Як зробити книгу з вправами для дитини

Книги з цікавими вправами для дітей можуть повеселити їх і викласти їм цінні уроки. Діти можуть розфарбовувати, малювати, читати і виконувати інші вправи, сидячи вдома, перебуваючи в дорозі або в школі. Такі книги можна придбати в магазинах іграшок, в Інтернет-магазинах або навіть в супермаркетах. Ви також можете зробити свою власну книгу з вправами. Все, що вам потрібно, це папір, фломастери, скріпки і комп`ютер. Однією з переваг саморобних книг є те, що ви знаєте переваги вашої дитини. Крім того, вам не потрібно витрачати багато грошей і ви своїми руками зможете зробити подарунки для гостей на дитячому святі. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити книгу з цікавими завданнями для дитини.
Метод 1 з 2: Підготовчий етап

 1. 1

  Виберіть тему для книги. Хоча ваша книга може не мати однієї загальної теми, більшість книг із завданнями мають тему, наприклад свята, пори року. Виберіть тему, яка буде цікава вашому малюкові.
  • Добрими темами для вашої книги можуть бути: свята, літо, родина, ферма, квіти, продукти харчування, пригоди, тварини, релігія, спорт, історія, геометричні фігури і культура.

 2. 2

  Запитайте дитини про його переваги. Нехай він сам вибере тему для книги. Дитина з великим ентузіазмом виконуватиме завдання, якщо сам безпосередньо візьме участь у створенні книги.

 3. 3

  Зберіть завдання, які будуть цікаві вашому малюкові. Інтернет є хорошим ресурсом, так як тут ви можете знайти багато сайтів, що надають безкоштовні вправи, які можна роздрукувати і включити в книгу вправ. Знайдіть такі вправи: пошук слів, лабіринти, з`єднати по точках, кросворди і загадки, які відповідають віку вашого малюка.
  • Пошукайте в газеті комікси та головоломки. Діти люблять комікси, і це - відмінний спосіб заохотити юного читача.
  • Створіть "mad lib". Це гра, яка вимагає скласти невелику розповідь, грунтуючись на словах, які необхідно вписати у відповідь на поставлені питання. Ваша дитина зможе скласти свою історію. Приберіть іменники і дієслова з тексту і запропонуйте дитині заповнити пропуски, дитина зможе створити своє власне гумористичне розвиток історії. Видаліть одне слово в кожному реченні. Накресліть лінію замість пробілу, і підпишіть «іменник» або «дієслово», щоб дитині легше було придумати слово. Зайдіть в Інтернет, щоб знайти підходящі шаблони.

 4. 4

  Напишіть розповідь і увімкніть його в свою книгу завдань. Це - відмінна можливість зацікавити дитину. Використовуйте одну з улюблених книг вашої дитини як приклад, і напишіть подібну історію.

 5. 5

  Підберіть статті повчального характеру для вашої дитини. Крім читання, ви можете включити в свою книгу завдання з математики, письма, лексиці, і багато інших. Виберіть вправи, що відповідають рівню вашої дитини. Знайдіть їх в Інтернеті або складіть самі.
  • Увімкніть пісні, потішки і вірші, які допоможуть дитині розвинути музичні здібності. Виберіть пісні, які відповідають вибраній вами тематиці, наприклад, "Хай йде сніг!", Якщо ви вибрали зимову тематику для своєї книги. Ви можете співати пісні разом.

Метод 2 з 2: Оформлення

 1. 1

  Визначтеся з розміром вашої книги. Найпростіший варіант це використовувати папір формату A4, тому що ви зможете легко роздрукувати матеріал з обох сторін, не змінюючи розмір. Тим не менш, ви можете також використовувати менший формат або скласти папір формату A4 навпіл.

 2. 2

  Використовуйте програми обробки текстів, щоб комбінувати зображення і текст, перед тим як його роздрукувати. Ви можете знайти зображення улюблених героїв вашої дитини або святкові прикраси і розмістити їх у книзі.

 3. 3

  Створіть розмальовки, копіюючи зображення. Роздрукуйте сімейні фотографії або великі зображення і розмістіть їх на білий аркуш паперу формату А4. Копіюючи зображення, обведіть їх чорним товстим маркером.

 4. 4

  Створення обкладинки. Не забудьте написати ім`я вашої дитини на обкладинці, наприклад, "Книга з цікавими завданнями. Належить Давиду". Титульний аркуш має містити прізвища авторів. Якщо ви з дитиною становили цю книгу разом, напишіть свої імена та прізвища.

 5. 5

  Роздрукуйте сторінки з обох сторін. Можливо, вам доведеться перекладати сторінки вручну в принтері, щоб роздрукувати матеріал на кожній стороні. Друкуйте в чорно-білому кольорі, якщо ви робите книжку-розмальовку.

 6. 6

  Пронумеруйте сторінки. Пронумеруйте сторінки від першої до останньої. Крім того, ви можете вставити порожні сторінки, якщо хочете мати додаткові чисті сторінки, наприклад для малювання.

 7. 7

  Зробіть копії сторінок, якщо ви робите більше ніж один примірник книги. Переконайтеся, що ви вибрали необхідну опцію, щоб скопіювати обидві сторони.

 8. 8

  З`єднайте всі сторінки разом. Можна використовувати степлер. Ви також можете пробити 3 отвори і протягнути крізь них стрічку, яку ви зможете зав`язати на бантик.
  • Якщо у вас немає матеріалів, щоб переплести книгу, або ви хочете, щоб у вас вийшов більш професійний варіант, ви можете скористатися послугами друкарні. У таких друкарнях є все необхідне, щоб задовольнити ваші запити.


  • Якщо ви плануєте зробити книгу, що складається з багатьох сторінок, ви можете використовувати дирокол з трьома отворами. Вибираючи цей варіант, ви зможете постійно додавати нові сторінки.

 9. 9

  Підготуйте крейди, кольорові олівці або маркери. Ви можете також використовувати наклейки, якщо ваша дитина любить грати з наклейками.

Поради

 • Ви можете заламинировать сторінки книги, якщо у вас є така можливість. Ви зможете взяти цю книгу з собою в поїздку або в кафе. Ви можете використовувати прані маркери. Дитина зможе стерти колір і почати все заново. Деякі друкарні можуть надати цю послугу.

Що вам знадобиться

 • Папір
 • Історія
 • Крейди, фломастери або кольорові олівці
 • Вірші та пісні
 • Принтер
 • Степлер
 • Копіювальний апарат
 • Дирокол
 • Стрічка
 • Чорний маркер
 • Програма для обробки тексту
 • Навчальні матеріали
 • Пазли
 • Картинки
 • Ламинатор (за бажанням)