Як використовувати реактивний стрибок в Team Fortress 2

Team Fortress 2, зазвичай звана TF2 - це популярний шутер від першої особи з дев`ятьма ігровими класами, кожен з яких має свої власні унікальні здібності. Солдат, один з цих класів, який може похвалитися здатністю Реактивного стрибка. При використанні реактивного стрибка, гравець може стрибнути вище, ніж дозволяє звичайний стрибок. Ця перевага можна використовувати безліччю способів, включаючи ухилення від ворожих атак, можливість забратися на більш високі уступи, переміщення по карті і т.д. Хоч реактивні стрибки прості, правильне їх виконання вимагає деякого досвіду, терпіння і швидких рефлексів. Ця інструкція вимагає базового розуміння управління в Team Fortress 2 і рекомендується також розуміти основні правила гри.

Кроки

 1. 1

  Виберіть ракетомети в якості зброї. Зробіть це, покрутивши колесо миші в обох напрямках, поки не побачите з правого боку екрану, що ракетометвибран. Якщо у вашої мишки немає колеса прокрутки, або якщо ви використовуєте для гри трекпад ноутбука (що, завдяки природі гри, не дуже хороша ідея) ви можете вибрати зброю використовуючи цифрові клавіші на клавіатурі. Натисніть клавішу "1" на клавіатурі щоб вибрати ракетомети. За замовчуванням, стандартний ракетомети присвоєно перший слоту. Якщо він призначений на інший слот, натисніть цифру, відповідну слоту, якому присвоєно ракетомети. Якщо ракетомети не призначено ні на один слот, ви можете зробити це, натиснувши клавішу "m". Ця дія відкриє доступ до екрану спорядження. Призначте ракетомети на один з доступних трьох слотів. Він може замінити будь-яке інше зброю, яка там вже було, тому вибирайте обережно.

 2. 2

  Поверніться в напрямку, якому збираєтеся стрибати. З метою навчання рекомендується, що ви ще й будете дивитися в напрямку стрибка. Також ви можете стрибати на місці. У цьому випадку неважливо, куди ви повернетесь.

 3. 3

  Рухайтеся вперед. З метою навчання рекомендується, що ви будете рухатися туди, куди ви дивитеся. Зробіть це, натиснувши і утримуючи клавішу "W" на вашій клавіатурі. Якщо ви збираєтеся стрибати в різних напрямках, ви також можете натискати на інші клавіші напрямків "A", "S", "D", або комбінації з двох, щоб рухатися по діагоналі.

 4. 4

  Стрибайте. Зробіть це, натиснувши на клавішу «Пробіл».
 5. 5

  Швидко подивіться на землю. Якщо ви вже дивіться вниз, пропустіть цей крок. Зробіть це, підтягнувши мишку ближче до вас. Важливо робити це швидко, до того, як ви досягнете вершини стрибка.

 6. 6

  Вистріліть одну ракету відразу після того, як ви подивилися вниз. Важливо зробити це, як тільки ви досягли верхньої точки стрибка. Це важливо, тому що це убезпечить вас від вибухового радіуса ракети і шкоди, що завдається їй. Запускайте ракету, натискаючи ліву кнопку миші.

 7. 7

  Якщо ви безпомилково слідували цим крокам, ви стрибну значно вище, ніж зазвичай. Використовуйте цю здатність з розумом, і після невеликої практики ви станете експертом реактивних стрибків! Веселіться!

Поради

 • Коли ви виконуєте реактивний стрибок, НЕ натискайте «W» у польоті. Це погіршить ваш «стрейф» і дальність польоту.


 • Реактивні стрибки можуть бути дуже ефективними, коли вам потрібно швидко переміщатися по карті.
 • Реактивні стрибки наносять утрату за рахунок розкиданого утрати від вибуху. "Тренувальний ракетомети» не завдає шкоди від вибуху. Але будьте обережні, тому що навіть з цією зброєю ви можете отримати пошкодження від падіння.
 • Розумійте, коли реактивний стрибок необхідний. Якщо звичайного стрибка достатньо, щоб досягти потрібної вам висоти, необов`язково використовувати реактивний стрибок, так як ви швидше за все витратите цінні здоров`я і боєзапас. Але також не дозволяйте цієї думки стояти у вас на шляху. Відмінно виконаний реактивний стрибок вражає, і змушує заздрити.
 • Зверніть увагу, що рівень здоров`я падає після стрибка! Пам`ятайте, що можете поранитися, роблячи це. Переконайтеся, що у вас достатньо здоров`я, до стрибка і не робіть це раз за разом!
 • Майте терпіння. Ця здатність вимагає часу для навчання.
  • Можна непогано попрактикуватися поза грою, вибравши режим гри «Тренування».

Попередження

 • Будьте обережні і не випустіть ракету занадто рано чи пізно. Зробивши це, ви втратите зайве здоров`я і зменшіть висоту стрибка.
 • Не витрачайте багато часу на підготовку до реактивного стрибка. Це може змусити вас відволіктися від того, що відбувається в грі. Гарненько попрактикуйтесь в реактивних стрибках і вам не доведеться відволікатися.