Як дружити з хлопцями

Отже, ви хочете стати приятелями або "однієї-з-них", але ви сором`язливі? Ви можете миттєво підняти свою популярність серед хлопців! Зрештою, немає абсолютно ніяких підстав для того, щоб обмежувати коло своїх друзів тільки одним підлогою. Подружитися з хлопцями може зайняти багато часу і зусиль (як, втім, не тільки з ними), але це варто того.

Кроки

 1. 1

  Почніть посміхатися! Ви повинні здатися досяжною для хлопців. Це також включає в себе впевненість у собі.

 2. 2

  Сідайте поруч з ними. Таким чином, вони першими, швидше за все, почнуть розмовляти з вами.

 3. 3

  Зауважте розмову. Якщо є конкретний хлопець, який вам подобається, і ви знаєте, що він щось любить, наприклад, спорт, дивіться спортивні трансляції, або якщо він музикант, знайдіть чудову пісню на ITunes, щоб поділитися з ним. Дізнавшись про його уподобання, просто досліджуйте їх самостійно, так що під час розмови ви не будете відчувати себе здивованою тим, що не знайомі з цією темою.

 4. 4

  Якщо вони дражнять вас, смійтеся разом з ними, або обіграйте це з сарказмом. Ви можете прикинутися, що зліться на них, це може стати схожим на конфлікт "брата-сестри". Хлопцям подобається, коли у дівчини є почуття гумору.

 5. 5

  Якщо ви станете досить близькими, щоб ділитися спільними жартами, повторіть їх кілька разів, просто щоб переконатися, що вони знають, що ви пам`ятаєте їх і що вважаєте ваші розмови дуже важливими.

 6. 6

  Переконайтеся, що коли ви в колі хлопців, ви демонструєте свою класну особистість і не виглядаєте сором`язливою, хлопцям подобаються дівчата, які здаються веселими і божевільними.

 7. 7

  Якщо вони зав`яжуть з вами розмову, не лякайтеся, бо хлопці зазвичай не поставлять вас на місце і не змусять вас відчувати себе незручно.
 8. 8

  Будьте сміливою і задавайте їм питання про школу або про їхні справи, і так далі.

 9. 9

  Чи не виглядаєте занадто відчайдушною, намагаючись привернути їхню увагу, деякі хлопці можуть відчувати, що ви надто зацікавлені в них, і тоді, можливо, будуть сприймати вас як належне.

 10. 10

  Будьте балакучою. Якщо хлопці бачать, як ви розмовляєте, вони почнуть думати, що, коли ви поруч, завжди весело, і вони навіть можуть заговорити з вами.

 11. 11

  Якщо поруч з хлопцем, з яким ви розмовляєте, є його друзі, це відмінна можливість представитися і завести більше друзів - хлопців.

Поради

 • Постарайтеся бути чесною, хлопцям подобається бути справедливими і вони, як правило, цінують чесність і прямоту. Не будьте злий, але будьте прямолінійною. Вони цінують хороброго людини.
 • Будьте впевненою! Хлопцям подобаються надійні дівчата, які люблять себе і щасливі від того, хто вони.
 • Будьте самою собою. Залишаючись самою собою, вони зможуть більше дізнатися про вас, також як і ви самі дізнаєтеся більше про саму себе. Ніколи не дозволяйте вашим друзям говорити вам, що ви занадто сором`язливі або щось в цьому роді. Живіть у своєму власному темпі. Завжди чесні ... чому б і ні?
 • Розслабтеся! Хлопці теж люди, і їм ви, ймовірно, подобаєтеся так само, як вони вам. Дуже важливо бути самою собою, тому що правильний тип хлопців любить / або ви їм подобаєтеся (без різниці), вас за те, хто ви є, і ваш внутрішній світ і зовнішній вигляд.


 • Це все прекрасно працює для створення першого враження, якщо ви нічого не знаєте про "справах хлопців". Бути людиною, яка просто робить вигляд, що любить спорт, щоб дістатися до хлопців, чи не справить гарного першого враження. Якщо вам довелося займатися спортом, супер, але ви повинні залишатися самою собою, як зазначено вище. Немає сенсу в дружбі з хлопцем, якщо він просто носить «маску» одного. Також врахуйте, що деякі хлопці не люблять те, що ви називаєте "справами хлопців", наприклад, спорт і важкий метал.
 • Макіяж - це здорово, і все таке ... але хлопці не хочуть говорити про це. Будьте в курсі всіх важливих спортивних подій, або рок концертів та іншої нісенітниці хлопців.
 • Веселіться!
 • Іноді легкий флірт з хлопцем приверне його увагу, і змусить його відкрити очі. Обійміть його, і прикинетеся, що цілуєте його в щоку. Але переконайтеся, що ви не перестарайтеся! В іншому випадку він може подумати, що ви хочете піти далі. Так що, якщо ви обіймаєте його, переконайтеся, що ви обіймаєте та інших друзів хлопців поруч з ним, щоб він не отримав невірне уявлення.

Попередження

 • Проведіть межу між дружбою і відносинами. Знизьте сексуальну напругу і не перестарайтеся з фліртом.
 • Ніколи не кажіть занадто багато і не завжди встрявайте в розмову, це може дратувати їх.
 • Не ігноруйте своїх подруг просто розмовляйте і з хлопцями.
 • Ви також повинні пам`ятати, що, незважаючи на те, що він хлопець, він повинен бути вашим другом, так що якщо він придурок, просто не будьте його другом, ви нікому нічим не зобов`язані!
 • Не думайте, що тільки тому, що ви дружите з хлопцем, ви повинні бути як хлопець, все в порядку в тому, щоб бути дівчиною, якщо ви дружите з хлопцями.
 • НЕ розмовляйте з хлопцями про проблеми дівчини або дівчачих справах, це може викликати у них огиду або роздратувати.
 • Робіть це поступовим темпом, якщо вам притаманне близько сприймати все, якщо ви тиха і сором`язлива. Якщо ви зробите все відразу, це може просто приголомшити вас.
 • Чи не загордився себе багато чого, якщо у вас багато друзів хлопців, і ви починаєте думати, що подобаєтеся всім їм.
 • Багато хлопців придурки. Якщо вони роблять щось, що змушує вас почувати себе незручно, не посилайтеся на те, що "хлопчики завжди такі хлопчики". Просто змусити його полюбити вас не входить у ваші плани, він також повинен прикладати певні зусилля, щоб сподобатися вам. Знову ж таки, якщо вам не подобається те, що він робить, поговоріть з ним про це або повністю порвіть свою дружбу.
 • Не перестарайтеся з спробами стати однією зі своїх хлопців.