Як чистити декорації акваріума

Водорості, що гниють органічні матеріали, а також рибні відходи забруднюють ваш акваріум. Ці забруднювачі зазвичай покривають всі доступні поверхні вашого акваріума. Сифон акваріума працює для видалення гравійного субстрату, губка з водоростей і скребок чистять скла вашого акваріума, але ніщо насправді не очищає прикраси акваріума. Ми пропонуємо просте і недороге рішення.

Кроки

 1. 1

  Вийміть декорації. Під час чергової технічної очистки акваріума і заміни води, чистими руками обережно витягніть всі декорації з вашого акваріума.

 2. 2

  У кухонній раковині промийте акваріумні декорації, використовуючи тільки теплу воду-не використовуйте мило або хлор. Це видалить значну частину відходів.

 3. 3

  Видаліть водорості. Подушечками пальців, можна надіти спеціальні рукавички, які використовуються тільки при очищенні акваріума, видаліть водорості з поверхні і з ущелин декорацій.
 4. 4

  Вийміть органічні декорації (корчі) з раковини, і залиште тільки декорації неорганічного походження, заповніть раковину гарячою водою і залиште декорації замочуватися, поки ви будете займатися очищенням акваріума (Органічні декорації не потребують подальшої очищенні).

 5. 5

  Переміщення живі рослини, якщо це можливо. Якщо деякі з ваших акваріумних декорацій включають водні рослини, коріння яких знаходяться в грунті, якщо можливо, обережно викорените їх і перемістить в кут акваріума. Тепер ви можете спокійно злити воду і видалити гравій, не пошкоджуючи водні рослини. Ви також можете протерти будь водорості з верхньої та нижньої частин листя рослин, а також видалити корчі і камені, які могли пристати до них. 6. 6

  Висушіть і охолодіть декорації. Після того, як ви очистили акваріум і змінили воду, злийте воду з раковини з декораціями, висушіть їх, і залиште остигати до кімнатної температури.

 7. 7

  Покладіть їх назад. Тепер можна помістити декорації назад в акваріум. Вдалий привід змінити дизайн вашого акваріума, щоб вашій рибку було цікаво.

 8. 8

  Готово.

Попередження

 • Використання мила або миючих засобів може забруднити акваріум, якщо вони не будуть повністю вилучені.
 • Перед тим, як почати очищення вашого акваріума, завжди вимикайте всі фільтри і нагрівачі.