Як стати частиною місцевої політики

Коли ви думаєте про свої політичні переконання, схиляєтеся ви в користь якогось одного кандидата або партії? Чи вірите ви в те, що ваше діло праве? Чим вже точно не варто займатися, так це залякувати, заплутувати і контролювати опозиційних виборців. Політичними переконаннями можуть перейнятися мільйони, але не відразу, а один за іншим. Робота в органах місцевого самоврядування - це одна з форм служіння інтересам інших людей, і ви можете взяти в ній участь різними способами.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся зі своєю позицією і підтримуйте депутатів, які дотримуються поглядів, максимально близьких до вашим. Ви зможете уявити себе досить добре, якщо вас підтримає достатня кількість людей, якщо не допоможуть люди, що займають певні посади, наприклад, з міської ради, окружного суду, законодавчих органів, обрані судді, а не тільки представники виконавчої влади (мерії, управлінці, окружні судді, губернатори або навіть президент).

 2. 2

  Зверніть увагу на те, які керівні принципи є найбільш ефективними, перш ніж вирішити, які питання ви будете підтримувати, і які зміни дійсно будуть правильними. Які зміни відбудуться в результаті реформ, за які ви проголосували? Чи будуть ці зміни в кращу сторону? Чи будуть вони пов`язані з якимись тяготами найближчим часом? Обміркуйте все дуже ретельно.

Ваші варіанти

 1. 1

  Для початку спробуйте бути спостерігачем на виборах. Задовго до початку виборів зверніться до партії або кандидату, якого ви підтримуєте, і запропонуйте свою допомогу в якості добровільного спостерігача, якщо це не суперечить закону у місцевому виборчому процесі.
  • Ви будете отримувати інструкції з роз`ясненням своїх обов`язків. Наприклад, спостерігати за неправильними діями агітаторів, які стоять між виборчими кабінками і ведуть агітацію будь-якого роду. Ви не повинні втручатися в процес, а лише спостерігати і повідомляти результати уповноваженим органам.
  • Від кандидата або партії, яку ви представляєте, ви повинні отримати посвідчення особи та інформацію про те, кому ви можете зателефонувати і з ким зв`язатися, якщо, на вашу думку, будуть мати місце порушення закону в приміщенні для голосування.

 2. 2

  Приймайте участь у виборчих заходах партійних зборів. Ці зустрічі проходять з метою вирішити, що буде на порядку денному наступного року і т.д. Найчастіше ці збори проходять в кінці першого партійного дня, так що будьте вчасно щоб бути допущеними до голосування. (Деякі держави використовують муніципалітет або закриті збори - невеликі зібрання, замість індивідуального голосування, тому дізнайтеся, коли потрібно прийти, щоб брати участь).
  • На первинної зустрічі обирається голова виборчої комісії, як і делегати від округів (на окружному нараді вибирають окружних партійних чиновників і делегатів на з`їзд області тощо), і ваші запитання (ініціативи) направляються на наступний рівень, де їх або узгодять, або відхилять.

 3. 3

  Ви можете внести свій внесок у місцеві, окружні або державні вибори різними способами - такими як пожертвування, необхідний інвентар, активну участь у процесі і т.д.
 4. 4

  Стати кращим спікером / спічрайтером і тренуйтеся на невеликих групах, перш ніж перейти до більш великим обов`язків.

 5. 5

  Для того щоб балотуватися на політичні посади, необхідно зареєструватися в адміністративних органах, на території яких ви хочете працювати, потім призначити голову і скарбника, подати документи з відповідними повноваженнями, навчитися робити фінансову звітність, вести облік і зустрічатися з зацікавленими людьми, які можуть вам допомогти або внести пожертвування.

 6. 6

  Запланує випуск агітаційної літератури і запуск веб-сайту. Розробіть дизайн і випустіть брошури, листівки, значки та плакати. Можливо, ваша політична партія в окрузі або області вже має свій веб-сайт, на якому вам можуть виділити веб-сторінку для свого використання.

 7. 7

  Приймайте участь у спілкуванні один на один, особисто розмовляючи з іншими, щоб удосконалити свої ідеї, спрямовувати і зміцнювати позитивні цінності в роботі, школі і будинку-стукайте в двері, реєструйте нових виборців, телефонуйте або допомагайте з розсилкою.

 8. 8

  Волонтери, підтримка і голосування найбільш важливі для вас. Індивідуальною роботою і зусиллями ви будете відображати свої цінності в місцевій політиці.

 9. 9

  Чи не жалкуйте, якщо виберуть опозиційного до вас кандидата. Будуть ще одні вибори, і ви зможете балотуватися знову.

 10. 10

  Чи не розчаровуйтесь в політиках, які можуть обходити вас та інших представників якихось організацій і клубів, щоб посилити свій власний вплив, але не принесуть "реальних поліпшень". Нехай цей політик і не збирається змінювати ядро вашого існування, чи не міняйте свою позицію. Але якщо ви починаєте підозрювати, що це відбувається з кимось, кого ви підтримували, визнайте, що ви поставили не на ту коня і відмовтеся від своєї підтримки. Неправильний людина в електораті може завдати величезної шкоди.

 11. 11

  Не порушуйте обіцянок, і не обіцяйте змін, які здійснити практично неможливо - речей, яких ви не пояснили досить добре. Потім, коли вас оберуть, скажіть: "О, це ще гірше, ніж я думав, і ми не можемо зробити це відразу. Ми зробимо те, що зможемо". 12. 12

  Живіть тим, що ви говорите і в що вірите, знаючи, що вас будуть оцінювати ваші виборці. Подавайте приклад і намагайтеся бути ідеальним в тому, що можете зробити. Не беріть участі в сумнівних діях, оприлюднення яких може підірвати всю роботу, яку ви (і ваші прихильники) зробили.

 13. 13

  Говоріть всім (дайте інформацію в газети), що нам потрібні правильні ідеали. Такий посил ніколи не буде виходити від поганих політиків-скоріше, це буде виходити від вас і ваших ідеалів. Коли ви говорите про свої погляди, і їх підтримує інша людина, простір навколо вас буде змінюватися. Це може змінити моральний і соціальний клімат будь-якого місця.

 14. 14

  Хорошим початком може бути список виборців. Подайте прохання балотуватися в обласний комітет своєї політичної партії. Уточніть кількість необхідних для цього юридично дійсних підписів, але зберіть в два рази більше, щоб себе убезпечити. Всі ваші підписанти повинні бути зареєстровані для голосування у вашому окрузі. Ось чому ви повинні поширювати своє прохання серед членів політичних клубів, які будете відвідувати. Після того як вас оберуть, у вас з`явиться можливість стати делегатом на щорічному державному зборах. Ви також будете мати можливість балотуватися в виконавча рада обласної партії. Ви станете добре відомим активістом і тим, хто може почати добру політичну кар`єру.

Поради

 • Ваша політична кар`єра може піти в гору: крок за кроком. Для початку у вас збуде один прихильник, потім 2, 5,8 і т.д. І ця цифра буде рости, також як і число ваших опонентів. Ми це бачимо сьогодні в Китаї, де кількість прихожан церкви зросла до понад 100 мільйонів чоловік за кілька десятиліть, і це сталося без волі, без телебачення, без радіо чи книг ... Щоб реалізувати свої ідеї, вам не потрібно ні уряд, ні ЗМІ , ви від них не залежите. Реформа відбувається тоді, коли кожен живе з тим, у що вірить, і розповідає про це іншим.
 • Противники можуть залишатися ворожими по відношенню до ідеалів сім`ї, школи, роботи і т.п. Замість того щоб битися з ними або вести словесну перепалку, ви повинні залучити на свою сторону уми людей, щоб рухатися вперед (робіть це поступово). Вплив окремих осіб може поліпшити ваш будинок, державу, націю на багато років вперед (для дітей і онуків).
 • Як на рахунок того, щоб бути правим? Зміни у вашій місцевості не залежать від того, хто буде обраний мером. Вони залежать від людей, які воліють жити за законами чесності і моральності.
 • Ви відповідаєте за розвиток своєї області, а ваші ідеали відповідають за вас. Саме ваші ідеали дають вам сили пережити вороже уряд, який виносить неправильні рішення.
 • У деяких місцях ви можете стати волонтером в якому-небудь раді або комісії. Перевірте ваш район на можливість встановлення комісії на відкриття бібліотеки або музею-розвиток туризму і т.д. Призначення можуть тривати декількох років, але ця служба може підготувати вас до місцевого посту!
 • Не бійтеся вказувати на проблеми ваших опонентів у стратегіях або планах. Якщо ви можете знайти їх слабкості, використовуйте їх. Ця тактика допоможе людям побачити, що ви стурбовані тим, що є погані або даремні політики, яких могли б не помітити, якби не ви.

Попередження

 • Ніколи не забувайте, що як люди ми всі можемо піти з цього життя в будь-який час. Докладете всіх зусиль, щоб досягти свого ідеалу, і ваша остаточна перемога може здійснитися на благо! Ніхто не досконалий, але дотримуйтеся своїх кращих ідеалів.
 • Якщо ви думаєте, що ваша допомога або ваше поразку, виходять від уряду і від «хорошого президента», то ви сподіваєтеся на певну людину, а не на поступовий прогрес. У стародавні часи мали місце неодноразові попередження про прийдешні неприємності, тому що люди надіялися тільки на царів та інших лідерів, а не слідували великим ідеалам і принципом ніколи не здаватися.
 • Може бути один, а, може бути, всі кандидати в реальному житті не виявляють справжніх позитивних принципів. Тому мало шансів побачити позитивні зміни з такими жадібними і корисливими лідерами. Якщо це так, то ви і ваші друзі повинні балотуватися самі.
 • Невдачі проти успіхів: якщо люди, які турбуються, сварливим та можуть домогтися всього, завдяки своїм зусиллям в організації, зустрічах, угодах при першій же можливості, і з любов`ю один до одного.
 • Правильний план не залежить від політиків, призначення або виборів-він повинен залежати від наполегливості протягом багатьох років і від кожної людини. Не зупиняйтеся, як деякі люди, які кажуть: "З мене досить! Я ніколи більше не піду голосувати". Наберіться мужності, змінитесь і продовжуйте важко працювати.
 • Ви можете отримати тільки те, що заслуговуєте (хороше або не дуже), так як кожен з нас працює на майбутнє і можливості, так як ми ведені хорошою ідеєю. Не просто залежати від інших або від уряду, тому що якщо вони зазнають невдачі, то залишиться тільки стояти, жити, працювати і бути готовим до своїх наступних виборів, щоб повторити спробу.