Як створити хмара слів на Tagxedo.com

Хмара слів - це візуальні образи, зроблені з слів різних джерел. Це слова можуть бути з лекції, сайту, вірша, історії або навіть випадковими словами, звучання яких вам подобається. З цих слів можуть бути створені і виготовлені різні образи, починаючи від образу ангела і до слова «любов». Кількість часу, протягом якого одне слово вставляється в хмару слів, визначить розмір самого слова в обраному вами об`єкті (тобто чим частіше згадується дане слово, тим більшим воно буде в образі). Люди роблять ці хмари слів для вивчення візуалізації, створення художнього твору або з якої-небудь іншої причини. Веселою частиною в створенні таких хмар є те, що ви можете використовувати всю свою креативність, тобто, від вас не потрібна наявність будь-яких спеціальних навичок.

Кроки

 1. 1

  Відкрийте веб-браузер (Safari, Firefox, Internet Explorer, Chrome, інші). Введіть в адресний рядок адресу tagxedo.com і натисніть «Enter». Коли опинитеся на сайті, ліворуч на сторінці ви побачите кнопку «start now» (почати зараз), натисніть на неї.

 2. 2

  Натисніть «yes», коли з`явиться вікно, в якому вас попросять встановити Microsoft Silverlight. Після цього з`явиться зразок хмари слів. Натисніть на кнопку «load» (завантажити), яка знаходиться під заголовком слів на панелі інструментів у лівій частині екрана. Саме сюди, в полі «enter text» (введіть текст), ви будете вводити свої власні слова.

 3. 3

  Натисніть на кнопку «submit» (прийняти), після того як введете бажаний текст. Виберіть тему. Теми розташовані на панелі інструментів. У вашому розпорядженні є безліч тем. Виберіть тему, яка відповідає вашому предмету і яка вам сподобалася.

 4. 4

  Тепер виберіть колір. У лівій частині сторінки знаходиться панель інструментів, на якій ви можете вибрати «колір». Хоча тема зумовлює колір у вашому хмарі слів, ви можете змінити кольори, щоб призначити конкретний колір на конкретний розмір слова.

 5. 5

  Виберіть шрифт.
 6. 6

  Виберіть форму хмари. Форми дуже захоплюючі, так як вони додають сенсу ваших слів, які ви введе в хмару. Ви можете вибрати зображення з наданого списку форм або додати свій власний образ.

 7. 7

  Виберіть положення, в якому буде відображено слова. Ця опція знаходиться на панелі інструментів. Слова можуть бути розкидані, горизонтально або вертикально.

 8. 8

  Внесіть останні зміни. Вирішіть, чи хочете ви змінити параметри слів. Якщо так, натисніть на «word options» (Параметри слів) під опцією «words» (Слова) і виберіть спосіб редагування з безлічі наданих, наприклад, наявність або відсутність пунктуації. Вирішіть, які ви хочете мати параметри макета, чи хочете ви, щоб слова були більш виділеними. Якщо так, виберіть їх, натиснувши на опцію «layout options» (Параметри макета).

 9. 9

  Кінець! Коли все буде готово, натисніть на кнопку «save» (зберегти), яка знаходиться у верхній частині панелі інструментів під заголовком «words». Ви тепер можете зберегти хмара в різних форматах. Найпростішим і найзручнішим способом можна вважати збереження хмари як картинки, так як потім ви зможете вставити її куди захочете, без необхідності пошуку в Інтернеті. 10. 10

  Виберіть опцію «image 125KP JPG». Назвіть своє зображення. Натисніть на кнопку «save» (Зберегти). Якщо пізніше ви захочете використовувати своє хмара, відкрийте свої документи, а потім відкрийте зображення з хмарою слів.

 11. 11

  Використовуйте його для персоналізації чогось. Роздрукуйте хмара на принтері і повісьте його на стіну.

Поради

 • У будь-який час ви можете додати в хмару більше слів.
 • Легше буде завантажити список слів у текстове поле, ніж друкувати їх по одному.
 • Не забувайте в процесі зберігати свій прогрес, натискаючи на кнопку "save», яка знаходиться у верхній частині панелі інструментів під заголовком «words».

Що вам знадобиться

 • Комп`ютер (PC або Mac)
 • Інтернет з`єднання
 • Текст з обраного вами місця або слова, випадково виникли у вашій голові, які ви хочете ввести або завантажити
 • Місце на жорсткому диску, щоб зберегти фінальний продукт (бажано створити окрему папку)