Як виглядати сексуально, клеїти хлопців і залишатися собою

Ви хочете привернути увагу чоловіків, які добре виглядають? Навіть більше, ви хотіли б почути від них, що ви сексуальні і все ж таки залишатися чудовою особистістю, якою є? Відмінно, ось кілька порад для вас.

Кроки

 1. 1

  Відносини з протилежною статтю починаються з зовнішності. Це жорстокий світ, де зовнішність на першому місці, а потім вже оцінюється сама особистість. Хоча це, безумовно, не правильно, для того щоб знайти крутого хлопця, хорошим початком буде, якщо ви освіжіть свою зовнішність.

 2. 2

  Для того, щоб виглядати красиво, вам не обов`язково наносити макіяж, але якщо ви відчуваєте, що вам це необхідно, нанесіть його красиво.

 3. 3

  Якщо у вас є зайва вага, спробуйте щодня ходити на прогулянку або на пробіжку. Якщо ж у вас є тренажери, то це навіть краще. Обов`язково виконуйте вправи не менше 30 хвилин в день. Вам не потрібно бути худою, щоб виглядати сексуально, але кількох зайвих кілограмів підвищить вашу самооцінку, що є величезним плюсом при залученні хлопців.

 4. 4

  Ваше волосся повинні бути чистими і красиво укладеним. Занадто завивати волосся не привабливі.
 5. 5

  Одягніться красиво. Одягніть речі, які підкреслюють вашу фігуру і в яких ви будете почувати себе сексуальною. Переконайтеся, що одяг, який ви наділи, висловлює вас!

 6. 6

  Грайливо фліртуйте з хлопцями, але будьте обережні, щоб не виглядати відчайдушною.


Поради

 • Будьте щасливі самі по собі. Якщо ви знаходите це важким, просто знайте, що є багато симпатичних хлопців, які оцінять вас такий, яка ви є.
 • Не використовуйте інтернет або повідомлення і.т.д., знайдіть свій спосіб спілкування. Хлопці люблять тих, з ким можна поговорити віч-на-віч.


 • Дбайте про вашої шкіри. Спробуйте вилікувати будь-які прищі, які з`являються.
 • Будьте химерної і унікальною. Більшості хлопців подобаються маленькі речі, які відрізняють вас від інших.
 • Будьте незалежні. Ведіть активне соціальне життя. Хлопці люблять дівчат, у яких є й інше життя, крім них. Це показує, що жінка нічим від нього не залежить.
 • Якщо ви не відчуваєте себе сексуальною, то ви не зможете залучити інших-впевненість у собі є плюсом! Завжди пам`ятайте, будьте впевнені в собі, виділяйтеся з натовпу, будьте самою собою.
 • Пишіть так як ніби ви на уроці англійської. Пишіть грамотно і вживайте правильні слова, так як лист з помилками може виявитися дуже сильним відштовхуючим чинником.
 • Переконайтеся, що вам насправді подобається цей хлопець, а не тільки його зовнішність чи соціальний статус. Ви заслуговуєте бути щасливою у відносинах.
 • Тим не менш, не дозволяйте нікому говорити, що ви не досконалі.
 • Працюйте над своїм сміхом. Хлопці люблять дівчат з милим сміхом.