Як грати в кості брехуна

Пам`ятаєте гру з «Піратів Карибського моря: Скриня мерця», кіно, в якому Уілл Тернер поставив свою душу на ключ від скрині. Ви теж можете грати в брехливі кістки, як він, але вам не треба укладати угоду на своє життя! Ось правила, як грати в брехливі кістки, не виходячи з дому. Вам знадобиться: 5 кубиків і непрозора чашка для кожного гравця.

Кроки

 1. 1

  Щоб почати гру, гравці трясуть свої чашки з кубиками. Потім кожен перевертають чашки так, щоб ніхто не побачив, як кістки впали.

 2. 2

  Гравці можуть подивитися, які у них випали кістки, але тільки свої. Після того, як подивилися свої кістки, на основі цього можете робити оголошення, які кістки на столі.
  • Наприклад, ви можете сказати «три двійки», тобто ви вважаєте, що на столі три кістки зі значенням два.
  • Пам`ятайте, що ваше припущення включає кістки всіх гравців, а не тільки ваші власні, так що припущення включає всі кістки, які ви не бачите.

 3. 3

  Гравці можуть змінити свої оголошення. Вони повинні бути по черзі до гравця зліва. Якщо хтось робить ставку вище вашої, ви можете її підняти, але тільки якщо гравець, який її піднімає зліва. В першу чергу враховується кількість кісток («5» 4-ок), потім значення на кістках (5 «4-ок»). Таким чином, (2 3-ки) краще, ніж (2 2-ки), але (3 2кі)
 4. 4

  1 або туз, дикі, але там повинен бути «мати вмирає», щоб це було так. Наприклад, якщо на столі 4 кістки і хтось називає «3», і є туз або один «1», але «3» в якості «мати вмирає», то це програш.

 5. 5

  У кінцевому рахунку, хто-небудь зробить оголошення, і наступний гравець не зможе перебити ставку. Наприклад, можна сказати, що є 6, коли є тільки 8 кісток на столі, а інший гравець не побачить ні одну з 6ти кісток, а хтось оголосить брехуном. У цей момент кістки виявлені.
  • Якщо ви назвали когось брехуном і виявилися не праві, ви програли.
  • Якщо ви називаєте когось брехуном і це правда, то програли вони. 6. 6

  Будь-який гравець, який заявляє помилково - програє. Наприклад, якщо ви сказали «п`ять шісток» і немає п`яти кісток з таким значенням, ви програли.

 7. 7

  Оголошення ПОВИННІ йти по зростаючій, поки хтось когось не назве брехуном. Таким чином, завжди є програв, він втрачає частину своєї ставки. Ставки можна робити повторно або їх можна зробити регулярними, це ваш вибір. Перша людина, яка програє гру без ставок (НЕ перший, який втрачає всі свої ставки).
  • Крім втрати ставок ви втрачаєте одну з кісток.
  • Людина, яка зробила перше оголошення, називає 1с або тузів, з них «більше не дикий» в цьому раунді.
  • Гра зазвичай триває до двох гравців, у кожного по кістки, потім кістки брехуна будуть «плями». Це означає, що обидва повинні подивитися на кістки, але замість кількості кісток, говоритися що випало значення. Якщо є один 5 і один 3 це випало 8. Після цього гра продовжується.

Поради

 • У деяких випадках, програвший гравець повинен випити чарку випивки або зняти предмет одягу. У «Скрині мерця» матроси ставили свої роки на борту «Летючого голландця».

Що вам знадобиться

 • Два і більше гравців
 • Кістки і чашка для п`яти кубиків для кожного гравця
 • Покер лічильник, за бажанням