Як зберегти заряд батареї вашого iPhone

Чи не помічали ви що у вашого iPhone або iPod виснажується заряд батареї якраз тоді, коли ви використовуєте його під час важливої зустрічі або під час шестигодинного перельоту? Ця стаття запропонує вам деякі поради про те, як зберегти заряд батареї вашого пристрою.

Кроки

 1. 1

  Зменшіть яскравість. Перейдіть в «Налаштування», виберіть опцію «Яскравість» і зменшіть яскравість екрану. Стане трохи складніше використовувати деякі програми або читати що-небудь з низькою яскравістю, але це допоможе заощадити заряд батареї.

 2. 2

  Оновлюйте програмне забезпечення. Інженери Apple часто вносять зміни в програмне забезпечення iPhone, так що з`являється необхідність в оновленні ПЗ, щоб задіяти ці зміни.
  • Якщо ваш телефон управляється iOS 5 або більш пізньої версією, то перевірка оновлень ПО проводиться шляхом переходу по пунктах меню «Налаштування», «Основні», «Оновлення ПЗ».

  • Для перевірки наявності оновлень ПЗ через iTunes, підключіть ваш iPhone до комп`ютера і пошукайте їх з списку. Натисніть на пункт «iPhone» у списку і натисніть «Перевірити наявність оновлень».

 3. 3

  Уникайте частого прослуховування музики, перегляду відео, ігор і використання Інтернету. Використання графіки в цьому випадку швидко виснажить батарею пристрою, користуйтеся цими функціями, коли вони дійсно необхідні.

 4. 4

  Завантажуйте оновлені дані вручну або переведіть завантаження даних в режим «Щогодини». Ваш телефон, завантажуючи дані, періодично оновлює електронну пошту та інші оповіщення. Чим частіше ваш телефон завантажує дані, тим швидше виснажиться заряд батареї.
  • Для того, щоб встановити ручний режим завантаження даних, перейдіть по пунктах меню «Налаштування». В меню «Пошта, адреси, календарі» перейдіть в підменю «Завантаження даних» і встановіть значення «Вручну».

  • Для того, щоб встановити режим завантаження даних «Щогодини», перейдіть по пунктах меню «Налаштування». В меню «Пошта, адреси, календарі» перейдіть в підменю «Завантаження даних» встановіть значення «Щогодини».
 5. 5

  Вимкніть WiFi.

 6. 6

  Вимкніть режим «Стільникові дані» і (особливо) 3G.
  • Перейдіть в «Налаштування», «Основні», «Стільникові дані» і відключіть функції «Стільникові дані» і «Включити 3G».

 7. 7

  Вимкніть push-повідомлення, якщо вони вам не потрібні. Якщо ви отримуєте push-повідомлення на ваш аккаунт Yahoo !, наприклад, але вам необхідно заощадити заряд батареї, то вимкніть всі повідомлення. Для відключення push-повідомлень:
  • Перейдіть в «Налаштування», «Пошта, адреси, календарі», «Завантаження даних» і відключіть функцію «Push».

 8. 8

  Вимкніть push-повідомлення. Різні програми для iPhone іноді оповіщають про наявність оновлень за допомогою push-повідомлень, що може негативно позначитися на заряді батареї. Щоб відключити push-повідомлення перейдіть по меню «Налаштування», «Повідомлення» і відключіть оповіщення від усіх додатків, які вам не знадобляться.

 9. 9

  Вимкніть сервіси визначення місцезнаходження. Активне використання карт та інших сервісів визначення місцезнаходження розряджає батарею вашого iPhone. Відключайте ці сервіси, якщо ви не користуєтеся ними.
  • Перейдіть в «Налаштування», «Конфіденційність» і відключіть режим визначення місцезнаходження в меню «Геолокація». 10. 10

  Коли ви перебуваєте поза зоною покриття мережі, перейдіть в «Авіарежім». Ваш iPhone постійно намагається виявити доступну мережу, навіть у місцях, де покриття мережі відсутня, при цьому виснажуючи заряд батареї. Саме з цих причин рекомендується переключити пристрій в «Авіарежім», коли ви знаходитесь в таких місцях.

 11. 11

  Правильно закривайте програми. Якщо ви тільки натиснете кнопку «Home», деякі програми залишаються працювати у фоновому режимі. Двічі натисніть на кнопку «Home» і закрийте програми вручну.

 12. 12

  Дозвольте телефону лежати вільно при зарядці. Ви можете помітити, що телефон нагрівається при зарядці. Якщо ваш iPhone знаходиться в захисному чохлі при зарядці, то це може вплинути на кількість заряду батареї. Переконайтеся, що вашому iPhone достатньо місця.

 13. 13

  Блокуйте ваш телефон (або включите режим автоблокування). При включеному режимі автоблокування, упевніться у правильності налаштувань режиму. Це хороший спосіб заощадити заряд батареї телефону, коли ви не користуєтеся ним.
  • Перейдіть в «Налаштування», «Основні», «Автоблокування» і встановіть часовий період в 1 хвилину або менше.

 14. 14

  Проводьте як мінімум один повний цикл зарядки телефону кожен місяць. Цикл зарядки увазі 100% зарядку батареї телефону, повну розрядку і знову 100% зарядку батареї. Проводьте цикл зарядки раз на місяць, тим самим забезпечуючи правильну роботу батареї.


Поради

 • Не перевіряйте час і заряд батареї без необхідності. Це виснажує заряд батареї!
 • Завжди заряджайте пристрій перед виходом з дому, особливо якщо плануєте довгу поїздку. Беріть зарядний пристрій з собою, якщо збираєтеся відлучатися на довгий час. Чи знаєте ви, що можете придбати автомобільну зарядку для iPhone. Вона буде дуже корисною.
 • Відвідайте найближчий магазин Apple або магазин електротоварів - ви можете зарядити батарею телефону, використовуючи їх розетку.
 • Вимикайте телефон на ніч і використовуйте налаштований будильник.
 • Перемикайте телефон в авіарежім.
 • Якщо при вас не виявиться зарядного пристрою, ви можете підключити телефон до комп`ютера або ноутбука через Apple USB кабель, відкрити iTunes і заряджати телефон.
 • Придбайте портативний подзарядное пристрій. Воно допоможе зарядити ваш iPhone або будь-яке інше пристрій за кілька хвилин. Переконайтеся в наявності і підзарядного пристрої і телефону перед далекими поїздками. Заряджайте подзарядное пристрій при можливості.

Попередження

 • Якщо ви заряджаєте телефон в розетці магазину, не йдіть далеко і не залишайте телефон!

Що вам знадобиться

 • iPhone або iPod Touch
 • Зарядний пристрій / шнур USB