Як завести друзів, коли переходите в нову школу

Ви збираєтеся поміняти школу і переживаєте, що ні з ким не подружитеся або вже перейшли в нову школу, але ще не завели там друзів? Тоді слідуйте цим простим правилам.

Кроки

 1. 1

  Будьте впевнені в собі! Підніміться і скажіть усім: «привіт», тоді в оточуючих з`явиться до вас інтерес. Але не будьте занадто доброзичливі, ви ж не хочете здатися відчайдушним або чванливим.

 2. 2

  Пробуйте щось нове. Якщо ви знайшли людину, яка, на вашу думку, може стати хорошим другом, тоді спробуйте робити те, що його цікавить. Але це не означає, що якщо така людина пропонує вам закурити або щось в цьому роді, то ви повинні погоджуватися. Не піддавайтеся тиску з боку однолітків.

 3. 3

  Будьте ласкаві з оточуючими. Це насправді дуже важливо. Нікому не подобаються люди, які поводяться грубо, як і вам самим. Завжди посміхайтеся. Постарайтеся допомагати одноліткам по дрібницях, наприклад, позичивши ручку, олівець і так далі.

 4. 4

  Не сідайте на останню парту! Так як ніхто може і не помітити вас. Сідайте там, де вас будуть оточувати люди, тоді ви з легкістю познайомитеся з новими однокласниками.

 5. 5

  Запишіться на різні гуртки, приєднаєтеся до спортивного клубу або пограйте в ігри - це дуже хороший спосіб завести нові знайомства.
 6. 6

  Постарайтеся подружитися з вашими сусідами. Тоді у вас також будуть друзі неподалік від школи.

 7. 7

  Якщо ви побачили когось, хто сидить на самоті, підійдіть і зав`яжіть розмову. Можливо, у цієї людини немає друзів, а ви для нього будете відповіддю на прохання про одного (і навпаки).

 8. 8

  Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом, ніхто не хоче дружити з людиною, яка погано виглядає чи пахне. Користуйтеся дезодорантом, приймайте ванну щодня, носите чистий одяг, висипайтеся, робіть спортивні вправи і не забувайте правильно харчуватися.

 9. 9

  Якщо ви знаходитесь в компанії дітей вашого віку і відчуваєте себе зайвим, тоді спробуйте поговорити з ними, можливо, вони вас просто не помітили.

 10. 10

  Найбільш цікава річ у знайомстві з новими людьми - це те, що ви можете і не розповідати дуже багато про себе. Вони не будуть мати ні найменшого уявлення про те, що ви важкий підліток, сором`язлива людина і так далі. Люди будуть зацікавлені в знайомстві з вами. Якщо ви знайшли компанію, в якій вам цікаво - це чудово, але не дозволяйте іншим управляти вами.

 11. 11

  Посміхайтеся людям, щоб вони побачили, що ви доброзичливий чоловік. Але стежте за тим, кому ви посміхаєтеся і як це робите. Деякі люди можуть неправильно вас зрозуміти. Вони можуть подумати, ви ваблять або глузуєте над ними. Але це не означає, що ви не повинні посміхатися. 12. 12

  Підтримуйте зв`язок зі старими друзями. Якщо будете відчувати себе самотнім, то завжди зможете звернутися до них.

 13. 13

  Дійте! Ви ніколи не знаєте, що може трапитися. Ви можете знайти кращого друга в клубі, до якого навіть і не думали приєднуватися.

Поради

 • Чи не брешіть. Ніхто не любить брехунів!
 • Завжди залишайтеся самим собою, не залежно від ситуації! Не намагайтеся бути тим, ким не є!
 • Переконайтеся, що оточуючі люди знають ваше справжнє «Я»! В іншому випадку, через кілька років ви знайдете себе в оточенні натовпу людей, яких навіть не знаєте!
 • Не будьте сором`язливими!
 • Якщо ви відчуваєте себе зайвим або соромитеся, не показуйте цього. Можливо, поговоріть з учителем, якому довіряєте, і попросіть представити вас комусь.

Попередження

 • Будьте впевнені в тому, що люди, з якими ви дружите, не використовують вас.
 • Не змушуйте нікого бути вашим другом!
 • Слідкуйте за поведінкою друзів ваших друзів, вони можуть ревнувати.