Як прати одяг немовляти

Одяг немовляти вимагає частого прання, так як на ній з`являються плями і неприємний запах, як наслідок неакуратності в процесі їжі, неосторoжності та ігри на вулиці. Шкіра немовлят чутлива і схильна подразнення і лущення. З метою захисту шкіри немовляти і для продовження придатності виробів, потрібен спеціальний догляд при пранні дитячих речей.


Кроки

 1. 1

  Прочитайте інструкцію з прання того одягу, який збираєтеся прати. Зверніть увагу на температуру прання, спеціальні інструкції і наявність вогнезахисного складу одягу.
  • Більшість дитячих нічних сорочок виготовлені з вогнезахисних тканин. Потрібні спеціальні запобіжні заходи для збереження вогнезахисних властивостей одягу.

 2. 2

  Сортуйте речі перед пранням. Сортуйте на невеликі купки одяг білого кольору, а також світлих і темних кольорів. Вироби з вогнезахисних тканин складіть окремо, так як вони вимагають особливого догляду. Також відокремте кольоровий одяг відповідно до необхідної температурою прання.
  • Пелюшки завжди сортуйте окремо. Ніколи не змішуйте одяг вашої дитини з брудними пелюшками.
 3. 3

  Виводите плями на одязі за допомогою м`яких засобів, з маркуванням, що вони безпечні для одягу немовлят та їхніх ніжної шкіри.
  • Ви можете вибрати спрeі, палички та розчини для попереднього замочування. Нанесіть засіб, як описано в інструкції, переконавшись, що його можна замочувати на запропоноване кількість часу.

 4. 4

  Встановіть на пральній машині температуру, рекомендовану, відповідно до маркування відсортованої одягу і наповніть машину водою.
  • Якщо одяг не має спеціального маркування, періть її в теплій воді, за винятком пелюшок і виробів з вогнезахисних тканин. Пелюшки потрібно прати в гарячій воді, для поліпшення дезінфекції. Одяг з вогнезахисних тканин потрібно прати в теплій воді, щоб вона зберегла свої вогнезахисні властивості. 5. 5

  Додайте у воду ароматизатори та миючі засоби не містять хімікатів, отмеряя їх кількість відповідно до кількості стираних речей.
  • Більшість фірм випускають миючі засоби безпечні для немовлят і, зазвичай мають маркування, що вони рекомендовані для ніжної шкіри немовлят.
  • Ви можете самі приготувати безпечне миючий засіб для немовляти. Змішайте 1 стакан пластівців кастильского мила, 1/2 склянки соди і 1/2 склянки борного мила. Насипте 1 стакан отриманої суміші в пральну машинку. Не використовуйте миючий засіб домашнього приготування для виробів з вогнезахисних тканин, так як масло, що має в складі кастильского мила може пошкодити їх вогнезахисний склад.

 6. 6

  Помістіть відібрану одяг в пральну машинку, зануривши кожен виріб у воду, переконавшись, що вага розподілена по всій пральній машині. Будьте обережні, не перевантажуйте машинку.

 7. 7

  Закрийте дверцята і дозвольте одязі пройти весь нормальний цикл прання.

 8. 8

  Виберіть на панелі інструментів машинки функцію додаткового полоскання, щоб переконатися, що всі залишки мила або мийного засобу видалені.
  • При використанні миючого засобу домашнього приготування, додайте одну столову ложку білого оцту, так як кастильское мило змивається важче, ніж кошти куплені в магазині.


Поради

 • Виперіть новий одяг немовляти, перед тим як одягнути в неї вашої дитини. Деякі вироби піддаються хімічному впливу в процесі виробництва, і покриваються мікробами поки лежать на полицях магазину.