Як виглядати сексуальною

Ну і що, що ви не народилися із зовнішністю Скарлетт Йоханссон або Джонні Деппа. Хороша зовнішність - це не все, що вам потрібно, та й з часом вона в`яне. Крім того, є купа методів, як поліпшити свою зовнішність і виглядати не просто сексуально, а стати сексуальною. У цій статті наведені поради, як підігнати зовнішність і характер під параметри сексуальності.

Кроки

 1. 1

  Визначення завдання. Придивіться до людей, яких вважаєте сексуальними, відзначте в них від 3 до 6 речей, завдяки яким вони здаються такими. Це можуть бути зовнішні якості (очі, волосся) або їх поведінку (хода). Чи можете ви повторити їх манери? Якщо так, то Перейміть їх і зробіть частиною вашого стилю.
  • Чи не станьте жалюгідною пародією. Не треба уподібнюватися який-небудь поп-діві, наслідуючи її стилю зачіски і манері одягатися. Вас швидше назвуть Повторюшка, ніж сексуальною!

 2. 2

  Увійдіть в роль. Пам`ятайте, що ваша мета - стати сексуально привабливою і для цього доведеться трохи попрацювати. Доглядайте за собою, виправте поставу, одяг має бути ідеальною, без недоліків.
  • Намагайтеся не видати себе, що ви намагаєтеся привернути увагу, ваші старання будуть марними і виглядати ви будете самозакохано. Будьте стримані. Намагайтеся підтримувати свою сексуальність постійно.

 3. 3

  Прикидаючись сексуальною, ви станете такої. Даний рада відноситься не тільки до зовнішності, сюди відноситься і поведінку загалом, наприклад ваша спортивна діяльність або музична і т.д. Бути сексуальною не означає тільки виглядати сексуально, ви повинні вести себе сексуально скрізь! Треба відчувати себе сексуальною, просто уявіть себе такою.
  • Ведіть себе так, як це роблять сексуальні люди. Вони не сутуляться, не сидять у кутку схрестивши руки. Вони стоять рівно, використовують жести, вони посміхаються і багато сміються. Все це відноситься до одного з сексуальних якостей - впевненості в собі. Ким би ви не були, чоловіком чи жінкою, немає нічого більш привабливого, ніж впевненість у собі.  • Досвід. Сексуальних людей називають гарячими, не тільки з причини їх сексуальної енергії, а й з причини їх жвавості і пристрасності. Навчіться висловлювати свої думки, робіть це з розумом. Знадобиться трохи інтелекту, бажання і здатності навчатися. Як кажуть, краще мовчати і здаватися дурнем, ніж відкрити рот і розвіяти всі сумніви.

 4. 4

  Доглядайте за собою. Недоглянутий вигляд далекий від сексуальності. Якщо ви не дбаєте про свій зовнішній вигляд, значить ви не впевнені в собі і не поважаєте себе, що зовсім непривабливо і ніколи не буде таким. Що ж ви можете зробити?
  • Вискубайте брови, приведіть в порядок все, що виглядає безладно. Приберіть зрощені брови, вусики, волосся на підборідді, поголити ноги і взагалі приберіть все зайве волосся.
  • Згідно сучасним стандартам краси, тіло повинно бути безволосим. Шкіра повинна виглядати гладкою, вишуканою і доглянутою.
  • Однак не перестарайтеся, не треба приміром малювати брови. Так ви перетворите сексуальність в вульгарність.
  • У всіх у нас різні риси обличчя, щось нам подобається, а щось ми терпіти не можемо. Підкресліть красиві риси обличчя і постарайтеся приховати недоліки. Правильне використання макіяжу творить чудеса. Можна пошукати в інтернеті фотографії "зірок без макіяжу". Зверніть увагу як сексуально вони виглядають без косметики і ви зрозумієте, що ця сексуальність у них виходить зсередини.

 5. 5

  Спорт. Ходіть в тренажерний зал, прийміть загар і виперіть свій одяг. Так ви звичайно не станете кращою людиною на планеті, але зробите ще один крок до своєї мети стати сексуальною. Адже сексуальність - це привабливість і бажаність і зовнішній вигляд - перше, на що люди зазвичай звертають увагу.


  • Регулярна робота принесе свої плоди. Звичайно не хорошо судити про людей за зовнішністю, проте сьогодні людей зустрічають "по одягу" і звідси починається шлях до перетворення в сексуального людини. Ви привернете увагу, якщо будете у формі. Але важливо не тільки це. Займаючись спортом, ви не тільки здобудете привабливу зовнішність, ви будете почувати себе краще, впевненіше, підвищите самооцінку і навіть будете краще спати.
  • Засмага - це не така вже й погана ідея. Ви не тільки будете виглядати як багато зірок, ви знайдете гладкий рівний тон, головне достоїнство якого в тому, що будуть приховані невеликі недоліки шкіри. Знову ж не треба зіграти до шоколадного кольору, досить легкого загару. Для профілактики раку шкіри, тримайте поруч крем від засмаги. Якщо ви йдете в солярій, то подивіться фотографії клієнтів і переконайтеся, що тут працюють професіонали, які знають толк у своїй справі.
  • День прання! Звучить настораживающе, проте крім того, що ваша одяг повинен бути чистим і вигладженою, в потрібний момент гардероб повинен бути в готовності. Щоб вибрати відповідну річ, вам слід заздалегідь все перепрати і погладити. Відокремте одяг, який підкреслює ваші достоїнства, придбайте побільше різноманітного одягу, щоб не надягати одне і те ж.

 6. 6

  Пам`ятайте, всі ці трюки тимчасові! Якщо у вас виходить виглядати сексуальною, ми вас вітаємо. Зрештою (вже завтра вранці), вас побачать розпатланою, без макіяжу і в м`ятою піжамі. Це ваше справжнє обличчя. Не входьте в роль сексуального людини настільки, що перестанете бути гідною людиною!


Поради

 • Будьте впевнені в собі, але не зарозумілі!
 • Головне - гігієна. Якщо у вас є такі проблеми як акне або надмірне потовиділення, намагайтеся тримати свої недоліки під контролем. Проконсультуйтеся з дерматологом, вам випишуть лікування від прищів. При надмірному потовиділенні, лікар може запропонувати кілька способів боротьби з даною проблемою, наприклад ввести ботокс в пахви, що скоротить кількість поту. Не робіть це самостійно, поговоріть з лікарем!
 • Ведіть себе впевнено, м`яко, жести повинні бути розслабленими, а не різкими. Зазвичай люди закохуються саме в мову тіла, витонченість і голос.
 • Людське тіло і розум самі по собі є дивом. Все що ви зробите для зміни зовнішності буде тільки плюсом.
 • Білизну. Нижня білизна має бути прекрасним, сексуальним і що додає вам впевненості. Звичайно ж, крім вас ніхто не знає, що під одягом, але навіть так ви будете почувати себе супер-зіркою. Тому не скупіться на хорошу білизну, воно підвищує впевненість у собі!

Попередження

 • Не треба захоплюватися цим. Якщо ви не подобаєтеся комусь, таким яким ви є, він не варта вашої уваги і сил.
 • Не будьте легковажні. Поведінка кшталт "я самая самая" може відвернути людей від вас, ви заробите ненависть і презирство.
 • Поговоріть з лікарем у випадку, якщо у вас є якісь комплекси. Головне підвищити самооцінку і це не примха, вам може знадобитися дійсно мудру пораду. Все це слід сприймати всерйоз, тому поговоріть з професіоналами, які допоможуть вам зрозуміти, що ви відчуваєте і чого хочете. Чи не страждайте мовчки.