Як запросити дівчину на побачення, якщо ви не впевнена у собі людина

Якщо ви не впевнена у собі людина, але ви хочете запросити дівчину на побачення, то ось як вам потрібно вчинити. Бажаємо успіху!

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся в тому, що ви насправді її любите. Причиною розпаду багатьох пар є те, що люди не люблять один одного. Не поспішайте і постарайтеся дізнатися її краще. Вам подобається в дівчині тільки її зовнішність? Якщо так, то, швидше за все, ваші стосунки приречені на провал. Відносини будуть довговічними тільки в тому випадку, якщо ви будете любити в дівчині особистість.

 2. 2

  Чи є вона тією людиною, з яким би ви хотіли бути поряд до кінця своїх днів? Нехай це звучить пафосно, але який сенс починати відносини, яким судилося тривати не більше двох тижнів? Якщо ж ви вважаєте, що ви б могли одружитися на цій дівчині, то значить, вам потрібно запросити її на побачення. Якщо її кандидатуру ви не вважаєте гідною для посади дружини, то не потрібно грати зі своїми почуттями і почуттями цієї дівчини.

 3. 3

  Дізнайтеся про неї якомога більше. Чим вона захоплюється? Любить вона футбол? Чи подобається їй читати? Вона православна чи католичка? Яка музика їй подобається? Скромна вона? Після того, як ви дізнаєтеся її получше, ви зрозумієте, чи є у вас що-небудь спільне.

 4. 4

  Будьте самим собою. Перш, ніж запросити дівчину на побачення, пам`ятайте, що дівчатам в хлопцях насамперед подобається їхня впевненість у собі, але скромність вони теж можуть зрозуміти. Тому, будьте самі собою. Якщо намагаєтеся будувати з себе того, ким ви не є насправді, дівчина все одно про це рано чи пізно дізнається, тому будьте самим собою. Якщо ви їй не подобаєтеся таким, яким ви є в дійсність, значить, так тому і бути. Можливо, вона не знає вас досить добре, але ви не впадайте у відчай - навколо стільки прекрасних дівчат! Також пам`ятайте, що якщо дівчина скромна, то її може налякати наполегливість і завзятість хлопця, тому постарайтеся знайти золоту середину.

 5. 5

  Не починайте стосунки з дружніх, інакше вам потім буде складно поміняти свій статус. Вивчіть її і як тільки зрозумієте, що настав підходящий момент, підійдіть до дівчини і запросіть її на побачення. Якщо вона відмовить, то це все одно не кінець світу. Зачекайте, поки вона змінить свою думку щодо вас, або догляньте собі нову дівчину. Але не намагайтеся зустрічатися відразу з кількома дівчатами і не починайте відносин, які вам не потрібні спочатку.

 6. 6

  Не запрошуйте дівчину на побачення допомогою соціальних мереж. Не слухайте, що кажуть інші люди: жодна дівчина не захоче зустрічатися з хлопцем, у якого не вистачило сміливості підійти до неї особисто. Так, вам простіше написати все в інтернеті, адже на вас не буде тиснути присутності дівчини, але от дівчина буде чекати саме особистого запрошення. Більш природним є запрошення віч-на-віч. До того ж, якщо дівчина відчує те, що відчуваєте ви, вона вам не відмовить.
 7. 7

  Скажіть їй все в обличчя. Якщо у вас все-таки не вистачає сміливості підійти до неї особисто, зателефонуйте їй, але ні в якому разі не використовуйте дитячі абревіатури і смайли в соціальних мережах. Розкажіть їй про ваші почуття. Нехай вона зрозуміє, що, якщо буде потрібно, то ви завжди будете поряд. Не потрібно говорити, що ви її любите, так як це може прозвучати неправдоподібно, особливо, якщо ви знайомі недавно. Будьте чесним і щирим і залишайтеся самим собою. Щоб запросити дівчину на побачення, зовсім необов`язково бути самовпевненим, просто скажіть їй «Привіт. Ти мені подобаєшся, і я б хотів дізнатися тебе трохи краще ». Якщо вона вам відмовить, можливо, ваша пропозиція була для неї повною несподіванкою, тому не впадайте у відчай і не думайте, що відмова стався через вас.

 8. 8

  Постарайтеся бути самим собою, але пам`ятайте, що у вас більше шансів, якщо у вас з дівчиною, яка вам подобається, є спільні інтереси.

 9. 9

  Якщо ви дуже скромний, то не потрібно тараторити щось на зразок «Я тебе люблю і запрошую тебе на побачення», інакше вона вам просто відмовить. Замість цього підійдіть до неї і скажіть «Привіт, (її ім`я). Я знаю, ми просто друзі, але не могли б ми зустрітися? ». Якщо ж вона і на цю пропозицію відповість «Ні», все одно не здавайтеся, але й не ходите за нею слідом.


Поради

 • Сфокусуйтеся на ній. Якщо ви збирайтеся фліртувати з цією дівчиною і ще з десятком інших дівчат, то ваш план, швидше за все, приречений на провал. Нехай вона дізнається, що вона єдина дівчина, з якою ви б хотіли мати романтичні стосунки.
 • Будьте зрілим. Так, багатьом дівчатам подобається, коли у хлопця є гарне почуття гумору, але ніяка дівчина не потерпить дурних, вульгарних і незрілих жартів.


 • Посміхайтеся. Дівчатам подобаються веселі та енергійні хлопці, які не поводьтеся так, ніби ви вчора когось поховали.
 • Правильно розпорядитеся часом, який вам приділить ця дівчина.
 • Пам`ятайте, що час не можна повернути назад, тому краще шкодувати про те, що ви зробили, ніж про те, чого ви не зробили.
 • Запрошуючи дівчину на побачення, переконайтеся в тому, що цього ніхто не бачить, адже дівчина буде почувати себе ніяково. Почекайте, коли вона залишиться наодинці, і підіть до неї.
 • Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом, ви ж не хочете відлякати дівчину неприємним запахом? Розчешіть, почистіть зуби. Зовсім не потрібно надягати смокінг, але і в лахмітті ходити не потрібно.
 • Відкрийте дівчині своє серце. Розкажіть їй щиро про свої почуття, перед щирими словами не встоїть навіть найсерйозніша і незговірлива дівчина.

Попередження

 • Будьте самим собою, інакше дівчина не буде вам довіряти.
 • Підійдіть до дівчини особисто, але не підсилає свого друга, і не користуйтеся соціальними мережами.
 • Перш, ніж підходити до дівчини, переконайтеся в тому, що у неї немає хлопця.
 • Не будьте занадто напористим.
 • Якщо вона вам відмовить в перший раз, через деякий час зробіть ще одну спробу.