Як захистити вуличну меблі

У теплу весняну та літню погоду багато людей проводять час зовні будинку - на своєму подвір`ї, на ганку або біля басейну. Вуличні меблі може бути не тільки практичною, але й мати гарний вигляд, хоча більшість людей все ж відмовляються від її придбання. Досить часто вуличні меблі коштує дорожче і, на відміну від меблів у будинку, вимагає регулярного догляду від постійного скупчення бруду, гнилі та іржі. Однак якщо ви готові докласти необхідних зусиль, вивчення способів захисту вуличних меблів допоможе вам зберегти її в чистому вигляді протягом декількох років.

Кроки

 1. 1

  Почистіть меблі, перш ніж захистити її. Перш ніж приступити, переконайтеся в тому, що ваша меблі знаходиться в хорошому стані, інакше ви виявите, що через внутрішнє гниття і розкладання всі ваші зусилля виявилися марними.
  • Перед чищенням зніміть з меблів всю оббивку і подушки.
  • Плетені меблі можна окропити з-під шланга. Дерев`яну і металеву меблі слід почистити щіткою і протерти губкою. Коли будете чистити їх, скористайтеся миючим засобом, спеціально призначеним для того чи іншого матеріалу, з якого виготовлена ваша меблі.

 2. 2

  Захистіть каркас меблів. Дуже багато шкоди дерев`яних меблів викликано УФ-випромінюванням сонячних променів, а також водою від дощу і вологістю. Захист від цих елементів дуже важлива, якщо ви хочете продовжити термін служби своїх меблів.  • Якщо у вас стоїть металева або пластикова меблі, придбайте ємність захисного засобу для вуличних меблів, яке наноситься прямо на її каркас. Це мінімізує вплив УФ-випромінювання. Захисний засіб можна наносити широкої малярської пензлем. Коли будете наносити цей засіб на меблі, робіть це в добре провітрюваному приміщенні. Для додаткової безпеки рекомендується надягати гумові рукавички і респіраторну маску.
  • Що стосується дерев`яних меблів, то фарба найкраще захистить вашу дерев`яну меблі від погодних явищ завдяки пигментам, які забезпечують хорошу ступінь захисту проти сонячного випромінювання. Деякі типи фарб навіть можуть вберегти ваші меблі від тепла і води. Однак через деякий час фарба на вуличних меблів почне відколюватися і відшаровуватися, так що вам доведеться наносити новий шар один або два рази на рік.

 3. 3

  Захист оббивки меблів.
  • Ретельно виперіть оббивку у воді з милом. Брудна оббивка зменшить ефективність захисного засобу.


  • Після того як виперете оббивку, дайте їй повністю висохнути. Мокра або волога оббивка може перешкодити і зменшити ефективність засоби для захисту. Більш того, якщо оббивка висохне повністю, існує велика ймовірність, що в ній утворюється цвіль.
  • Коли оббивка буде чистою і сухою, візьміть її і обприскати засобом для захисту меблевого текстилю. Прочитайте етикетку на ємності, щоб переконатися в тому, що цей засіб не зашкодить і не знебарвить ваші меблі.
  • Наносите новий шар кошти на початку кожного сезону, щоб мінімізувати пошкодження оббивки.

 4. 4

  Захистіть меблі від плям і води. Пляма- і водовідштовхувальні кошти допоможуть продовжити естетичну красу ваших меблів, особливо якщо у вас є велика кількість дерев`яних меблів. Водовідштовхувальні кошти не тільки не дають воді вбратися в меблі, але і прискорюють випаровування вологи всередині дерева. Це зменшує ймовірність того, що ваші меблі деформується, ослабне або згниє. Знайте, що для максимального захисту пляму і водовідштовхувальні засоби слід наносити кожні 2-3 роки.
  • При виборі, слід уникати засобів з високим вмістом масел. Високий вміст масел збільшить прилипання різних частинок бруду до вашої меблів, що погіршить її зовнішній вигляд.

 5. 5

  Зберігайте меблі правильно, щоб мінімізувати можливі ушкодження. Якщо можливо, зберігайте меблі під навісом або в гаражі, коли ви нею не користуєтеся, це особливо стосується зимового часу. Це зменшить вплив на меблі сонця, погодних умов і температури. Якщо у вас немає іншого вибору, як зберігати меблі зовні, тоді придбайте водонепроникний чохол для меблів. Такий чохол не захистить ваші меблі від впливу температури, але він зможе більш-менш захистити її від впливу сонця і погодних явищ.

 6. 6

  Кінець.