Як дізнатися, яку страховку взяти на орендований автомобіль

Чи повинні ви зробити вибір на користь додаткового страхування орендованого автомобіля? Можливо, це не потрібно, якщо ваш власний автомобіль застрахований. Читайте далі ...

Кроки

 1. 1

  Знайте обмеження страхування вашого власного автомобіля. Коли ви берете машину в оренду, більшість приватних компаній з автострахування переносять страхове покриття (яке поширюється на ваш особистий автомобіль) на орендоване транспортний засіб до тих пір, поки ви не перестанете ним користуватися. Зателефонуйте в своє страхове агентство для впевненості.
  • Якщо ви дозволяєте собі сторонніх водіїв, які НЕ включені в ваш індивідуальний поліс автомобільного страхування, то піддаєтеся ризику, що ці люди, що керують орендованим автомобілем, і збиток, який вони принесуть, не покриються страховкою. Уточніть це питання у своїй страховій компанії.
  • Якщо ваш поліс надає мінімальне страхове покриття, вам необхідно обчислити вартість втрати або пошкодження нового транспортного засобу (орендованого автомобіля) і вирішити, чи потрібно доповнити страхове забезпечення. Індивідуальні поліси автострахування, що поширюють страховий захист на випадок зіткнення з орендованим автомобілем, можуть забезпечити ліміт покриття, рівний вартості вашого собсвенно транспортного засобу. Якщо вартість вашого особистого автомобіля менше вартості орендованого засоби пересування, ви як і раніше можете накликати на себе відповідальність за пошкодження.

 2. 2

  З`ясуйте, чи надає компанія, що видала вам кредитну картку, яку-небудь захист. Деякі компанії, що займаються випуском кредитних карток, пропонують страховку прокатного автомобіля, якщо ви оплачуєте оренду їх карткою.
  • Запитайте про вимоги до відшкодування грошей. Наприклад, вам можуть не повернути гроші, якщо ви не повідомили компанію, що випустила кредитну картку, протягом певного проміжку часу (наприклад, 45-ти днів) після інциденту.
  • Як правило, для того, щоб страхування відповідальності власника кредитної картки працювало, вартість аредовать автомобіля повинна бути повністю оплачена цієї кредитною карткою, а також ви повинні відмовитися від страхування збитку автомобілю, запропонованого компанією, що надає оренду, і бути основним орендарем машини (Хоча сторонні уповноважені водії також покриваються страховкою).

 3. 3

  Перевірте, чи застраховані ви при виконанні якого-небудь з наступних конкретних умов:

  • У разі ділових поїздок деякі індивідуальні поліси автострахування можуть не покривати оренду. Більшість страхових компаній НЕ покривають будь-яке використання автомобіля для доставки їжі, матеріалів, сировини, паперів або людей у ділових цілях.
  • У разі тривалої оренди страхове покриття може бути обмежене. Більшість програм компаній, що займаються наданням кредитних карток, покривають страховку орендованого транспортного засобу строком до одного місяця.  • За кордоном страхове покриття може не підтримуватися.
  • Деякі конкретні транспортні засоби не покриваються страховкою (рідкісні машини, будиночок на колесах, вантажні автомобілі малої вантажопідйомності і т.д.)

 4. 4

  Якщо страхового покриття, що забезпечує вашим власним страховим полісом і / або компанією, що випускає кредитні картки, які не достатньо, то вам, можливо, захочеться розглянути пропозиції агенства, що надає оренду, - будь-яка страховка краще її відсутності. Заднім розумом всі міцні, так що завжди краще заплатити в день символічну суму, ніж зіткнутися з виплатами в тисячі доларів протягом багатьох років за планом погашення боргів за пошкодження майна або з утриманням майна до сплати боргу за тілесні ушкодження. Ось кілька планів, які в більшості штатів зобов`язані запропонувати за законом:

  • «Відмова від прав на відшкодування збитків при зіткненні», так само відомий як «додатковий захист транспортного засобу» або «відмова від вимоги компенсації збитку». Відмова від компенсації шкоди означає, що, якщо машина з яких-небудь причин пошкоджена, ви можете просто піти без будь-якої відповідальності. Це справедливо, навіть якщо ваш індивідуальний поліс автомобільного страхування відстрочений. Це звільняє вас від сплати франшизи, яку ви повинні були б внести під ваш поліс автострахування, крім випадку, коли відмова сам по собі оподатковується.
   • коштує до 19 доларів в день
   • відповідальність за шкоду при зіткненні переходить від вас до компанії, що надає автомобіль в оренду
   • надає страховий захист на випадок «неможливості використання». За «втрату експлуатаційних якостей» компанією-орендодавцем стягується збір, якщо ваш орендований автомобіль пошкоджений і направлений в ремонт. Вам буде виставлений рахунок за всі збитки і ремонт орендованого автомобіля, а так само за кожен день, коли транспортний засіб не було в стані для оренди. Це може скластися! Плата за «втрату експлуатаційних якостей» зазвичай не покривається індивідуальним полісом автомобільного страхування.
   • може бути анульований, якщо ви їхали нелегально або по грунтових дорогах
   • якщо у вас немає власного комплексного страхування і страховки на випадок зіткнення, тоді покупка відмови - хороша ідея. Є різні рівні, що визначають ступінь вашої відповідальності (ні за які ушкодження, через пошкодження в межах від 500 до 3000 доларів і т.д.)
  • Страхування цивільної відповідальності


   • захищає на суму до 1 мільйона доларів
   • cтоит в межах від 7 до 14 доларів на день
   • якщо у вас вже є страховий поліс, тобто і страхування відповідальності
   • Більшість штатів вимагає від компаній-орендодавців покрити мінімальну відповідальність безкоштовно. Перевірте, пред`вляются ці вимоги у вашій країні, і вирішіть, чи достатньо вам цього.
  • Індивідуальне страхування від нещасних випадків
   • покриває рахунки швидкої допомоги та медичні рахунки для кожного, хто перебуває в машині
   • коштує від 1 до 5 доларів на день
   • можливо, вам не потрібно це страхування, якщо у вас є діючий поліс автострахування або (це стосується всіх в машині) достатня медичне страхове покриття
  • Страхове покриття особистого майна
   • покриває розкрадання речей в транспортному засобі
   • коштує від 1 до 4 доларів на день
   • в якості альтернативи можна купити генеральний поліс або страховку орендарів, так цінні предмети будуть повністю під захистом, куди б ви не попрямували

Поради

 • Якщо у вас немає власної машини або ви дуже часто орендуєте автомобілі, вам краще проконсультуватися зі своїм страховим агентом з приводу покупки страхування відповідальності осіб, які не є власниками транспортного засобу. Це може забезпечити цілком достатнє покриття по декількох орендах і може виявитися угодою краще, ніж відмова від відповідальності за завдану шкоду, пропонований компаніями-орендодавцями. Але майте на увазі, якщо винуватцем шкоди, заподіяної орендованому транспортному засобу, будете ви, то це може бути причиною збільшення звичайного страхового внеску за орендований автомобіль.
 • Якщо ви потрапили в аварію на орендованому автомобілі і ваш індивідуальний поліс автострахування переноситься на орендоване авто (що роблять більшість полісів автомобільного страхування по всій країні), то додаткове страхування, яке ви купуєте у страхового агента, вважається розширенням вашого особистого поліса автострахування. Це означає, що ваша страховка буде виплачена в першу чергу, а будь-які пошкодження за межами цієї суми будуть покриті орендодавцем. Це за винятком зіткнень на орендованій машині. В останньому випадку, ви виплатите франшизу за ремонт орендованого автомобіля, а орендодавець заплатить залишок. Ви звільняєтесь від цього єдино в тому випадку, якщо в зіткненні винна інша сторона АБО якщо ви вибрали додаткове страхування, тому що додаткова страховка покриває збитки орендованій машині, але не майновий збиток, заподіяний іншим, якщо це не розширене становище.
 • При оренді автомобіля за кордоном вас можуть попросити довести, що ви застраховані на оренду автомобіля, інакше вам доведеться виплачувати великі щоденні страхові внески. Перевірте це питання перед відправленням і розгляньте можливість отримання тимчасового страхування для вашої поїздки (Наприклад, Американ Експрес безкоштовно надає цю послугу автовласникам.)

Попередження

 • Прочитайте дрібний шрифт у вашому угоді по картці. Більш ніж імовірно, що їх страхове покриття тільки другорядне. Це означає, що після того, як ви відшкодуєте збиток з власної кишені, ви можете спробувати отримати гроші від Master Card або Американ Експрес. Не їхня справа віддавати гроші, так що швидше за все ви нічого від них не отримаєте. (Але маркетинг дозволяє вам почувати себе впевнено.) Якщо ваша кредитна картка покриває деякі збитки, то вони або візьмуть на себе суму збитку, пропорційно розподілену між ними і агентством з оренди, ПОНАД ліміту по страховому полісу, або скажуть, що вони покривають що- то з того, що ні оплачено двома іншими організаціями.
 • Доповнення до страхування цивільної відповідальності увазі, що, якщо ви винні в зіткненні з іншим автомобілем, агентство оплачує всі збитки постраждалій стороні (тієї, на чию машину ви врізалися). ЦЕ ТІЛЬКИ ПОНАД ПОКРИТТЯ ВАШОГО ВЛАСНОГО СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА АВТОМОБІЛЬ!
 • Найчастіше покриття кредитної картки для страхування поширюється тільки на власника картки. Воно може не включати дружина власника картки (якщо він за кермом орендованого автомобіля).