладіть туди конструктор Lego або те, чим ви хочете зайнятися. Якщо батьки будуть перевіряти вас, чи не рухайтеся. Просто закрийте очі і дихайте трохи повільніше.

Попередження

 • Не намагайтеся НЕ спати ніч на проліт занадто часто. Обмежені кількості сну погано впливає на здоров`я, і ви можете серйозно захворіти, якщо недосипаєте. Також це може порушити ваш розпорядок сну, в результаті чого протягом дня ви будете сонним, а вночі будете погано спати.
 • Якщо запрошуєте братів і сестер, переконайтеся, що вони не розкажуть батькам!
 • Ви можете попастися, якщо не маєте досвіду в такого роду речах, і отримати дуже серйозне покарання, як наприклад, «домашній арешт» чи необхідність лягати спати раніше.
 • Ніколи не ховайте нічого під подушкою. Якщо батьки увійдуть, підозрюючи щось, перше місце, яке вони перевірять - під подушкою. Замість цього киньте річ під ліжко, або якщо у вас немає вибору, опустіть її вниз до ваших ніг.
 • Не відкладайте домашнє завдання до пізньої ночі перед крайнім терміном здачі. Трохи роботи заздалегідь може заощадити вам багато часу для сну.
 • Аналогічно, ноутбук легко сховати, якщо лягти на нього зверху або накрити його ковдрою. Якщо ковдру занадто тонке, прикрийте прямокутний контур ноутбука рукою або чимось іншим.
 • Якщо ви збираєтеся слухати музику, переконайтеся, що вона не грає голосно. Використовуйте навушники.
 • Батьки іноді можуть прийти, щоб перевірити вас, так що будьте в цьому випадку дуже обережні. Якщо ви чуєте, що батьки піднімаються наверх, швидко лягайте в ліжко і зробіть вигляд, що спите, що тільки що прокинулися, щоб сходити в туалет або що вам наснився кошмар і т.д.
 • Обов`язково висипайтеся. Нестача сну може перетворитися на дуже погану звичку. * Якщо збираєтеся дивитися телевізор у вашій кімнаті, зменшіть гучність або використовуйте навушники і переконайтеся, що світло не дуже помітний через двері.
 • Якщо ваші батьки «сови», будьте дуже обережні.
 • Будьте обережні, щоб не пролити газовану воду! Особливо важливо не розлити її на що-небудь електричне / електронне. Це може призвести до пожежі, удару електричним струмом або поломки обладнання.
 • Пробуйте це на свій страх і ризик.
 • Переконайтеся, що поставили все в точності так, як було, коли ви лягали спати.
 • Крім того, якщо збираєтеся спати всю ніч, між іншим запитаєте своїх батьків днем, у скільки вони збираються лягати спати. Постарайтеся ненароком задати питання в розмові.
 • Багато батьків мають проблеми зі сном, так що не галасуйте, тому що вони, ймовірно, не сплять. Перевірте, чи прийняли вони снодійне.
 • Плануючи НЕ спати всю ніч, переконайтеся, що ви робите це вночі у вихідні.
 • Ваші батьки можуть втратити довіру до вас, якщо дізнаються про це.

Що вам знадобиться

 • Знання і вміння не попастися.
 • Mp3-плеєр, iPod або щось подібне
 • Портативна ігрова приставка, така як DS або PSP
 • Можливо, книга
 • Можливо, рідний брат / сестра або друг, щоб скласти вам компанію
 • Виправдання або запасний план, на випадок якщо вас застали.
 • Предмет або місце, куди можна все заховати, якщо прийдуть батьки, наприклад, ковдра
 • М`які подушки або іграшки.
 • Ліхтарик, чим менше, тим краще
 • Ноутбук, при наявності
 • Навушники. Звук в більшості пристроїв не буде чути з динаміків, якщо підключити навушники
 • Легкі закуски і безалкогольні напої (газована вода)