Як використовувати ефірні масла для прибирання будинку

Багато компаній роблять чистячі засоби для будинки, які включають рослинні масла і смоли. Наприклад, соснова смола - ключовий компонент в скипидарі. Чисті ефірні масла, як встановлено, ефективно чистять і дезінфікують будинок. Ви можете самі безпечно і не дорого зробити домашні засоби для чищення. Є багато різних рецептів домашніх засобів для чищення, які вимагають різних ефірних масел, таких як лимон, кориця, сосна, троянда і евкаліпт. Ці олії можна купити онлайн або в звичайних продовольчих магазинах. Робіть нову порцію миючого засобу з декількома краплями масла кожен раз, коли ви наводите порядок у своєму домі, або приготуйте, позначте і тримайте його під рукою. Ця стаття розповість, як використовувати ефірні масла для домашнього прибирання.
Метод 1 з 5: Універсальний засіб з лаванди

 1. 1

  Заповніть водою на 3/4 аерозольний розпилювач. Влийте в нього кілька шприців помірною миючої рідини.

 2. 2

  Додайте 3 - 5 крапель олії лаванди. Ви можете також замінити ефірна олія лаванди сосною або лимоном. Поверніть кришку на розпилювач і добре його струсіть.

 3. 3

  Використовуйте миючий засіб для кухні, ванної та інших домашніх поверхонь. Після застосування змийте і витріть губкою, що вбирає воду.

Метод 2 з 5: Засіб для миття соснових підлог

 1. 1

  Влийте 1/4 частина чашки дистильованого білого оцту в літр води. Додайте 5 - 10 крапель свого предпочитаемого ефірного масла. Більшість людей вважає за краще використовувати сосну, лимон або ялину.

 2. 2

  Застосуйте для миття підлог шваброю. Після декількох хвилин застосування промийте потім підлогу чистою водою. Ефірне масло подіє на зменшення запаху оцту.

Метод 3 з 5: Лимонное миючий засіб для пилососа

 1. 1

  Накапати на маленький шматок ганчірки 5 крапель лимонного ефірного масла. Нехай пилосос засмокче цю ганчірку. Запах масла усуне запах пилу з пилососа.

 2. 2

  Якщо у пилососа є резервуар для води, додайте 5 крапель лимонного ефірного масла безпосередньо в резервуар.

Метод 4 з 5: Догляд за пральною машиною

 1. 1

  Додайте 25 крапель ефірного масла евкаліпта в ваше пральний миючий засіб, коли будете прати простирадла, постільні приналежності або подушки. Масло евкаліпта показало себе як вбивця пилових кліщів.

 2. 2

  Додайте 5 крапель олії чайного дерева до прального миючих засобів, коли перете підгузники з тканини. У цього масла, як виявилося, є додаткові дезінфікуючі властивості.

 3. 3

  Нанесіть 2 краплі лимонного ефірного масла на пляму фарби. Втирайте його в тканину і залиште на кілька хвилин перед тим, як покласти в пральну машину.

 4. 4

  Намочіть чисту мочалку водою і нанесіть на неї 10 крапель лимона, лаванди, іланг-ілангу, гвоздики, чайного дерева, бергамоту або іншого ароматного ефірного масла. Помістіть мочалку в сушарці серед іншим одягом. Весь одяг стане пахнути як масло, яке ви обрали.

Метод 5 з 5: Засіб для миття вікон з ефірною олією

 1. 1

  Налийте 1 чашку дистильованого білого оцту в аерозольний розпилювач. Залийте воду, поки пляшка не заповниться на 3/4. Збовтайте аерозольний розпилювач, щоб змішати оцет і воду.

 2. 2

  Додайте 10 крапель лимонного ефірного масла. Поговоріть знову. Розпилювати на поверхню вікна і витирайте тканиною без пуху або паперовим рушником.

Поради • Апельсинове масло часто використовується як поліролі для меблів. Воно зволожує дерево. Краще купувати апельсинове масло, яке розроблено для поліролі для меблів, щоб уникнути пошкодження дерева.
 • Постарайтеся не переплутати ефірні масла з маслами для ароматерапії. Масла для ароматерапії часто є продуктом нафтопереробки, призначеним для додавання до масажних масел або свічок.
 • Замість того щоб використовувати стандартні ефірні масла, можна використовувати суміші ефірних масел, такі як масла "Purification". Вони зазвичай представляють із себе суміші евкаліпта, цитронелли, лемонграсса, мирта та інших масел.
 • Купуйте чисті ефірні масла, а не масла на основі нафти, тому що чисті ефірні масла, як засоби очищення, призводять до кращих результатів. Ви можете порівняти ці масла, помістивши кілька крапель масел на промокальним папері до їх випаровування. Чисті ефірні масла не залишать слідів на промокальним папері. Засноване на нафті масло залишить пляму на папері.

Попередження

 • Будьте обережні, працюючи з ефірними маслами. Ці концентровані формули можуть викликати висипання на шкірі і шкідливі для очей.
 • Тримайте ефірні масла подалі від дітей, домашніх тварин і відкритого вогню. Деякі ефірні масла можна вважати шкідливими для вагітних жінок.

Що вам знадобиться

 • Ефірні масла
 • Вода
 • Пляшка-аерозоль
 • Оцет
 • Губка
 • Тканинні або паперові рушники
 • Швабра