Як зробити так, щоб батьки дозволили вам зробити татуювання

Як зробити так, щоб батьки дозволили вам зробити татуювання

Ви хочете зробити татуювання? А ваші батьки проти? Ось кілька ідей і порад, як вмовити навіть найсуворіших батьків дозволити вам набити татуювання.

Кроки

 1. 1

  По-перше, ретельно обміркуйте своє рішення. Зачекайте кілька тижнів, після того як ви вирішили зробити тату. Переконайтеся в тому, що це дійсно те, що ви хочете зробити, і про те, що ви не пошкодуєте про це пізніше. Татуювання - це серйозна справа: вони не так вже й легко "стираються", а процес позбавлення від неї не такий вже і дешевий, а так само болючий.

 2. 2

  Тепер, коли ви точно впевнені, що хочете зробити татуювання, обміркуйте ваші ідеї. Ви напевно захочете написати пункти на листку паперу, щоб показати своїм батькам, до того як ви почнете розмовляти з ними. Ось такі речі, які ви, можливо, захочете записати в ваш список:

  • Чому ви хочете татуювання. Які ваші причини хотіти її? "Я хочу собі татуювання, тому що це круто" або "Я хочу собі тату, бо у всіх (у одного з) моїх друзів є вона" не є вагомими аргументами, які підтримають ваші батьки. У теж час, такі мотиви як "Моя татуювання буде щодня нагадувати мені про те, що сталося в моєму житті" або "Я хочу, щоб ця татуювання була символом того, що я маю (або прагну до цього)" є більш вагомими причинами , щоб набити татуювання.  • Який малюнок або напис ви хочете набити собі. Якщо ви хочете написи "надія", "любов", "мир", або щось позитивне, надихаючі написи, ваші батьки підтримають цю ідею більш-менш. Однак, якщо ви хочете, щоб напис був "непристойною" або "містила ненормативну лексику", а так само якщо ви хочете недоброзичливий або "аморальний" малюнок або напис, ваші батьки будуть сприймати це, як бойкот проти вас.
  • Які підстави того, що вам можна зробити татуювання? Ви ставилися до всього з відповідальністю за минулий місяць (або більше)? Ви добре себе вели останнім часом? Чи було вашу поведінку гідним і порядним? 3. 3

  Обговоріть, де ви зробите собі татуювання. Ваші батьки, швидше за все, дозволять вам зробити татуювання в непримітному місці, однак не в надто інтимне. Найбільш сприятливі місця для татуювання: плече, між лопатками, на спині, на задній частині ноги, або навіть на одній зі сторін вашого живота.

 4. 4

  Всі дізнайтеся. Огляньте місця, де роблять татуювання. Переконайтеся, що робота тату - майстри, хоч і зроблена добре, але на професійному рівні. У вас буде більше переваг, якщо ви оберете відомого, професійного тату-майстри з великим досвідом. Ваші батьки, швидше за все, захочуть подивитися їх роботи, щоб переконатися, що вони знають, що роблять.

 5. 5

  Потім, ваші батьки захочуть дізнатися про методи роботи тату-майстра. Чи є у них санітарні норми? Cтерільни чи його інструменти? Ви можете підхопити різні види захворювань за допомогою інструментів, які використовуються для того, щоб зробити татуювання ..

 6. 6

  Відкладайте гроші на татуювання. Ваші батьки дізнаються, що ви дійсно хочете зробити собі татуювання, якщо ви будете багато працювати і заробите грошей на неї. .

 7. 7

  Будьте готові до того, що батьки скажуть вам немає. Якщо вони так і зробили, скажіть "добре, я зрозумів", а потім зачекайте кілька тижнів і запитайте знову. Якщо ж ви почнете набридати їм або намагатися "домовитися", вони знову скажуть ні. Однак, якщо ви будете вести себе по-дорослому, вони це помітять і подумають, що ви дійсно готові до того, щоб зробити собі татуювання!