Як виглядати блідіше за допомогою макіяжу

Іноді, макіяж може зробити вас більш витонченою. Ось кілька способів добитися цього.

Кроки

 1. 1

  Протестуйте кілька продуктів для того, щоб побачити, чи допоможе вам макіяж взагалі. Іноді шкіра може бути настільки темною, що буде чітко видно нанесений макіяж. Щоб дізнатися це, купіть косметику трохи блідіше, ніж ваша шкіра. Нанесіть трохи на обличчя. Якщо макіяж виглядає природно, відмінно! Якщо виразно видно нанесений макіяж і вашу шкіру під ним, тоді ця косметика не для вас.

 2. 2

  Пам`ятайте, ви не хочете, щоб хтось знав, що ви нанесли макіяж. Видавіть невеликі порції тонального крему на долоню і нанесіть по кілька точок на кожну щоку, підборіддя, лоб і ніс, а також на шию і розмажте руками.

 3. 3

  Дайте тонального крему рівно лягти хвилин 5. Потім, візьміть пушок і умочіть її в пудру. Візьміть кисть і нанесіть злегка пудру на обличчя з пуховки, тому що якщо ви будете наносити прямо з пудрениці або спонжем з упаковки, ваша шкіра буде виглядати пористої і неприродною.
 4. 4

  Ви хочете виглядати красиво і виділити шкіру. Нанесіть прозорий або злегка темний бальзам для губ або помаду. Якщо ви хочете виглядати злегка блідою, уникайте нанесення рум`ян. Також, фарбування волосся в темний колір (наприклад, темно-коричневий, який виглядає більш натуральним, ніж чорний) підкреслить світлість шкіри. У такому випадку, також важливо зробити брови темніше. Для цього, візьміть олівець для брів, який на три тони світліше кольору вашого волосся, але злегка темніше ваших натуральних брів. Якщо ви купуєте олівець точно такого ж кольору, що і ваші волосся, ви не будете виглядати природно. Просто повірте мені. Потім, злегка прокрасьте їх (світліше спереду) і сильніше профарбовують до кінців. Добре розчешіть їх пензликом від туші і прокрасьте прозорою тушшю. Для того щоб прибрати залишки тонального крему з брів, візьміть ватяну паличку і злегка проведіть по бровах. Зробіть це до того, як закінчили профарбовувати брови, щоб не розтріпати їх.

 5. 5

  Нанесіть на повіки ванільного кольору тіні.

 6. 6

  Зніміть надлишок макіяжу паперовою серветкою.

Поради

 • Переконайтеся, що ви рівно завдали тональний крем на вилицях, біля брів і лінії волосся. Нанесіть трохи тонального крему на нижню частину підборіддя і добре розмажте його навколо шиї.


 • Переконайтеся, що ваші руки чисті перед тим, як наносити макіяж.
 • Коли вибираєте тональний крем або пудру в магазині, нанесіть трохи засобу на тильну сторону долоні і подивіться під природним світлом. Освітлення в магазинах робить кольори трохи блідіше і менш жовтими, ніж вони є насправді, що може перешкодити при виборі відповідного тону.
 • Ви можете освітлити шкіру надовго за допомогою інших способів, але будьте обережні, так як освітлювачі можуть пошкодити шкіру.
 • Намагайтеся не використовувати тональний крем, який світліше відтінку вашої шкіри більше, ніж на 2 тони. Інакше його буде занадто помітно. Якщо ваша шкіра не занадто освітлилася після цього, нанесіть пудру на тон світліше відтінку тонального крему. Це допоможе ще більше освітлити шкіру обличчя і не виглядати неприродно.
 • Задовольняйтеся вашим рідним кольором шкіри. Пам`ятайте, що внутрішня краса також важлива.

Попередження

 • Ніколи не використовуйте занадто багато косметики. Це може погано позначитися на стані вашої шкіри.