Як зробити запрошення на вечірку з ночівлею

Хочете влаштувати найкращу вечірку з ночівлею? Що ж, вам потрібно дещо дуже важливе - запрошення! Хочете вразити своїх гостей дивовижними запрошеннями на вечірку з ночівлею? Ви в правильному місці!

Кроки

 1. 1

  Визначтеся, кого ви хочете запросити. Порахуйте, скільки точно людей у вас буде. Порадьтеся з цього приводу з батьками, що вони запропонують.

 2. 2

  Підберіть папір, на якому ви напишіть запрошення. Це може бути картон, кольоровий папір, папір для принтера або канцелярська папір. Проявіть креативність! Можна також купити спеціальний папір, відповідну для теми вашої вечірки.

 3. 3

  Запишіть, якого виду буде ця вечірка з ночівлею. Ви приймаєте гостей на вечірку на честь вашого дня народження? Вона присвячена Хелловіну? Лету? Різдва? Ваші друзі повинні знати, куди вони йдуть!

 4. 4

  Напишіть Свого ім`я де-небудь на запрошенні.
 5. 5

  Додайте дату і час, щоб люди знали, коли приходити.

 6. 6

  Позначте місце, де буде проходити ваша вечірка з ночівлею (швидше за все, це буде ваш будинок). Обов`язково напишіть і адреса теж. Наприклад: будь ласка, приходь до мене додому за адресою: вул. Шоколадного торта, 100

 7. 7

  Не забудьте включити особливу інформацію, як, наприклад, що принести, що будуть їсти на вечірці і розваги, які там будуть. Якщо ваші батьки привезуть всіх додому або заберуть і відвезуть після вечірки, напишіть і про це.

 8. 8

  Скажіть гостям, як R.S.V.P. RSVP - це французька фраза, яка розшифровується як "repondez, s`il vous plait." Російською це означає просто "Будь ласка, дайте відповідь". Там може бути ваш мобільний або домашній телефон або електронну адресу. Важливо вказати дату RSVP. Наприклад, "RSVP до 12 жовтня". 9. 9

  Зробіть його привабливим! Не бійтеся використовувати блискітки, стрази, пір`я, стікери, помпони, малюнки, друку, багато квітів, аплікації, маркери - все, що ви можете використовувати для прикраси!

 10. 10

  Знайдіть конверти, які добре підходять для запрошень. Напишіть імена своїх гостей та їх адреси чітко і розбірливо на конверті. Ви можете також прикрасити конверт. Наклейте марку і відправте його!

Поради

 • Пам`ятайте, що всі, що ви написали, повинно бути ясним і читабельним. Якщо ваш нирок дуже нерозбірливий, можете попросити батьків написати необхідну інформацію.
 • Можете зробити запрошення на комп`ютері і надрукувати їх.
 • Не використовуйте ножиці без дозволу батьків.

Що вам знадобиться

 • Папір
 • Маркери
 • Все для прикраси