Як змінити інтер'єр в маленькій спальні

Оформлення невеликих спалень може викликати труднощі навіть у кращих дизайнерів. З - за обмеженої площі приміщення або низької стелі, може здатися, що ви намагаєтеся скласти пазл. На щастя, використовуючи деякі дизайнерські секрети, гарне розташування, і трохи креативності, ви зможете створити красиву кімнату, яка буде здаватися більше, ніж є насправді.
Частина 1 з 3: Оформлення стін

 1. 1

  Гра називається «зробіть так, щоб ваша невелика кімната виглядала більше, ніж є насправді». Хоча ви і не можете насправді розширити простір кімнати, деякі дизайнерські секрети можуть змусити її виглядатитак, ніби ви збільшили розмір кімнати.

 2. 2

  Пофарбуйте стіни в світлі кольори. Темні кольори дивним чином роблять невелику кімнату схожою на крихітну печеру. Замість цього використовуйте радісні кольори, такі як небесно-блакитний, жовтий, кремовий, зелений, і т.д.

 3. 3

  Якщо світлі кольори не те, що ви хотіли б насправді, і ви хочете що-небудь більш темне, використовуйте жваві, яскраві кольори, наприклад, вишневий, червоний, або яскраво-бірюзовий. Ці кольори будуть виглядати досить-таки сміливо, не роблячи при цьому стіни виглядають так, як-ніби вони «закриваються» від гостей.

 4. 4

  Використовуйте дзеркала. Дзеркала - це чудовий спосіб розширити простір кімнати. Якщо у вас вже є шафа з дзеркальними дверима на всю довжину - чудово! Не міняйте його ні на що! Якщо дзеркало не було встановлено, подумайте про використання дзеркал, як прикраси. Зробіть незвичайний візерунок з додаванням дзеркал певної форми на вашій стіні, або повісьте де-небудь велике дзеркало. Ці дії дійсно можуть допомогу зробити так, щоб ваша кімната виглядала істотно більше.

 5. 5

  Використовуйте те, що у вас є. Якщо у вашої крихітної кімнати є відмінна риса, наприклад камін, або незвичайний кут, використовуйте його в якості переваги. Використовуйте поверхню каміна як книжкову полицю. Або, якщо це більш високий камін, який був замурований, помістіть ліжко навпроти нього, використовуючи ліпне прикраса каміна, як передню спинку ліжка. У кутах або отворах можна помістити стільці, столи, або навіть можна вбудувати невелику лаву для читання, особливо перед вікнами.

 6. 6

  Обмежте частину простору. Зазвичай створення такого містечка, яке зазвичай включає в себе ліжко, може мати велике значення в невеликій кімнаті. Уявіть, що широка передня спинка вашого ліжка може вмістити в себе ще й шафа для посуду. Звичайно, слід пам`ятати, що розміщуючи все навколо ліжка - необхідно залишити достатньо місця в кімнаті, для того, щоб ви могли сісти на ліжко навпроти стіни, що не вдаряючись при цьому головою об шафи або полиці.

 7. 7

  Не захаращуйте стіни декораціями. Так як ваша кімната невелика, вам необхідно створити відчуття її відкритості наскільки це можливо. Коли на стінах занадто багато прикрас, це схоже на те, що якби ви пофарбували стіни в темний колір - кімната може раптово стати схожою на печеру. По можливості, використовуйте трохи декорацій (таких, як дзеркала) для стін, а іншими прикрасьте інші поверхні.

Частина 2 з 3: Підбір меблів

 1. 1

  Оскільки простір кімнати і так невелика, до вибору меблів потрібно підходити мудро. На щастя, існує декілька прийомів, які можуть стати в нагоді для створення відповідної обстановки, а також відмінні способи, як максимально грамотно використовувати простір.

 2. 2

  Сфокусуйтеся на головній точці у вашій кімнаті. У більшості невеликих кімнат, точкою фокусування є або ліжко, або вікно. Оскільки ви не хочете, щоб ці дві точки конкурували між собою за увагу, необхідно вибрати щось одне в якості центру кімнати. Коли ви зробите вибір, вам слід оформити іншу точку максимально нейтрально. Для порівняння, якщо ви обираєте в якості центральної точки ліжко, оформіть спинку ліжка кількома яскравими подушками і використовуйте забавне покривало. У той же час, використовуйте такі нейтральні кольори, як білий, кремовий, сірий, або коричневий - для фіранок на вашому вікні.
  • Ви можете також створити найбільш виграшну ситуацію, розмістивши ліжко під вікном - два предмети об`єднуються в одну чудову центральну точку.

 3. 3

  Вибирайте ліжко поменше. У той час як ви схиляєтеся до покупки великому ліжку (чому ні?), Ви також можете купити ліжко поменше, яка зможе поміститися в кімнаті, не займаючи весь простір підлоги. Якщо ви оформляєте невелику дитячу, краще придбати двох-ярусні ліжка - вони займуть значно менше місця.

 4. 4

  Спробуйте побудувати ліжко - «горище». Якщо ви дійсно хочете збільшити простір, таке ліжко це прекрасний вибір. Ви зможете спати вище, і при цьому у вас залишиться достатньо місця для письмового столу, дивана, місця для занять йогою, або будь-яких інших речей, які ви сподіваєтеся розмістити у вашій кімнаті.

 5. 5

  Пробуйте пустити в хід тумбочки. Якщо у вас невелике приміщення, ви можете взяти до уваги поверхню тумбочок. Придбайте закриту полицю, яку можна купити в будь-якому магазині меблів, і встановіть її догори дном на вашій стіні. Це забезпечить вам місце для зберігання речей, туди можна буде поставити будильник, або інші декоративні приналежності для прикроватной площі.
  • Ви також можете встановити звичайну полицю, яка буде виконувати ті ж функції, що і закрита полку, але в ній немає бортиків, що захищають речі від падіння. 6. 6

  Мислите вже. Якщо у вас достатньо місця для прикроватного столика, використовуйте приставний столик на тонких ногах. У порівнянні з громіздкими, схожими на шафи, тумбочками, цей витончений столик займе менше місця, при цьому місця буде достатньо для розміщення сувенірів або лампи біля вашого ліжка.

 7. 7

  Придбайте плоский телевізор. Якщо ви хочете поставити телевізор у вашу спальню, оптимальним варіантом буде плоский екран, який можна встановити на вузькій панелі на стіні, або розташувати його на книжковій полиці. Вся справа в максимальну зручність тонких телевізорів - їх можна помістити в ті місця, куди звичайний телевізор просто неможливо встановити (як на стіні, наприклад).

 8. 8

  Утримуєте вашу кімнату в чистоті. Оскільки ви володієте і без того невеликим приміщенням, вам просто необхідно підтримувати порядок і постійно звільняти кімнату від скупчилися речей. У той час, як у кімнаті більшого розміру, купа футболок не буде так кидатися в очі, у вашій кімнаті вона дійсно буде схожою на гору. Заведіть звичку підтримувати чистоту вашої кімнати, щодня застилаючи ліжко, кладучи речі на місце після їх використання, і прибираючи одяг у шафу перед сном.
  • Так само гарною ідеєю буде завести кошик або сумку для білизни де-небудь у кімнаті, як у вашій вбиральні.

 9. 9

  Подумайте про встановлення підвісних або настінних ламп. Якщо ви вважаєте, що вам не куди поставити лампу, ви, можливо, захочете встановити кілька настінних бра або підвісних світильників. Зокрема, підвісні лампи, подібно красивою люстрі, можуть дійсно прикрасити вашу кімнату. Оскільки вони звисають зверху, або по стінах, вони займають значно менше місця, ніж звичайна настільна лампа.

Частина 3 з 3: Використовуйте місця для зберігання речей мудро

 1. 1

  Заведіть кілька тумбочок під ліжком. Зберігаючи речі під ліжком, ви використовуєте одну з найбільш класичних прийомів, використовуваних в оформленні невеликих приміщень. Звичайно, при цьому необхідно, щоб ваше ліжко стояла на каркасі, що необхідно, якщо ви живете в маленькій кімнаті. Що стосується полиць, полиці на колесах найкраще використовувати на дерев`яній підлозі. Пластикові стелажі так само хороші для використання їх під ліжком.

 2. 2

  Помістіть стелажі біля задньої спинки вашому ліжку. Стелажі можуть бути двоярусними, як ступені. Помістіть подушку зверху, і це може стати стільцем. Ці стелажі можуть включати в себе тумбочки, скриньки, або і те, і інше. Для зберігання речей, які ви хотіли б заховати, або для тих речей, які ви хотіли б показати.

 3. 3

  Купуйте узголів`я у вигляді тумбочки для ліжка. У невеликій кімнаті ви завжди турбуєтеся про те, де зберігати речі. Тумбочка-узголів`я може виконувати роль сейфа. Ви можете купити такий вид узголів`я ліжка онлайн або в будь-якому меблевому магазині. Помістіть його за ліжком, підніміть верхню панель, і помістіть ваші речі в утворилося простір.

  • Ви так само можете подумати про придбання узголів`я з уже вбудованими в нього шафками. Помістіть туди книги, елементи декору або речі для сну.

 4. 4

  Підійдіть творчо до зберігання дорогих вам речей. Краще не захаращувати поверхню меблів невеликими речами, які вам дороги, але вам не обов`язково бачити їх кожен день. Краще придумати якесь унікальне місце для їх зберігання, завдяки яким ви зможете скористатися ними в будь-який момент. Один з найкращих варіантів - це зберігання в книзі. Ви вирізуєте центр сторінок, утворюючи невелике заглиблення. У неї ви ставите пам`ятний подарунок, і ставите книгу на книжкову полицю або приліжковий столик.

 5. 5

  Виріжте частина стіни, щоб вийшли прорізи. Якщо вам недостатньо місця для підвісних полиць, ми можете зробити полки всередині вашої стіни. Роблячи це, вам необхідно буде зробити вертикальний прямокутний виріз між балками в стіні. Коли ви це зробили, ви відновлюєте поверхню за допомогою гіпсокартону або дерева. В отриманих роз`ємах ви робите полки. Таким чином, ви можете зробити книжкову шафу всередині вашої стіни.
  • Також ви можете використовувати так звані `невидимі` книжкові полиці. Подібні полки дадуть вам можливість розміщувати свої речі як на звичайних полках, при цьому фактично не займаючи простір стін, необхідне для установки полиць.

 6. 6

  Оформіть кутовий стелю. Якщо у вас кутовий або трикутний стеля, є способи обробити це низьке простір. Оскільки стелю під кутом, ви, ймовірно, не захочете використовувати простір під кутом стелі, які зустрічаються досить часто. Встановіть вбудований ряд шаф і полиць на поверхні стіни. Це займе незайнятого простору, а так само забезпечить вас великою кількістю місця для зберігання тих речей, зберігання яких до цього займало інші частини кімнати.

Поради

 • Якщо в тому районі, де ви живете, є меблевий магазин, рушайте туди, і подивіться варіанти оформлення спалень. Там часто можна зустріти приклади, як розмістити меблі в невеликій кімнаті.