Як прибрати мікротріщини на склі автомобіля

Лобові та інші скла автомобіля сильно схильні тріщин і подряпин. Їх складно усунути, але можливо. Читайте далі, щоб дізнатися спосіб, як самому прибрати ці мікротріщини.


Кроки

 1. 1

  Огляньте всі вікна на вашому автомобілі, включаючи заднє і лобове скло. На них можуть бути додаткові тріщини, які вимагають вашої уваги.

 2. 2

  Придбайте спеціальний ремонтний комплект для лобового скла під назвою бруківці комплект. Він має присоски на кожному кінці мосту, які фіксуються на склі, це кращий варіант для мікротріщин для вертикальних стекол автомобіля. Ці комплекти доступні у різних автопоставщіка і роздрібних магазинах.

 3. 3

  Зачистіть тріщину і зону навколо неї, щоб там не було бруду, залишків скла та іншого сміття. Металевий щуп підходить найкраще для процесу очищення.

 4. 4

  Скористайтеся щупом, щоб зробити кола на кожному кінці мікротріщини. Акуратно притисніть його, так, щоб не пошкодити внутрішній пластиковий шар скла. Це запобігає подальше розширення або розповсюдження тріщини.

 5. 5

  Наберіть вказану кількість смоли в інжектор, як вказано на упаковці набору.
 6. 6

  Розташуйте бруківці прилад так, щоб інжектор був прямо над тріщиною. Закріпіть присоски на місце. Додати смоли в тріщину за допомогою інжектора або використовуйте елементи керування тиску і вакууму в інжекторі, щоб висмоктати повітря з тріщини, запускаючи туди смолу. Коли тріщина заповниться смолою, зніміть перемичку з вікна.

 7. 7

  Дайте смолі стати повністю твердою і сухою. Смола з комплекту для ремонту лобового скла не висихає на повітрі-вона вимагає ультрафіолетового (УФ) світла від сонця або УФ лампи для повної просушки.

 8. 8

  Застосуйте велика кількість шлифовочной смоли прямо на мікротріщину, які прибирають. Використовуйте целофанову плівку, покрийте нею зону, де застосовуєте смолу. Піддайте впливу прямих сонячних променів або УФ лампи і дайте цій частині скла висохнути. Після того, як вона висохне, для завершення ремонту, зніміть покриття і обережно соскребіте зайву смолу лезом бритви, щоб вона була на одному рівні з іншою частиною скла.

 9. 9

  Очистіть вікно засобом для миття скла.

Поради

 • Незважаючи на те, що ремонтний комплект призначений для лобових стекол, він буде працювати так само добре і на інших вікнах автомобіля.


 • Робіть ремонт в сонячний день, якщо ви плануєте провести його на вулиці. Це дозволить смолі висохнути швидше і краще.
 • Позбавляйтеся від мікротріщин, як тільки ви їх помітите. Чим раніше ви усунете їх, тим краще будуть результати ремонту.

Попередження

 • Якщо тріщина на вашому склі більше 3 дюймів (7,6 см), то комплект ремонту вітрового скла, швидше за все, вам не допоможе. У такому випадку, краще всього зверніться до фахівця.
 • Метод професійної заливки смоли зазвичай показує кращі результати, ніж комплект зроби-сам.

Що вам знадобиться

 • Мостовий комплект для ремонту лобового скла
 • Целофанових покриття (якщо не входить в ремонтний комплект)
 • УФ лампа (опціонально)
 • Бритвене лезо
 • Засіб для миття скла