Як стати консультантом

Якщо вам подобається допомагати людям, то робота консультанта може стати відмінним вибором кар`єрного шляху. Однак перш ніж вибрати кар`єру консультанта потрібно врахувати багато факторів та інших нюансів. Читайте нижче, як стати соціальним працівником, шкільним психологом, кар`єрним консультантом або фармацевтичним консультантом.
Метод 1 з 6: Дізнайтеся які бувають кар`єрні шляху консультантів

 1. 1

  Прочитайте інформацію нижче і вирішіть для себе яка сфера консалтингу вас цікавить. Для різних консультантів, існують різні вимоги по досвіду та освіти. Найпоширеніші посади консультантів включають: соціальний працівник, шкільний психолог, консультант в питаннях кар`єри і фармацевтичний консультант.
  • Є два основних види соціальних працівників. Перший, це соціальний працівник прямого обслуговування, той, хто працює безпосередньо з людьми і допомагає вирішити проблеми повсякденного життя. Соціальний працівник прямого обслуговування, як правило, працює на організацію, яка є, частиною більшої, соціально орієнтованої програми. Другий тип, це соціальний працівник у лікарні. Соціальний працівник у лікарні, діагностує і допомагає впоратися з проблемами, що виникли на ментальному, поведінковому та емоційному рівні. Психологи, це консультанти з докторським ступенем в цих областях. Медичні соціальні працівники зазвичай працюють в лікарнях і госпіталях.
  • Шкільний психолог допомагає дітям і підліткам академічними світлами, порадами у питаннях майбутньої кар`єри та підготовки до коледжу. Шкільні психологи зазвичай працюють у початковій і середній школі.
  • Консультанти з питань кар`єри або консультанти з професійних питань допомагають своїм клієнтам побудувати кар`єру. Консультанти з питань кар`єри допомагають клієнтам зрозуміти, що їм цікаво, визначити їх таланти і сильні сторони-допомагають клієнтам зосередиться на цих особливостях і піти по найкращому кар`єрному шляху. Консультанти з професійних питань можуть працювати як в університетах, для підтримки розвитку професійних навичок, так і у великих корпораціях, а також можуть вести приватну практику.
  • Соціальні працівники по роботі з наркозалежними допомагають пацієнтам зрозуміти справжню причину їхньої залежності. Такі соціальні працівники зазвичай відповідають за супровід пацієнтів під час лікування та складання комплексного медикаментозного лікування. Безперечно для консультантів в області душевного здоров`я, ця один з найскладніших кар`єрних шляхів так як наркозалежні люди часто страждають різними психічними розладами. . Але, як правило, робота соціального працівників з наркозалежними високо цінується. Соціальні працівники зазвичай працюють в реабілітаційних центрах, нічліжних будинках, лікарнях, в`язницях і лікувальних центрах для залежних від алкоголю або наркотиків. .
   • У деяких штатах і організаціях віддають перевагу соціальним працівникам, Которії минулому самі мали таку залежність.

 2. 2

  Запишіться на прийом до консультанта. Поговоріть з консультантом або консультантами зі сфери, які вас цікавлять. Кращий спосіб дізнатися чи підходить вам така кар`єр, це поговорити з людиною, яка вже цим займається. Зв`яжіться з місцевою школою, клінікою або реабілітаційним центром (місці, де працює консультант, з яким ви хоті чи б поспілкуватися) і поясніть про своє бажання стати консультантом. Дізнайтеся, чи зможуть вони дати вам контакти свого консультанта, щоб провести зустріч. Не кожен погодиться, але у вас повинно вийти знайти того, хто з радістю розповість про свою роботу.

 3. 3

  Будьте готові до змістовної розмови. Важливо як слід підготуватися, перед тим, як детально питати у кого-небудь про його роботу. Пам`ятайте, що люди, які погодилися відповісти на ваші запитання, роблять вам послугу, так що поважайте їх час.
  • Будьте уважні по відношенню до часу консультантів і призначте зустріч в їх частині міста, і в час, який найкраще їм підходить. Кафе, звичайне місце для зустрічі, але консультантам, можливо, буде зручніше зустрітися протягом дня у себе в офісі.
  • Приготуйте невеликий подарунок. Якщо ви зустрічаєтеся в кафе чи ресторані, візьміть на себе оплату рахунку або візьміть з собою невеликий презент, якщо зустріч проходитиме в офісі. Наприклад, карту на безкоштовну каву або квиток в кіно.
  • Заздалегідь підготуйте питання. І знову, ви ж не хочете витрачати їх час даремно. Тому заздалегідь приготуйте питання, щоб витратити час максимально ефективно. Ось стандартні запитання. Які ви можете підготувати:
   • Яка у вас освіта?
   • Як ви вирішили стати консультантом?
   • Ваша освіта і ваша кар`єра збігаються?
   • Що у вашій роботі вам подобається найбільше?
   • Що у вашій роботі найважче?
   • Як ви уявляєте майбутнє своєї кар`єри?
   • Як вдається поєднувати роботу і особисте життя?
   • Якщо повернутися в минуле, ви б також вибрали цю роботу?
  • Не забудьте взяти з собою ручку і папір, щоб записати всі важливі речі, які ви дізналися під час розмови.
  • Ведіть себе як професіонал. Не варто недооцінювати важливості інформативного інтерв`ю. Це може бути не більше ніж одноразовий розмову, але ніколи не знаєш, коли заведете знайомих на все життя в одній зі сфер діяльності. Тому одягніться відповідне і проведіть змістовну бесіду, схожу на даний інтерв`ю. Одягніться відповідне, забудьте про брудні жарти і поставтеся до цього професійно.
  • Візьміть з собою візитку, щоб обмінятися картками.
  • Оновлення свій аккаунт в LinkedIn і почистіть сторінку на Facebook. Професійний підхід не обмежується лише інтерв`ю. Слідкуйте, щоб інформація про вас в інтернеті також відповідала критеріям професіоналізму. Звичайна справа, коли майбутні роботодавці вводять ваше ім`я в рядок пошуку google.

Метод 2 з 6: Стати соціальним працівником

 1. 1

  Дізнайтеся, яка освіта вам необхідно. Якщо після розмови з соціальним працівником ви не передумали, прийшов час почати навчання. Соціальні працівники повинні отримати диплом бакалавра в галузі соціології. В добавок, багато соціальні працівники прямого обслуговування та соціальні працівники, які працюють в лікарнях, повинні отримати ступінь магістра в галузі соціології або області близькою до неї. .
  • Щоб знайти місцеві програми з необхідним рівнем акредитації зайдіть на сайт органу акредитації соціальних працівників і сайт відповідних освітніх програм (cacrep.or). Коли визначитеся, на яку магістерську програму ви хочете вступити, дізнайтеся яким вимогам, ви повинні відповідати і відповідайте їм.
  • Залежно від вашого поточного рівня освіти і ваших фінансових можливостей, вам можливо доведеться почати все спочатку і отримати ступінь бакалавра або піти на післядипломну освіту і просто скласти іспити, необхідні для вступу на магістратуру в області, яка вам необхідна.

 2. 2

  Отримайте ступінь бакалавра. Більшість соціальних працівників вибирають соціологію для отримання ступеня бакалавра. Ступінь бакалавра, звичайно, необхідна для отримання ступеня магістра з соціології, але важливо зайвий раз перевірити ще раз чи це так.
  • Ви можливо захочете отримати ступінь бакалавра в якій-небудь іншій сфері, наприклад, психології чи соціології. Але при цьому переконаєтеся, що таке освіта дає право вступу на магістратуру. 3. 3

  Закінчите магістратуру. Медичні соціальні працівники повинні мати ступінь магістра, зазвичай з соціології.

 4. 4

  Інтернатура. Перед тим, як отримати ліцензію медичного соціального працівника, вам потрібно закінчити 2 роки або 3,000 годин практики.

 5. 5

  Отримайте ліцензію. У всіх штатах в США, соціальні працівники повинні пройти державну атестацію. Про те як пройти атестацію або отримати ліцензію, дізнайтеся в Асоціації соціальних працівників, на сайті aswb.org.

Метод 3 з 6: Стати шкільним психологом

 1. 1

  Дізнайтеся, яка освіта вам необхідно. Якщо після інтерв`ю зі шкільним психологом, ви все ще хочете стати ним, прийшов час зайнятися освітою. Як правило, посада шкільного психолога вимагає ступінь магістра в галузі освіти або тісно пов`язаної з ним сферою.
  • Щоб знайти місцеві програми з необхідним рівнем акредитації зайдіть на сайт органу акредитації соціальних працівників і сайт відповідних освітніх програм (cacrep.or). Коли визначитеся, на яку магістерську програму ви хочете вступити, дізнайтеся яким вимогам, ви повинні відповідати і відповідайте їм.
  • Залежно від вашого поточного рівня освіти і ваших фінансових можливостей, вам можливо, доведеться почати все спочатку і отримати ступінь бакалавра або піти на післядипломну освіту і просто скласти іспити, необхідні для вступу на магістратуру в області, яка вам необхідна.

 2. 2

  Отримайте ступінь бакалавра. Більшість шкільних психологів вибирають психологію для отримання ступеня бакалавра. Така освіта зазвичай необхідно для вступу на магістратуру в сфері психологічного консультування, але важливо зайвий раз перевірити ще раз чи це так.
  • Ви можливо захочете отримати ступінь бакалавра в який-небудь інший сфере.Убедітесь, що таке освіта дає право вступу на магістратуру.

 3. 3

  Закінчите магістратуру. Шкільні психологи повинні мати ступінь магістра в галузі психологічного консультування. Однак, в залежності від того, що пропонує школа, в якій ви працюєте, ці області можуть бути різними, наприклад кар`єрне консультування, шкільне консультування або консультування в питаннях профорієнтації.

 4. 4

  Інтернатура. Багатьом шкільним психологам, щоб стати фахівцями, після закінчення освіти, також потрібно пройти 600 годинну стажування в початковій і середній школі. Зазвичай магістратура надає місця для практики. У деяких випадках, вам потрібно буде знайти місце самим.

 5. 5

  Отримайте ліцензію. У всіх штатах на території США всі шкільні психологи повинні пройти державну атестацію. Ви також можете отримати державну ліцензію від NBCC або NBPTS. Зв`яжіться з представництвом міністерства освіти у вашому штаті і дізнайтеся, що потрібно, щоб працювати за професією у вашому штаті. На сайті Американської асоціації шкільних психологів, є всі вимоги до шкільним психологам для кожного штату. https://schoolcounselor.org/

Метод 4 з 6: Стати консультантом у питаннях профорієнтації

 1. 1

  Дізнайтеся, яка освіта вам необхідно. Якщо після інтерв`ю з консультантом у питаннях профорієнтації, ви не змінили свого рішення, час зайнятися освітою. Зазвичай у консультантів в питаннях профорієнтації ступінь магістра у сфері освіти або близькою до нього сфері.
  • Знайдіть місцеву програму з необхідним рівнем акредитації, зайдіть на сайт консульства з акредитації консультантів cacrep і знайдіть відповідні освітні програми. Коли визначитеся, на яку магістерську програму ви хочете вступити, дізнайтеся яким вимогам, ви повинні відповідати і відповідайте їм.
  • Залежно від вашого поточного рівня освіти та стану ваших фінансів, вам можливо доведеться спочатку закінчити навчання на бакалавра або або вступити на пост бакалаврат і пройти курси, необхідні для вступу на обрану вами магістерську програму.

 2. 2

  Отримайте ступінь бакалавра. Більшість тих, хто стає консультантами, обирають психологію для отримання ступеня бакалавра. Такий ступінь зазвичай дає всі підстави надходити на магістратуру, але завжди важливо перевірити ще раз, чи це так.
  • Ви можливо вирішите отримати ступінь бакалавра в іншій сфері, але переконайтеся, що у вас буде можливість вступу на обрану вами магістерську програму.

 3. 3

  Отримайте ступінь магістра. У деяких штатах, якщо ви хочете отримати ліцензію консультанта в сфері профорієнтації, вам необхідна ступінь магістра. Консультанти у сфері профорієнтації зазвичай отримують ступінь магістра в галузі консультування зі спеціалізацією в консультуванні дорослих або консультуванні з питань професії.

 4. 4

  Отримайте ліцензію. Це може бути необхідно, а може й ні, в залежності від вашої майбутньої роботи. Щоб перевірити, чи потрібна ліцензія у вашому штаті, зайдіть сюди: https://allpsychologyschools.com/psychology-careers/counseling/counseling-states. Залежно від того, де ви живете і чим займаєтеся, ви повинні отримати ліцензію в Національному управлінні з видачі ліцензії консультантам або в Комісії з консультування в дисциплінарних виправних установах.

Метод 5 з 6: Стати фармацевтичним консультантом для наркозалежних

 1. 1

  Дізнайтеся яку освіту вам необхідно. Якщо після інтерв`ю з консультантом для наркозалежних, ви не передумали, прийшов час зайнятися освітою. Зазвичай консультантам для наркозалежних необхідна ступінь магістра в галузі консультування або близькою до нього сфері.
  • Щоб знайти місцеву освітню програму для консультантів, з потрібним рівнем акредитації зайдіть на сайт Консульства з акредитації консультантів та відповідних освітніх програм cacrep. Коли визначитеся, на яку магістерську програму ви хочете вступити, дізнайтеся яким вимогам, ви повинні відповідати і відповідайте їм.
  • Залежно від вашого поточного рівня освіти та стану ваших фінансів, вам можливо доведеться спочатку закінчити навчання на бакалавра або або вступити на пост бакалаврат і пройти курси, необхідні для вступу на обрану вами магістерську програму.

 2. 2

  Отримайте ступінь бакалавра. Більшість тих, хто стає консультантами, обирають психологію для отримання ступеня бакалавра. Такий ступінь зазвичай дає всі підстави надходити на магістратуру, але завжди важливо перевірити ще раз, чи це так.
  • Після закінчення бакалаврату, у зв`язку із затребуваністю фармацевтичних консультантів, ви можете почати працювати в центрі соціальних послуг або в якості помічника консультанта.
  • Ви можливо вирішите отримати ступінь бакалавра в іншій сфері, але переконайтеся, що у вас буде можливість вступу на обрану вами магістерську програму.

 3. 3

  Отримайте ступінь магістра. У більшості штатів ви повинні отримати ступінь магістра, якщо хочете отримати ліцензію консультанта для наркозалежних. Консультанти зазвичай отримують ступінь магістра в сфері консультування зі спеціалізацією на наркотичної залежності.

 4. 4

  Інтернатура. Після закінчення освіти, щоб бути компетентними у своїй сфері, більшості консультантів для наркозалежних необхідно пройти 1-2 річну інтернатуру в лікарні або психіатричній клініці. Зазвичай коледж, в якому ви навчаєтесь на магістратурі, надає вам місце практики. В окремих випадках, вам потрібно знайти його самим.

 5. 5

  Отримайте ліцензію. Це може бути необхідною умовою, а може й ні, в залежності від вашої майбутньої роботи. Щоб перевірити вимоги до ліцензії у вашому штаті, заходьте сюди https://allpsychologyschools.com/psychology-careers/counseling/counseling-states. Залежно від вашого місця проживання та роботи вам потрібно отримати ліцензію в Національному управлінні з видачі ліцензії консультантам або в Комісії з консультування в дисциплінарних виправних установах.

Метод 6 з 6: Поради

 • Пошук зв`язків, це ключ до того, щоб вибудувати успішну кар`єру консультанта. На всіх етапах навчання, ви повинні активно заводити професійні зв`язки. Ви можете налагоджувати зв`язки наступними способами: слідкуйте за ярмарком вакансій вашого університету, залишайтеся членами спеціалізованих шкіл і коледжів з підготовки консультантів. Задумайтесь над тим, щоб приєднатися до Асоціації громадських працівників, aswb.org і Національному управлінню з видачі ліцензії консультантам, nbcc.org. Потім розсилайте своє резюме на ринку праці по всім знайомим і шукайте тих, хто міг би вами зацікавитися.