Як спати при шумі

У сусідів вечірка? На вулиці гроза? Може, тато дивиться телевізор ночами? Не можете заснути за однією з цих причин? Прочитайте цю статтю!

Кроки

 1. 1

  Перед сном прийміть гарячу ванну або випийте теплий напій, завдяки чому ви зможете заспокоїтися і швидко заснути.

 2. 2

  Закрийте вікно, якщо зазвичай ви залишаєте його відкритим. Цим ви знизите рівень шуму.

 3. 3

  Лягайте в ліжко і послухайте, наскільки голосно чути шум. Якщо звуки занадто гучні, спробуйте включити спокійну музику, щоб заглушити зовнішній шум.

 4. 4

  Закрийте очі і подумайте про щось інше. Спробуйте уявити собі, що шуму не існує. Просто спробуйте забути про нього. Уявіть собі якусь подію або придумайте в розумі розповідь. Спробуйте уявити собі сцену фільму або щось ще, що зможе вас відволікти.

 5. 5

  Вважайте. Якщо ви одні, почніть голосно рахувати. Думайте більше про рахунок, ніж про шум, який заважає вам спати. Вважайте, поки вам не стане нудно, і ви швидко заснете.

 6. 6

  Якщо причиною шуму є вечірка сусідів, підіть і попросіть їх зробити музику тихіше. Будьте ввічливі, скажіть їм, що ви розумієте, що у них вечірка, але ви були б дуже вдячні, якби вони вели себе тихіше, і ви змогли б заснути.
  • У такій ситуації більшість людей підуть на поступки. Якщо ваші сусіди пристойні люди, вони не будуть заважати вам заснути.  • Крім того, звертаючись до сусідів з проханням поводитися тихіше, ви можете допомогти іншим людям, які також не можуть заснути!

 7. 7

  Якщо причиною шуму є гроза або інші природні явища, спробуйте вставити у вуха беруші.

 8. 8

  Перемісити в іншу кімнату. Якщо у вашій вітальні рівень шуму нижче, візьміть ковдру і подушку і спите на дивані у вітальні.

 9. 9

  Боріться шумом проти шуму. Придбайте бум - бокс, встановіть його в своїй спальні, налаштуйте на статичний канал і включіть якомога голосніше. Цим ви заглушите інші шуми. Встановивши вентилятор, ви досягнете тієї ж мети. Ви також можете придбати генератор білого шуму, який буде видавати звуки, такі як шум дощу, річки або прибою. Ви можете завантажити звук білого шуму в інтернеті абсолютно безкоштовно тут.

 10. 10

  Влаштуйтеся зручніше. Подбайте про те, щоб ваші ноги були в теплі, а голові було зручно на подушці. Розслабтеся і подумайте про приємні речі. Зрештою, ви заснете, навіть якщо процес засинання займе багато часу. Подумайте про неспанні, іноді це допомагає швидше заснути.

 11. 11

  Розслабитися, але як? Спробуйте розслабити кожну частину свого тіла, починаючи з пальців ніг, потім розслабте ступні, щиколотки, ікри, коліна, стегна ... і так частина за частиною, поки не доберетеся до голови. 12. 12

  Дихайте повільно і глибоко. Спробуйте вважати про себе:

  "Вдих і рахунок 1001, 1002, 1003, 1004. Затримайте дихання на 1001, 1002 і видихніть на 1001, 1002 1003 1004. Практикуйте таку техніку дихання.

Поради

 • Ляжте на ліжко і подумайте про щось простому. Зосередьтеся на чомусь одному, і ви повільно почнете засипати.
 • Створіть теплі і комфортні умови для сну.
 • Не переживайте про час, який ви витрачаєте на те, щоб заснути. Дуже часто, коли вам здається, що ви не зможете заснути, ви, насправді, швидко засинаєте Не гнівайтесь, поставтеся до шуму з любов`ю.
 • Закрийте фіранки, двері, і прокладете чимось щілину під дверима. Звичайно, цим ви не заблокуєте весь звук, проте це напевно покращить ситуацію. Крім того, ви можете виявити, що включений телевізор допомагає заглушити звук.
 • Закрийте очі.
 • Слухайте музику.
 • Випийте теплого молока, перш ніж спробуєте заснути.
 • Додайте шум до вашим мріям. Увімкніть уяву.
 • Увімкніть вентилятор - стійкий звук буде заглушати всі інші шуми.
 • Якщо нічого не допомагає, спробуйте додати звукоізоляцію в стіни і стеля.

Попередження

 • Не вмикайте музику дуже голосно, щоб ваші сусіди не викликали поліцію. Пам`ятайте, не всі ваші сусіди шумлять - в основному, вони такі ж люди, як і ви, яким теж заважає шум. Не додавайте хаосу.
 • Якщо ви просите людей, щоб вони заспокоїлися, а вони стають агресивними, що не посилюйте ситуацію, особливо якщо ви бачите, що ці люди перебувають під дією алкоголю. Замість цього спокійно підіть і зверніться за допомогою: якщо ви перебуваєте в коледжі, зверніться за допомогою до адміністрації гуртожитку або в поліцію.