Як використовувати Swype клавіатуру для Android

Кожен знає, що потрібно торкатися букв, щоб набрати текст на смартфоні. Але якщо ви хочете значно збільшити швидкість вашої роботи, Android-пристрої мають спеціальну клавіатуру, яка допоможе вам вводити слова швидше. Корпорація Swype встановила її на кожне Android-пристрій (звідси і назва Swype). Навчитеся використовувати цю клавіатуру слідуючи вказівкам цієї статті.
Частина 1 з 8: Основні жести Swype

 1. 1

  Вивчіть всі слова, які вам потрібно написати. Якщо ви не можете ввести слово правильно, як Android-пристрій, в свою чергу, може дізнатися, що ви намагаєтеся написати?

 2. 2

  Використовуйте суцільні руху, коли пересуваєтеся від однієї букви до іншої, щоб "написати" слово.

 3. 3

  Будьте впевнені, що вибрали поле, що містить текст. В іншому випадку Swype не працюватиме правильно.

 4. 4

  Знайте, що Swype не працює, коли ви намагаєтеся ввести слово-пароль в текстове поле. Причина: Swype запам`ятовує, в його внутрішньої пам`яті, ваші «розмови», за допомогою яких він вивчає ваші дії на екрані. Але при цьому віддає собі звіт в тому, що люди не хочуть зберігати паролі на пристрої, навіть якщо ви погодилися зберегти ваш пароль.

 5. 5

  Знайте, що ви можете коригувати слова, які ви ввели за допомогою Swype. Тим не менш, буде краще, якщо ви не будете робити виправлення занадто часто.

 6. 6

  Навчіться включати Swype, якщо спочатку на пристрої, який потрапив до вас в руки, не включена ця спеціальна клавіатура.
  • Перейдіть до налаштувань пристрою. Ви знайдете цю настройку в меню "Мова і клавіатура".
  • Знайдіть і виберіть меню налаштувань "Вибрати метод введення", яке має бути відразу під заголовком "Налаштування тексту".
  • Відзначте круглий чекбокс праворуч від "Swype". Пристрій закриє вікно і поверне вас на сторінку налаштувань мови і клавіатури.

Частина 2 з 8: Введення слова (малими літерами)

 1. 1

  Знайдіть першу букву слова, з якою воно починається. Поставте палець на букву.

 2. 2

  Проведіть пряму лінію через всі наступні літери без зупинок.

 3. 3

  Відпустіть палець від клавіатури, коли слово закінчено.

Частина 3 з 8: Введення слова з подвоєними буквами

 1. 1

  Введіть слово до першої подвоєною літери.

 2. 2

  Зробіть маленьку петлю на клавіші з тією ж буквою, щоб повторити введення. Але не дайте петлі перетнути будь-яку іншу букву на клавіатурі. Намагайтеся зробити петлю тільки на одній букві.

 3. 3

  Продовжуйте введення слова в пристрій звичайними рухами Swype.

Частина 4 з 8: Введення слова, якого ще немає в словнику

 1. 1

  Вводите слово, літеру за літерою, використовуючи ті ж рухи, як якби Swype не був включений спочатку.

 2. 2

  Знайдіть смугу на пристрої, яка пропонує вибрати, що ви хотіли ввести. На ній має бути написано щось у дусі "додати (введене слово) в словник".

 3. 3

  Торкніться слова в смужці, яке найбільш відповідає тому, що ви намагалися написати. Перевірте його, літеру за літерою, перш ніж зберігати його.

Частина 5 з 8: Введення слова з великої літери

Метод1: натискання Shift і букви

 1. 1

  Одноразово торкніться клавіші Shift.

 2. 2

  Торкніться першої букви в слові.

 3. 3

  Продовжуйте з першої літери і вводите решту слова звичайними жестами Swype, ніби набираєте тільки залишок слова.

Метод 2: Введення тексту за межами верхнього краю клавіатури

 1. 1

  Знайдіть і поставте свій палець на першу букву, яка потенційно має бути заголовної.

 2. 2

  Проведіть пальцем прямо вгору від нижньої межі клавіші до самого верху клавіатури. При цьому не відривайте свій палець від клавіатури. 3. 3

  Поверніть свій палець до наступної букви на клавіатурі пристрою і продовжуйте вводити текст звичайними рухами Swype від букви до букви, як ніби ви вводить звичайне рядкове слово в пристрій.

Частина 6 з 8: Введення символів

Метод 1: Утримання кнопки символів

 1. 1

  Проведіть лінію від букви перед символом.

 2. 2

  Опишіть маленьке коло навколо верхньої "символьної частини клавіші", де знаходиться символ. Не дайте цього кухоль досягти зони інший клавіші. Коло може охопити маленьку порожню точку між клавіш, але не допускайте охоплення інших букв.

 3. 3

  Продовжуйте набирати залишок слова (або наступну частину слова, пов`язану з відповідним)

Метод 2: Звичайним рухом Swypeот клавіші до пробілу

 1. 1

  Знайдіть і торкніться клавіші, над буквою якій розташований потрібний вам символ.

 2. 2

  Звичайним рухом Swype проведіть до клавіші пробілу.

 3. 3

  Відпустіть палець від екрану.

Частина 7 з 8: Символи зі знаком наголосу

 1. 1

  Знайдіть і поставте палець на букву. Ви побачите діалогове вікно, спливаюче з іншими символами, які можна ввести за допомогою цієї клавіші.

 2. 2

  Проведіть пальцем до обраної букві.

Частина 8 з 8: Однобуквенниеслова

 1. 1

  Введіть букву за допомогою клавіатури Swype.

 2. 2

  Проведіть пальцем вниз до клавіші пробілу.

 3. 3

  Торкніться літери, яка найкращим чином відображає букву, яку ви намагалися ввести.
  • * Дозвольте клавіатурі автоматично виправляти слово "I", якщо ви часто неправильно його набираєте (якщо ви залишите його рядковим, що вводяться дані будуть виправлятися, і, отже, ви будете ще швидше вводити текст з цієї клавіатури).

Поради

 • Незважаючи на те, що Swype є швидкою для освоєння клавіатурою, для початку, приділіть трохи додаткового временідля вивчення правильного введення слів з її допомогою.
 • Клавіша Backspace не працює також, як працюють інші клавіші. Відпустіть свій палець від останньої букви, і затисніть клавішу на кілька секунд, якщо хочете видалити останнє слово повністю, або ж просто торкніться як на звичайній клавіатурі Android (або будь-якому іншому смартфоні).
 • Якщо Ваш пристрій не впевнено, яке саме слово ви намагаєтеся ввести за допомогою Swype-клавіатури, воно запитає вас за допомогою меню вгорі пристрою. Торкніться слова. Це обумовлено тим, що може бути кілька варіантів вирішення візерунка, який ви «написали». Але при цьому тільки один візерунок є правильним, тим, який ви хотіли ввести.
 • Більшість Android-телефонів використовують синю лінію, щоб відобразити Swype-візерунок, але є такі, які використовують помаранчеву (такі як Amazon Kindle Fire і інші планшетні пристрої).
 • "Стрибайте" від букви до букви, якщо рівна лінія може описувати слово. Слідкуйте за вашою лінією, коли намагаєтеся ввести «pit», а потім «put». Бачите, рівні лінії майже однакові. Якщо ви навмисно будете огинати клавіші, ви зможете уникнути роздратування від частого відображення неправильно введених слів у Swype з першого разу.
 • Завжди використовуйте навчання для Swype на пристрої. Це не тільки навчить вас методам використання цієї клавіатури, але також дозволить пристрою краще звикнути до ваших двіженіям.Тем самим, ви зменшите стрес від "роздратування", коли пристрій буде вводити слово невірно.
 • Неважливо, який палець ви використовуєте для Swype-рухів від букви до букви, але постарайтеся використовувати один і той же палець заради навчання (особливо в перший час) і до тих пір, поки не звикнете використовувати цю клавіатуру.
 • Після того, як ви відпустили палець, клавіатура автоматично вставить пробіл після слова. Ви не повинні вчиться їх ставити (якщо такі є) за допомогою самої клавіші «Пропуск».

Попередження

 • Переконайтеся, що встановлена правильна мовна версія Swype-клавіатури. В іншому випадку, ви побачите повністю неправильне написання кожного слова в реченні, навіть якщо ви правильно його написали і / або додали в словник. Якщо ви пишіть слова тільки англійською, чи не возитеся з настройками мови на пристрої (клавіатури і методи введення> настройки Swype). Пристрій має власну клавішу, яка буде показувати версію клавіатури, яка використовується в даний момент.
  • Пізніше ви cможете відредагувати користувальницький словник. Але постарайтеся не зберігати занадто багато словників, якщо не збираєтеся їх використовувати.