Як стати рок зіркою

Ви дивитеся MTV і, перш ніж попса знову опановує ефіром, раптом бачите поява рок-зірки на кілька хвилин. І думаєте про себе: «От би і мені бути рок-зіркою!». Це керівництво допоможе вам на шляху до досягнення статусу зірки, і, сподіваємося, ваші мрії здійсняться. Це може стати відмінним і веселим подорожжю, так що не поспішайте і насолоджуйтеся.

Кроки

 1. 1

  Навчіться грати на музичному інструменті або запишіться на уроки вокалу. Існує величезний вибір інструментів, починаючи з найпопулярніших, таких як гітара і ударні. Гра на бас-гітарі також може виявитися досить плідною. Якщо ви плануєте організувати альтернативну рок-групу, можете спробувати фортепіано або "вертушки".

 2. 2

  Зберіть групу. Серйозно, якщо ви не плануєте бути сольним артистом, зберіть групу. Знайдіть людей, які дійсно вміють співати або грати на інструментах. Навіть якщо ви хочете виконувати соло, вам все одно потрібні люди для підспівки і музичного супроводу. .

 3. 3

  Репетируйте, репетируйте і ще раз репетируйте! Не переставайте вірити в себе. Якщо втратите віру у власні сили, ніколи нічого не доб`єтеся. Часом вам може здаватися, що ваш талант вичерпався, але все, що потрібно - це зробити перерву і повернутися пізніше щоб спробувати знову. Мрійте про те, ким ви хочете бути. Уявляйте себе, виконуючого власну пісню на Rock am Ring перед фанатами.

 4. 4

  Постійно пишіть музику, яка вам подобається. Це ключ до успіху. Практика призводить до ідеалу.

 5. 5

  Після того, як вивчите текст / ноти на пам`ять, запишіть деякі зі своїх творів. CD з вашими композиціями - це хороша ідея.

 6. 6

  Дозвольте найближчим друзям слухати і оцінювати вашу музику.

 7. 7

  Після внесення коригувань дозвольте послухати вашу музику групі людей. Прослідкуйте за їх виразами облич. Якщо спостерігаєте здивованість і похитування головами, вам слід попрацювати над своїми творами трохи більше.

 8. 8

  Давайте концерти. Це складний етап, але він необхідний для того, щоб набратися досвіду виступів наживо. Це сама ключова частина. Суть в тому, щоб провести якомога більше виступів. Безперервно відвідуйте і обдзвонювати всі можливі паби, з метою дати стільки концертів, скільки можливо. Також, гра з дня на день перед величезною аудиторією стрімко возвеличиться ваші навички живого виступу.
 9. 9

  Мудро розподіляйте свої кошти і не звільняйтеся з місця постійної роботи. Або знайдіть роботу з частковою зайнятістю. І ось, процес пішов.

 10. 10

  Створіть сайт групи / виконавця, наповнивши його фотографіями, розкладом ваших виступів і вкажіть місця, де ви вже давали концерти, щоб залучити нових роботодавців.

 11. 11

  Роздавайте CD з вашою музикою всім, кого ви знаєте, зустрічаєте або навіть незнайомцям. Це може допомогти вам знайти більшу кількість шанувальників і / або укласти контракт на запис.

 12. 12

  Запишіть на відео, як ваша група грає, і завантажте його на Youtube. Переконайтеся, що відео «круте» і зацікавить велику кількість людей.

 13. 13

  Попросіть друзів, щоб вони радили вашу музику якомога більшій кількості людей-тут спрацює ефект «снігової кулі» і база ваших шанувальників збільшитися.

 14. 14

  Ніколи не здавайтеся, навіть якщо немає видимих просувань. Це не причина все кинути. Тому що в такому випадку ви будете слабаком, а рок-зірки не можуть бути слабаками, оскільки слабаки не "рулять».

 15. 15

  Любіть своє заняття: перш за все необхідно любити те, що робиш, особливо якщо мова йде про кар`єру. Ніколи не забувайте про первісну причини, яка підштовхнула вас до того, щоб стати рок-зіркою.

 16. 16

  Виробіть свій власний стиль. Кожен жанр має напрямку. Рок - це один жанр, межі якого розширюються виконавцями допомогою вкладання власних почуттів, звучання, формам та інше. Копіювати інших зірок не круто. Не переживайте, якщо ваша музика відрізняється від будь-якого загальноприйнятого типу пісень. Краще виділятися, ніж бути схожим на когось.


Поради • Бути рок-зіркою - це не тільки носити шкіряні штани і відриватися всю ніч. Це створення музики в ім`я того, що ти віриш.
 • Ніколи не здавайтеся, якщо людям не сподобалася ваша музика. Замість цього піднесіть їм те, що сподобається, і при цьому передасть ваші почуття.
 • Будь рок-зірка проходить через безліч невдач. Єдине, що відрізняє їх від інших людей - вони ніколи не здаються.
 • Ніколи не вважайте себе занадто старим чи молодим для музики. У неї немає вікових обмежень.
 • Запасіться терпінням! На це піде багато часу.
 • Зробіть простий сайт для розкрутки вашої групи. Викладіть туди відео з виступами.
 • Пам`ятайте, що нічого не відбувається відразу-необхідно багато репетирувати, щоб потрапити на рядки хіт-парадів.
 • Витрачайте більшу частину часу на написання пісень, оскільки ви зможете досягти більшого будучи хорошим автором, ніж хорошим виконавцем.
 • Набагато складніше добитися успіху групою, ніж стати окремим ісполнітелем- ви повинні бути самодостатнім як вокаліст без потреби в групі.
 • У процесі написання пісень, спробуйте зосередитися не на швидкості виконання, а на якості результату.

Попередження

 • Не починайте грати тільки для того, щоб стати «рок-зіркою». Якщо ви не настільки любите музику, що готові грати де-небудь задарма, просто ділячись нею з іншими, тоді відмовтеся від цієї ідеї і станьте, наприклад, помічником групи.
 • Знайте межі своїх можливостей: бережіть себе, не виконуйте 24/7, висипайтеся, робіть перерви і не виснажуйте свій організм.
 • Не припиняйте грати, навіть якщо спроба стати рок-зіркою не увінчалася успіхом. Музика все ще може заповнювати ваш вільний час, і, якщо ви продовжите спроби, то рано чи пізно будете помічені.
 • Бути рок-зіркою НЕ значить приймати наркотики. Так, деякі великі рок-виконавці вживали наркотики безліч разів. Але те, що вони це робили, не означає, що: 1) ви повинні займатися тим же, і 2) під кайфом ви будете писати чудову музику.

Що вам знадобиться

 • Глядачі. Навіть невелике стовпотворіння може втілити вашу мрію в реальність. Якщо зібралося небагато людей, не переживайте. Хвилювання викликає стрес і псує якість виконання, що може призвести до провалу. Просто пам`ятайте, не має значення, перед вами одна-дві людини або натовп, ви повинні викладатися по повній і отримувати задоволення.