Як дотримуватися дієти, якщо ви гурман

Ви намагаєтеся скинути зайву вагу, але не можете знайти здорову їжу, яка вам до душі? Тут ви знайдете покрокову інструкцію, яка допоможе вам схуднути, не відмовляючи собі у смакоті!

Кроки

 1. 1

  Складіть список продуктів, які вам подобаються і не подобаються. Написавши свої переваги, вам буде легше визначити корисну і шкідливу їжу. У список продуктів, які ви не любите, чи не включайте те, чого ви не пробували - можливо, це вам сподобається.

 2. 2

  Знайдіть дієтичні рецепти в інтернеті. На dietaonline.ru, woman.ru та інших веб-ресурсах ви знайдете безліч рецептів дієтичних страв.

 3. 3

  Уникайте спокуси! Не ходіть в магазини солодощів і навіть не проходите повз полиці з цукерками в супермаркеті. У вас є сили повністю забути про шкідливу їжу.
 4. 4

  Експериментуйте! Спробуйте щось нове, наприклад, екзотичну їжу, але переконайтеся, що вона корисна для здоров`я!

 5. 5

  Не судіть про їжу по її зовнішньому вигляду! Вона може бути смачною і дуже корисною для здоров`я.

 6. 6

  Спробуйте очищающий чай. Чаї можуть нести дуже багато користі для здоров`я і очищати організм від непотрібних речовин. Якщо ви не любите чай, ви можете вранці випивати склянку води з чайною ложкою соку лимона або лайма, щоб вивести шлаки з організму. 7. 7

  Контролюйте порції! Якщо ви більше не зможете триматися, дозвольте собі те, що хочете, в маленьких порціях, наприклад, маленький кульку морозива, міні-кекс, маленький стаканчик латте або каву.

 8. 8

  Робіть фізичні вправи або займіться йогою.

 9. 9

  Вважайте калорії! Вважайте калорії, жири, цукор, читайте вміст на упаковках продуктів.

 10. 10

  Їжте в потрібний час і потрібним темпом. Не їжте після 6 години вечора і обов`язково їжте повільно, щоб сприяти травленню.

 11. 11

  Слідкуйте за зменшенням або збільшенням ваги. Ви не схуднете за один день, дайте час свого організму, і ви побачите поліпшення!

Попередження

 • Всі люди різні, тому цей спосіб може підійти не всім.